Karte

Karte  Ar sacensībām skolotāja Tālivalža Asariņa piemiņai “Uz divu sezonu robežas” orientēšanās sporta klubs “Sēlijas mežs” 19. novembrī Lašos (Fogtu silā) noslēdzis 2017. gada orientēšanās sacensību sezonu.            Sacensības kā parasti notika divos orientēšanās veidos: skrējienā pavēles distancē un pēc tam apzīmētajā distancē, kur kontrolpunktu atrašanās vieta dalībniekam bija jānosaka pašam ar adatas dūrienu kartē.

Sacensības notika lieliskā apvidū, kas nebija izmantots orientēšanās sportam ap 40 gadu. Pieredzējušie kluba biedri šajā mežā bija apguvuši mūsu sporta iemaņas vēl skolotāja Tālivalža Asariņa vadībā.

Sacensību rīkotāju sagatavotās distances baudīja 103 orientieristi no malu malām.

Bez soda punktiem apzīmēto distanci veica 28 dalībnieki.

Par uzvarētājiem grupu secībā kļuva: Sabīne Grudule, Daniela Krasovska, Elīza Madsena, Tabita Tīna Lūka, Anastasija Isajeva, Ieva Ivbule, Ļubova Pavļukova, Baiba Kaļva, Ināra Ģipsle, Artjoms Ivanovs, Mikus Nenišķis, Artems Babins, Renārs Lucijanovs, Mārcis Lukšēvics, Edvarts Blumbeks, Ivars Veirihs, Valdis Kokorišs, Jānis Turks un Zigmunds Daščors.

Pēc sacensībām, gaidot apzīmētās distances rezultātus, orientieristi un līdzjutēji varēja piedalīties kluba jauniešu (Agates Šicānes un Tabitas Tīnas Lūkas) sagatavotā orientēšanās atmiņas distancē Ābeļu pamatskolas zālē.

Balvas, kā ierasts, cenšamies atrast pie sacensību novadā dzīvojošiem amatniekiem. Šoreiz tie bija no koka interesanti pagatavoti atslēgu paliktnīši.

Sacensību karšu izdrukā atsevišķām grupām bija pieļautas neprecizitātes par ko atvainojamies, bet ceru, ka apzīmētā distance ļāva izbaudīt atšķirīgu orientēšanās tehniku un arī laiks mūs visus pasaudzēja.

Sacensību karte…

Rezultāti 2017

Foto…

Sacensību organizators

Justs Lūkins

 

 

Komentēt