img_3125Rudens Latvijā ir rogainingu laiks. Sākot ar Tautas Rogainingu, kurš tika aizvadīts 18.septembrī Kalngales, Jaunciema un Baltezera apkārtnē, gandrīz katru otro nedēļas nogali dalībnieki tiek aicināti sacensties kādā no rogaininga pasākumiem dažāda veida sacensību apvidos: mežos, klajumos un apdzīvotās vietās.

Orientēšanās sporta kluba ,,Sēlijas mežs’’ dalībnieki pievienojās šim uzaicinājumam startēt Tautas rogainingā  8h un 4h rogaininga distancēs komandām, vai izvēlēties pusmaratona vai maratona distances individuālajā cīņā. Uzvaru 8h distancē jauktajā junioru grupā ar 202 punktu summu izcīnīja komandas ,,Ragaiņa garo ragu garaiņi’’ duets Ieva Ivbule un Aivars Lucijanovs. Meiteņu  junioru grupā 8h garajā distancē uzvaras lauri ar 121 punktu komandai ,,Svētās Zina Va Dijas’’, kuras sastāvā startēja Laine Odzileviča un Agate Šicāne. Aiz uzvarētājām cītīgi sekoja kluba biedreņu duets Laura Nikola Pinne un Daniela Krasovska ar komandas nosaukumu ,,Nabaga jēriņi’’ (107punkti). Astoņu stundu izaicinājumu pieņēma arī jauktās senioru komandas ,,Eragons’’dalībnieki Zanda Kārkliņa un Ilmārs Lucijanovs, kuriem atrasto kontrolpunktu kopsumma 174, grupā izcīnīta 16.vieta.

Sarežģītāko pārbaudījumu Tautas rogaininga piedāvātajās distancēs, pirmo reizi savā orientēšanās karjerā pieņēma Jurijs Narels, kurš devās maratona 42km pavēles distancē ar iekļautiem 30 punktiem. Jurijam izcīnīta augstvērtīga 6.vieta ar distances rezultātu 6:45:28.

Četru stundu orientēšanās rogaininga distancē un grupā G4 devās Pēteris Krastiņš, Rihards Krastiņš un Mikus Nenišķis. Tā kā trijotnei šis izaicinājums kopīgi pieņemts pirmoreiz, līdz ar to komandas nosaukums ,,PIRMOREIZ” izdomāts atbilstoši šim pieņēmumam. Savas grupas konkurencē iekrāti 73 punkti, izcīnīta 15.vieta.

Aktīvu rudens orientēšanās un rogainingu posmu, un veiksmi nākošajās sacensībās!

Foto no www.rogaining.lv arhīva

Aiva Jakubovska

MAGNETS_ROG_2016 img_3124 img_3126 img_3183 img_3206 img_3467 img_3565 img_3623 img_3637

Komentēt