Orientieris 2018 6.kārta, Timsmales ezers

09.05.2018
Organizators : OSK Sēlijas Mežs
Distanču priekšnieks : Aivars Druvenieks,velo Justs Lūkins
[#1] [#10] [#11] [#12] [#13] [#2]
[#3] [#4] [#5] [#6] [#7] [#8]
[#9] [JVELO] [OPEN] [S10] [S12] [S14]
[S16] [S40] [S50] [S60] [S70] [SA]
[SB] [SVELO] [V10] [V12] [V14] [V16]
[V40] [V50] [V60] [V70] [VA] [VB]
[VVELO]
S10 Distance (1): 3 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.  1080 Justīne Blumberga 2009    Madona     00:27:59
V10 Distance (1): 3 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   623 Juris Celmārs 2008        Jēkabpils  00:10:59
 2.   766 Kristers Elksnis 2009     Jēkabpils  00:15:06 +04:07
 3.   636 Roberts Konstantinovs ... Jēkabpils  00:18:04 +07:05
 4.   760 Kristers Nenišķis 2009    Salas vsk. 00:18:13 +07:14
 5.  1016 Mārtiņš Jegorovs 2008     Jaunsardze 00:22:28 +11:29
 6.   919 Ivo Spalviņš 2009         3.vsk.     00:30:29 +19:30
S12 Distance (2): 4 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.  1012 Kate Iesalniece 2006      Madona     00:17:05
 2.   758 Loreta Nikolajeva 2006    Jēkabpils  00:28:15 +11:10
 3.   471 Renāte Paegle 2007        Jēkabpils  00:28:20 +11:15
 4.   728 Evelīna Jansone 2007      Jaunsardze 00:33:06 +16:01
 5.  1015 Liliāna Lilija Bērtiņa... Jaunsardze 00:35:06 +18:01
 6.  1008 Nikoleta Jeršenko 2006    Jaunsardze 00:54:21 +37:16
 7.  1047 Arta Skrīvele 2006        Jaunsardze 00:56:02 +38:57
 8.   948 Viktorija Armale 2007     Jaunsardze 00:56:58 +39:53
V12 Distance (2): 4 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   954 Kristiāns Bērtiņš 2007    Jaunsardze 00:23:06
 2.   472 Renārs Paeglis 2006       Jaunsardze 00:25:38 +02:32
 3.  1034 Markus Isajevs 2006       Jaunsardze 00:30:29 +07:23
 4.   688 Neils Timšāns 2007        Jaunsardze 00:30:30 +07:24
 5.  1078 Arvis Daugavietis 2007    Pļaviņas   00:30:32 +07:26
 6.   798 Sandis Balulis 2006       Jaunsardze 00:30:45 +07:39
S14 Distance (3): 7 KP 2,6 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   765 Kitija Elksne 2004        JVĢ        00:36:15
V14 Distance (3): 7 KP 2,6 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   941 Ritvars Ļepeškins 2006    Cesvaine   00:19:25
 2.   619 Mikus Nenišķis 2006       Salas vsk. 00:23:09 +03:44
 3.   244 Kristers Valeskalns 2005  Salas vsk. 00:24:20 +04:55
 4.   630 Nauris Pinne 2006         Jēkabpils  00:24:26 +05:01
 5.   212 Kristiāns Lipskis 2004    Jēkabpils  00:38:26 +19:01
S16 Distance (4): 9 KP 3,7 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   788 Elza Bojāre 2002          JVĢ        00:54:19
 2.   289 Krista Stūre 2005         Pļaviņas   01:05:57 +11:38
SB Distance (4): 9 KP 3,7 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   388 Ilana Golubova 1982       Sala       00:52:00
 2.   840 Inga Jansone 1982         OK Arona   00:56:10 +04:10
 3.   266 Ieva Ļaksa 1981           Pļaviņas   00:58:46 +06:46
 4.  1009 Dana Nagle 2000           Madona     01:02:21 +10:21
