15_10_afisaAr mērķi popularizēt orientēšanās sportu, 15.oktobrī Krustpils novadā Timsmales jeb Baltezera apkārtnē norisināsies čempionāts orientēšanās sportā (kartes mērogs 1:10000 un MTBO (veloorientēšanās kartes mērogs 1:15000) sacensības.

Sacensību centrs kartē

Starta izlozes dalībnieku saraksts

Izmaiņas distanču garumos

Orientēšanās nolikums

Velo orientēšanās nolikums

Pl.12:00 tiks dots starts 3.Jēkabpils atklātajam čempionātam orientēšanās sportā vidējā distancē. Sacensību centrs – Krustpils novada Medņu Rubeņi, marķējums uz sacensību vietu no Jēkabpils – Ļaudonas ceļa 15.km, ierašanās un reģistrācija sacensību centrā no pl.10:00-11:30. Autobuss uz sacensību centru no Vecpilsētas laukuma Jēkabpilī izbrauks plkst.10:00. Čempionāta noslēgumā tiks apbalvoti arī orientēšanās seriāla “Jēkabpils Orientieris 2016” 17 posmu kopvērtējuma līderi.  Jēkabpils atklāto čempionātu orientēšanās sportā rīko Jēkabpils sporta centrs sadarbībā ar OSK “Sēlijas mežs”.

Čempionāts reizē ir arī “Jēkabpils sporta centra balvas 2016” izcīņas 9. jeb noslēdzošais posms, kurā izšķirsies – kuri dalībnieki kļūs par pirmās sporta centra balvas laureātiem?

Turpat, Krustpils novada Medņu Rubeņos, pl.14:00 startēs Krustpils novada MTBO (veloorientēšanās) sacensību vidējā distancē dalībnieki. Ierašanās un reģistrācija uz šīm sacensībām – no pl.12:00-13:30. Sacensības organizē biedrība “Veloklubs Līvāni”, OSK “Sēlijas mežs” sadarbībā ar Krustpils novada domi un Jēkabpils Sporta centru.

Leave a Comment