Jau piekto gadu pēc kārtas aizvadīta jauniešu izlases (S/V16 un 18) rudens treniņnometne (21.-27.10.) nākamā gada Eiropas Jauniešu čempionāta (EYOC) apvidū. Šoreiz nometne norisinājās Ungārijā, kur notiks EYOC 2020,  un pulcēja rekordlielu sportistu un treneru skaitu. Ar OSK “Sēlijas mežs” finansiālo atbalstu uz nometni devās arī kluba pārstāve Daniela Krasovska.

Kā atzīst Latvijas jauniešu izlases galvenā trenere Baiba Smila, tad šis gads ir īpašs ar to, ka nometni bija iespējams noorganizēt lielam skaitam nākamā gada izlases kandidātu. Kopā 29 jaunieši no 10 klubiem: IK Auseklis, ZVOC-VBSS, Azimuts OK-Sm BJS, Meridiāns-CPSS-Pārgauja, Alūksne-Ape OK, Alnis OK-JNSC, Kāpa OK, Madonas BJSS/OK Arona, Sēlijas mežs OSK, VSK Burkānciems & Co. Nometne norisinājās no 21. līdz 27. oktobrim skolēnu brīvlaikā, un tās galvenie uzdevumi bija izprast apvidus specifiku, nospraust individuālus uzdevumus gatavojoties EYOC 2020, kā arī saliedēt komandu.

Nometnē piedalījās arī septiņi treneri un palīgi: Baiba Smila ( IK Auseklis, Jaunieši izlases trenere), Liene Leske (Latvijas orientēšanās izlases fizioterapeite), Līga Valdmane ( ZVOC-VBSS, EYOC 2020.g. “jaunais treneris”), Liene Brūvele (Azimuts OK-Sm BJS), Kaspars Radziņš (Meridiāns-CPSS-Pārgauja), jauno sportistu vecāki- Māris Baltiņš (Meridiāns-CPSS-Pārgauja) un Dainis Vintišs (Madonas BJSS/OK Arona).

Danielas komentārs par nometni:

“Nometne ļoti patika, pateicoties tās jaukajiem dalībniekiem. Treniņi bija interesanti, patika ikrīta rosme. Ieguvu vērtīgu pieredzi skriešanai kalnainā apvidū un kartes lasīšanā. Nometne ļoti motivē turpmāk trenēties, lai būtu iespēja doties uz šāda līmeņa nometnēm un sacīkstēm. “

ung1 ung2 ung3

Leave a Comment