S40 Distance (5): 12 KP 4,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    64 Gundega Jurāne 1959       Sēlijas me 00:52:49
 2.    65 Dace Staģīte 1955         Sēlijas me 01:00:55 +08:06
 3.    66 Vija Druveniece           Sēlijas me 01:11:11 +18:22
V50 Distance (5): 12 KP 4,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    72 Andris Bērziņš 1957       Pļaviņas   00:53:17
 2.   407 Aigars Krasovskis 1968    Sala       00:54:14 +00:57
 3.    71 Uldis Grundšteins 1960    Vīpe       00:56:32 +03:15
V16 Distance (6): 10 KP 4,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   715 Dāvis Vintišs 2005        OK Arona   00:45:21
 2.   619 Mikus Nenišķis 2006       Salas vsk. 00:48:45 +03:24
 3.   624 Ivo Siliņš 2002           Salas vsk. 00:52:42 +07:21
 4.   468 Jānis Smilgājs 2003       Pļaviņas   01:22:20 +36:59
VB Distance (6): 10 KP 4,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    58 Rūdis Lapiņš 1999         Salas vsk. 00:49:35
 2.   423 Frīdis Mārtiņš Lūks 2000  JVĢ        00:54:46 +05:11
 3.   499 Ilmārs Lucijanovs 1966    Jēkabpils  00:57:01 +07:26
 4.   740 Guntars Kudiņš 1986       Jēkabpils  01:00:39 +11:04
SA Distance (7): 15 KP 5,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   444 Tabita Tīna Lūka 2002     JVĢ        00:50:13
 2.   208 Agate Šicāne 2003         Jēkabpils  00:53:49 +03:36
 3.   391 Olita Znotiņa 1986        Pļaviņas   00:57:36 +07:23
 4.   402 Laine Odziļeviča 2003     JVĢ        01:06:12 +15:59
 5.   616 Laura Nikola Pinne 2002   Jēkabpils  01:07:41 +17:28
 6.  1014 Zanda Kārkliņa 1970       Jēkabpils  01:11:01 +20:48
 7.   161 Ruta Šķipare 1971         Čiekuri    01:23:40 +33:27
V40 Distance (7): 15 KP 5,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    53 Jurijs Narels 1968        Sala       00:45:18
 2.   720 Varis Peisenieks 1957     Līvāni     00:49:03 +03:45
 3.    51 Justs Lūkins 1966         Sece       00:50:31 +05:13
 4.   232 Armands Žurila 1970       Jēkabpils  00:54:43 +09:25
 5.   446 Ivars Veirihs 1970        Jēkabpils  00:58:38 +13:20
 6.    92 Pēteris Krastiņš 1971     Sala       00:59:50 +14:32
 7.   282 Uldis Svilāns 1975        Ogre       01:02:18 +17:00
VA Distance (8): 14 KP 5,7 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   789 Sandris Batarags 1983     Jēkabpils  00:47:25
 2.   942 Uģis Beķeris 2003         Arona      00:48:59 +01:34
 3.   495 Gunārs Ikaunieks 1971     OK Arona   00:49:31 +02:06
 4.   275 Andris Svilāns 2002       Ogre       00:50:31 +03:06
 5.  1079 Monika Baduna 2000        Madona     00:52:26 +05:01
 6.   381 Agris Stūris 1981         Pļaviņas   00:52:49 +05:24
 7.  1026 Mārtiņš Žagars 1984       Jēkabpils  00:56:24 +08:59
 8.    61 Ingus Znotiņš 1985        Sēlijas me 01:01:11 +13:46
S50 Distance (9): 11 KP 3,5 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   224 Dace Saulīte 1959         Savējie    00:47:48
 2.   160 Rita Šķipare 1965         Čiekuri    00:48:28 +00:40
 3.    76 Leontīna Vizule 1959      JVĢ        01:08:20 +20:32
V60 Distance (9): 11 KP 3,5 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    83 Zigmunds Daščors 1947     SM         00:44:14
