25.maijā uz savu otro Latvijas kausa Posmu stafetē Siguldas novadā devās četras orientēšanās sporta kluba „Sēlijas mežs” komandas. Pārsteidzot sevi un savus sīvākos konkurentus, viņi kļuva par zelta un sudraba medaļniekiem. Stafetē uzvaras laurus S145 grupā plūca Daina Lūkina, Gundega Jurāne un Aiva Jakubovska, kas finišēja ar rezultātu 2:41:40 un savas tuvākās sāncenses apsteidza par teju 8 minūtēm. Savukārt, V170 grupā pie medaļām tika uzreiz divas komandas – „Sēlijas meža” pirmā komanda – Armands Žurila, Imants Meldrājs un Ilmārs Purviņš – ar rezultātu 2:21:27,  apsteidzot tikai par 0.09 sekundēm savu otro komandu – Justu Lūkinu, Zigmundu Daščoru un Aivaru Druvenieku – izcīnīja attiecīgi 1. un 2.vietu. OSK „Sēlijas meža” komandai V195 kungu grupā sudraba godalgas. Komandā startēja Jānis Kalniņš, Gunārs Jānis Mīkulis un Uldis Grundšteins.

Nākamais un noslēdzošais Latvijas Kausa posms stafetē notiks 8.septembrī Amatas novadā.