Jēkabpils sporta centrs aicina ikvienu interesentu gūt vasaras saulgriežu enerģijas lādiņu, pozitīvas emocijas un izbaudīt kopābūšanas prieku, piedaloties nakts skrējienā “Papardes ziedu meklējot”!

Nakts skrējiens jau tradicionāli norisināsies pusnaktī, no 22. uz 23.jūniju. Dalībnieku pulcēšanās – pie Radžu ūdenskrātuves peldvietas namiņa. Skrējiena distance ir 2.2 kilometri, rezultāti tiks vērtēti atsevišķi sievietēm un vīriešiem. 1.-6.vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar Līgo svētku tradicionālajām veltēm, pārsteiguma balvas saņems Līgas un Jāņi, kā arī konkursa “Skaistākā vainadziņa īpašniece” uzvarētāja. Atgādinām, ka daiļā dzimuma pārstāvēm ierašanās vainadziņos obligāta! Pieteikumus skrējienam pieņem sacensību dienā – 22.jūnijā – sacensību norises vietā no plkst. 23:00 līdz 23:45. Pēc skrējiena visiem dalībniekiem būs iespēja pie kopēja ugunskura cept līdzpaņemtās desiņas un dalīties iespaidos.

Nakts skrējiens pirms Līgo svētkiem tiek organizēts jau vairākus gadus ar mērķi popularizēt skriešanu kā veselību stiprinošu aktivitāti, vairot aktīvās atpūtas iespējas Jēkabpilī un veicināt iedzīvotāju vēlmi būs fiziski aktīviem.

Komentēt