 2.    79 Rihards Barkovskis 1956   Sēlijas me 00:57:32 +13:18
 3.    82 Verners Tučs 1955         Pļaviņas   00:57:46 +13:32
 4.   647 Voldemārs Avotiņš 1952    Koknese    01:07:30 +23:16
S60 Distance (10): 11 KP 3,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   223 Aira Bērziņa 1956         Madonas BJ 00:53:29
V70 Distance (10): 11 KP 3,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    84 Imants Meldrājs 1942      Latvijas M 00:48:37
 2.   319 Vladimirs Konstantinov... Sala       01:10:19 +21:42
VVELO Distance (11): 10 KP 10,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   225 Juris Borovikovs 1970     Savējie    01:20:06
 2.    59 Rinolds Skirjus 1976      Jēkabpils  01:52:53 +32:47
SVELO Distance (12): 10 KP 8,6 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   487 Inga Ziediņa 1971         Aizkraukle 01:31:58
OPEN ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   254 Jānis Ziediņš 1969        Aizkraukle 01:38:57 24p
 2.   487 Inga Ziediņa              Aizkraukle 01:39:35 24p
 3.   848 Jurģis Turkopolis 1991    Jēkabpils  00:57:07 18p
 4.   900 Konstantīns Grišulis 1987 Kūkas      00:57:30 18p
 5.   650 Zigurds Pinne 1974        Vecliepas  00:57:47 17p
 6.   847 Lāsma Turkopole 1993      Jēkabpils  01:01:41 17p
 7.  1081 Agnija Malceniece 1998    Jēkabpils  01:01:45 17p
 8.    81 Jānis Auziņš 1959         Pļaviņas   01:10:33 16p
 9.   741 Valērijs Seļiverstovs ... Rīteri     00:56:36 15p
10.   742 Inese Arbeitere 1968      Rīteri     00:57:19 15p
11.    50 Ilmārs Purviņš 1955       Sēlijas me 00:42:29 14p
12.   884 Dzintra Lindāne 1975      Jēkabpils  00:55:04 11p
13.  1032 Jānis Elksnis 1979        Jēkabpils  00:59:53 11p
14.  1031 Inga Elksne 1977          Jēkabpils  00:59:54 11p
15.   934 Edvards Ļaudaks 2005      Jaunsardze 01:25:56 11p
16.   482 Ingus Ābeltiņš 2004       Jaunsardze 00:51:09 8p
17.   107 Artūrs Bisnieks 2002      Jaunsardze 00:51:29 8p
18.   924 Anita Šteinberga 1962     Jēkabpils  01:01:38 8p
18.   920 Marika Spalviņa 1979      Jēkabpils  01:01:38 8p
20.   824 Kristiāns Krisjuks 2001   Jaunsardze 01:02:54 8p
21.   635 Everita Ruža 2005         Pļaviņas   01:42:26 5p
22.   946 Katrīna Cvetkova 2004     Pļaviņas   01:44:47 5p
23.   711 Rainers Daniels Zember... Jaunsardze 01:15:38 4p
#1 Distance (S10,V10): 3 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   623 Juris Celmārs 2008        Jēkabpils V10      00:10:59
 2.   766 Kristers Elksnis 2009     Jēkabpils V10      00:15:06 +04:07
 3.   636 Roberts Konstantinovs ... Jēkabpils V10      00:18:04 +07:05
 4.   760 Kristers Nenišķis 2009    Salas vsk.V10      00:18:13 +07:14
 5.  1016 Mārtiņš Jegorovs 2008     JaunsardzeV10      00:22:28 +11:29
 6.  1080 Justīne Blumberga 2009    Madona    S10      00:27:59 +17:00
 7.   919 Ivo Spalviņš 2009         3.vsk.    V10      00:30:29 +19:30
#2 Distance (S12,V12): 4 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.  1012 Kate Iesalniece 2006      Madona    S12      00:17:05
