Ozona čempionātā jēkabpilieši izcīna medaļas

Šī gada 27 maijā Baldones novadā norisinājās Ozona čempionāts. Labākos rezultātus izcīnīja Daniela Krasovska 1. vieta(S12), Agate Šicāne 3. vieta (S14), Anna Brālīte (S21A), Zigmunds Daščors 2.vieta (V70), Imants Meldrājs 2. vieta (V75). Apsveicam un vēlam veiksmi nākošajās sacensībās! 3.jūnijā turēsim īkšķi par vecmeistariem, kuri piedalīsies Latvijas Sporta Veterānu Savienības finālposmā orientēšanās sportā Baložos. Renārs Lucijanovs

Tālāk

Šlokenbekas rogainings

Šlokenbekas muižas organizētās Muzeju nakts pasākuma ietvaros nedēļas nogalē norisinājās sacensības Šlokenbekas rogainings un tās organizēja Engures novada pašvaldība un biedrība „Ceļojumu un orientēšanās klubs “Silva””. Labākos rezultātus no OSK “Sēlijas mežs” izcīnīja Renārs Lucijanovs komandā ar Mārtiņu Frīdi Lūku – 1.vieta MJ8 grupā, Ieva Ivbule komandā ar Lauru Nikolu Pinni un Danielu Krasovsku – 1. vieta WJ8 grupā. ”Sēlijas mežu” rogainingā pārstāvēja arī Aivars Lucijanovs ar savu komandas biedru…

Tālāk

Orientēšanās virpulī…

No 22. līdz 28. aprīlim Sicīlijā-Palermo norisinājās Pasaules skolēnu čempionāts orientēšanās sportā. Tajā piedalījās arī sportistes no OSK “Sēlijas mežs”. Labāko rezultātu izcīnīja Tabita Tīna Lūka – 6 vieta vidējā distancē! Sacensībās piedalījās arī Laine Odziļeviča, Agate Šicāne, Elza Bojāre. Savukārt 4.maijā OSK “Sēlijas mežs” sportisti piedalījās sacensībās Madonā – OK Arona kauss 2017. Uz goda pjedestāla šajās sacensībās savās vecuma grupās no ”Sēlijas mežs” dalībniekiem kāpa Daniela Krasovska (2.vieta),…

Tālāk

1.vieta orientēšanās stafešu kausā

Pirmdien, 1. maijā, Tomē Ķeguma novadā ar orientēšanās kluba “Ogre” rīkoto “Daugavas kausu” tika atklāta 2017. gada Latvijas Stafešu kausa izcīņa. Sacensībās kopumā startēja 96 komandas. V170 grupā OSK “Sēlijas mežs” sportisti izcīnīja 1.vietu. Komandas sastāvā startēja Justs Lūkins, Aivars Druvenieks un Ilmārs Purviņš. Sveicam zelta komandas trijotni! Nākamais Latvijas stafešu kausa izcīņas posms norisināsies 28. maijā OK Ozons rīkotajās sacensībās „Rīgas čempionāts”.