osk_meridiansStarts visām grupām kopīgs, plkst. 17:45

Autobuss no Vecpilsētas laukuma izbrauks plkst. 16:45

,,Jēkabpils Orientieris 2016’’ seriālam šonedēļ noslēdzošā 17. kārta, kas tiks aizvadīta 28.oktobrī, Biržos. Tā kā sacensību pēdējā posmā starts tiek dots visiem kopīgs, plkst. 17:45, autobuss no Vecpilsētas laukuma izbrauks plkst. 16:45. Sezonas kopvērtējuma rangā tiek vērtēti 12 labākie posmi dažādās vecuma grupās, kur uz šo brīdi līderpozīcijās sevi pieteikuši Natālija Krasovska, Daniela Krasovska, Agate Šicāne, Ruta Šķipare, Rita Šķipare, Ieva Ivbule, Ilana Golubova, Mikus Nenišķis, Dāvis Vintišs, Renārs Lucijanovs, Jurijs Narels, Andris Bērziņš, Zigmunds Daščors, Imants Meldrājs, Aivars Lucijanovs, Aivars Meldrājs un Dainis Briģis. Velo orientēšanās posmos līderi Kristiāns Lipskis un Rinolds Skirjus.

Orientiera noslēgums un uzvarētāju apbalvošana notiks reizē ar Jēkabpils atklāto čempionātu orientēšanās sportā, kas notiks 15.oktobrī, plkst. 12:00 Timsmales (Baltezera) apkārtnes kartē. Sacensību centrs ,,Medņu Rubeņi’’.

15.oktobrī uz sacensībām būs iespēja nokļūt ar Jēkabpils sporta centra autobusu. Izbraukšana no Vecpilsētas laukuma  plkst. 10:00

A.J.

Komentēt