 2.   954 Kristiāns Bērtiņš 2007    JaunsardzeV12      00:23:06 +06:01
 3.   472 Renārs Paeglis 2006       JaunsardzeV12      00:25:38 +08:33
 4.   758 Loreta Nikolajeva 2006    Jēkabpils S12      00:28:15 +11:10
 5.   471 Renāte Paegle 2007        Jēkabpils S12      00:28:20 +11:15
 6.  1034 Markus Isajevs 2006       JaunsardzeV12      00:30:29 +13:24
 7.   688 Neils Timšāns 2007        JaunsardzeV12      00:30:30 +13:25
 8.  1078 Arvis Daugavietis 2007    Pļaviņas  V12      00:30:32 +13:27
 9.   798 Sandis Balulis 2006       JaunsardzeV12      00:30:45 +13:40
10.   728 Evelīna Jansone 2007      JaunsardzeS12      00:33:06 +16:01
11.  1015 Liliāna Lilija Bērtiņa... JaunsardzeS12      00:35:06 +18:01
12.  1008 Nikoleta Jeršenko 2006    JaunsardzeS12      00:54:21 +37:16
13.  1047 Arta Skrīvele 2006        JaunsardzeS12      00:56:02 +38:57
14.   948 Viktorija Armale 2007     JaunsardzeS12      00:56:58 +39:53
#3 Distance (S14,V14): 7 KP 2,6 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   941 Ritvars Ļepeškins 2006    Cesvaine  V14      00:19:25
 2.   619 Mikus Nenišķis 2006       Salas vsk.V14      00:23:09 +03:44
 3.   244 Kristers Valeskalns 2005  Salas vsk.V14      00:24:20 +04:55
 4.   630 Nauris Pinne 2006         Jēkabpils V14      00:24:26 +05:01
 5.   765 Kitija Elksne 2004        JVĢ       S14      00:36:15 +16:50
 6.   212 Kristiāns Lipskis 2004    Jēkabpils V14      00:38:26 +19:01
#4 Distance (S16,SB): 9 KP 3,7 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   388 Ilana Golubova 1982       Sala      SB       00:52:00
 2.   788 Elza Bojāre 2002          JVĢ       S16      00:54:19 +02:19
 3.   840 Inga Jansone 1982         OK Arona  SB       00:56:10 +04:10
 4.   266 Ieva Ļaksa 1981           Pļaviņas  SB       00:58:46 +06:46
 5.  1009 Dana Nagle 2000           Madona    SB       01:02:21 +10:21
 6.   289 Krista Stūre 2005         Pļaviņas  S16      01:05:57 +13:57
#5 Distance (S40,V50): 12 KP 4,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.    64 Gundega Jurāne 1959       Sēlijas meS40      00:52:49
 2.    72 Andris Bērziņš 1957       Pļaviņas  V50      00:53:17 +00:28
 3.   407 Aigars Krasovskis 1968    Sala      V50      00:54:14 +01:25
 4.    71 Uldis Grundšteins 1960    Vīpe      V50      00:56:32 +03:43
 5.    65 Dace Staģīte 1955         Sēlijas meS40      01:00:55 +08:06
 6.    66 Vija Druveniece           Sēlijas meS40      01:11:11 +18:22
#6 Distance (V16,VB): 10 KP 4,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   715 Dāvis Vintišs 2005        OK Arona  V16      00:45:21
 2.   619 Mikus Nenišķis 2006       Salas vsk.V16      00:48:45 +03:24
 3.    58 Rūdis Lapiņš 1999         Salas vsk.VB       00:49:35 +04:14
 4.   624 Ivo Siliņš 2002           Salas vsk.V16      00:52:42 +07:21
 5.   423 Frīdis Mārtiņš Lūks 2000  JVĢ       VB       00:54:46 +09:25
 6.   499 Ilmārs Lucijanovs 1966    Jēkabpils VB       00:57:01 +11:40
 7.   740 Guntars Kudiņš 1986       Jēkabpils VB       01:00:39 +15:18
 8.   468 Jānis Smilgājs 2003       Pļaviņas  V16      01:22:20 +36:59
#7 Distance (SA,V40): 15 KP 5,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.    53 Jurijs Narels 1968        Sala      V40      00:45:18
 2.   720 Varis Peisenieks 1957     Līvāni    V40      00:49:03 +03:45
 3.   444 Tabita Tīna Lūka 2002     JVĢ       SA       00:50:13 +04:55
 4.    51 Justs Lūkins 1966         Sece      V40      00:50:31 +05:13
 5.   208 Agate Šicāne 2003         Jēkabpils SA       00:53:49 +08:31
 6.   232 Armands Žurila 1970       Jēkabpils V40      00:54:43 +09:25
 7.   391 Olita Znotiņa 1986        Pļaviņas  SA       00:57:36 +12:18
 8.   446 Ivars Veirihs 1970        Jēkabpils V40      00:58:38 +13:20
 9.    92 Pēteris Krastiņš 1971     Sala      V40      00:59:50 +14:32
10.   282 Uldis Svilāns 1975        Ogre      V40      01:02:18 +17:00
11.   402 Laine Odziļeviča 2003     JVĢ       SA       01:06:12 +20:54
12.   616 Laura Nikola Pinne 2002   Jēkabpils SA       01:07:41 +22:23
13.  1014 Zanda Kārkliņa 1970       Jēkabpils SA       01:11:01 +25:43
14.   161 Ruta Šķipare 1971         Čiekuri   SA       01:23:40 +38:22
#8 Distance (VA): 14 KP 5,7 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   789 Sandris Batarags 1983     Jēkabpils VA       00:47:25
 2.   942 Uģis Beķeris 2003         Arona     VA       00:48:59 +01:34
 3.   495 Gunārs Ikaunieks 1971     OK Arona  VA       00:49:31 +02:06
 4.   275 Andris Svilāns 2002       Ogre      VA       00:50:31 +03:06
 5.  1079 Monika Baduna 2000        Madona    VA       00:52:26 +05:01
 6.   381 Agris Stūris 1981         Pļaviņas  VA       00:52:49 +05:24
 7.  1026 Mārtiņš Žagars 1984       Jēkabpils VA       00:56:24 +08:59
 8.    61 Ingus Znotiņš 1985        Sēlijas meVA       01:01:11 +13:46
#9 Distance (S50,V60): 11 KP 3,5 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.    83 Zigmunds Daščors 1947     SM        V60      00:44:14
 2.   224 Dace Saulīte 1959         Savējie   S50      00:47:48 +03:34
 3.   160 Rita Šķipare 1965         Čiekuri   S50      00:48:28 +04:14
 4.    79 Rihards Barkovskis 1956   Sēlijas meV60      00:57:32 +13:18
 5.    82 Verners Tučs 1955         Pļaviņas  V60      00:57:46 +13:32
 6.   647 Voldemārs Avotiņš 1952    Koknese   V60      01:07:30 +23:16
 7.    76 Leontīna Vizule 1959      JVĢ       S50      01:08:20 +24:06
#10 Distance (S60,S70,V70): 11 KP 3,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.    84 Imants Meldrājs 1942      Latvijas MV70      00:48:37
 2.   223 Aira Bērziņa 1956         Madonas BJS60      00:53:29 +04:52
 3.   319 Vladimirs Konstantinov... Sala      V70      01:10:19 +21:42
#11 Distance (VVELO): 10 KP 10,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   225 Juris Borovikovs 1970     Savējie   VVELO    01:20:06
 2.    59 Rinolds Skirjus 1976      Jēkabpils VVELO    01:52:53 +32:47
#12 Distance (SVELO): 10 KP 8,6 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   487 Inga Ziediņa 1971         AizkraukleSVELO    01:31:58

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 2018.05.09. 21:55:24 NGO PRO.ini