Orientieris 2018 10.kārta, Meldru sils

06.06.2018
Organizators : OSK Sēlijas Mežs
Distanču priekšnieks : Laine Odziļeviča, Agate Šicāne
[#1] [#10] [#11] [#2] [#3] [#4]
[#5] [#6] [#7] [#8] [#9] [OPEN]
[S10] [S12] [S14] [S16] [S40] [S50]
[S60] [S70] [SA] [SB] [V10] [V12]
[V14] [V16] [V40] [V50] [V60] [V70]
[VA] [VB]
S10 Distance (1): 2 KP 2,1 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   912 Anete Vintiša 2010        OK Arona   00:12:27
 2.   580 Līna Madsena 2008         Ērgļi      00:14:18 +01:51
 3.   827 Karolīna Buķe 2008        Salas vsk. 00:16:15 +03:48
V10 Distance (1): 2 KP 2,1 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   766 Kristers Elksnis 2009     Jēkabpils  00:11:35
 2.   760 Kristers Nenišķis 2009    Salas vsk. 00:14:44 +03:09
S12 Distance (2): 4 KP 2,1 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   620 Undīne Voino 2006         Jaunsardze 00:17:16
 2.   456 Natālija Krasovska 2007   Sala       00:22:16 +05:00
S14 Distance (3): 8 KP 2,2 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   765 Kitija Elksne 2004        JVĢ        00:26:33
 2.    88 Rēzija Kalniņa 2005       Sūnu p/s   00:27:29 +00:56
V14 Distance (3): 8 KP 2,2 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   619 Mikus Nenišķis 2006       Salas vsk. 00:20:52
 2.   244 Kristers Valeskalns 2005  Salas vsk. 00:24:16 +03:24
 3.   630 Nauris Pinne 2006         Jēkabpils  00:27:15 +06:23
S16 Distance (4): 11 KP 3,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   289 Krista Stūre 2005         Pļaviņas   00:31:52
 2.   788 Elza Bojāre 2002          JVĢ        00:38:54 +07:02
 3.   519 Elīza Madsena 2004        Ērgļi      00:45:59 +14:07
 4.   395 Daniela Krasovska 2005    Salas vsk. 00:53:49 +21:57
 5.   481 Elīza Luksa 2003          Pļaviņas   00:56:46 +24:54
 6.   501 Agita Cukanova 2003       Pļaviņas   01:03:26 +31:34
 7.   843 Anželika Žukova 2003      Pļaviņas   01:09:10 +37:18
SB Distance (4): 11 KP 3,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   840 Inga Jansone 1982         OK Arona   00:41:00
 2.   388 Ilana Golubova 1982       Sala       00:43:36 +02:36
 3.  1009 Dana Nagle 2000           Madona     00:49:09 +08:09
 4.    46 Inga Buša 1984            Jēkabpils  00:57:30 +16:30
 5.   841 Zinta Gulbe 1974          Cesvaine   01:00:17 +19:17
 6.  1106 Līga Svilāne 1982         Koknese    01:26:46 +45:46
S40 Distance (5): 15 KP 4,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   515 Baiba Kaļva 1961          Ērgļi      00:47:10
 2.    64 Gundega Jurāne 1959       Sēlijas me 00:49:05 +01:55
 3.    65 Dace Staģīte 1955         Sēlijas me 00:53:38 +06:28
 4.    66 Vija Druveniece 1955      Sēlijas me 01:07:20 +20:10
V50 Distance (5): 15 KP 4,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    71 Uldis Grundšteins 1960    Vīpe       00:41:01
 2.   407 Aigars Krasovskis 1968    Sala       00:42:27 +01:26
 3.    72 Andris Bērziņš 1957       Pļaviņas   00:48:04 +07:03
V16 Distance (6): 13 KP 5,2 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   715 Dāvis Vintišs 2005        OK Arona   00:53:57
 2.   624 Ivo Siliņš 2002           Salas vsk. 00:55:16 +01:19
 3.   700 Rodrigo Tučs 2002         Salas vsk. 01:27:04 +33:07
VB Distance (6): 13 KP 5,2 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    58 Rūdis Lapiņš 1999         Salas vsk. 00:52:58
 2.   740 Guntars Kudiņš 1986       Jēkabpils  00:59:28 +06:30
 3.    89 Kaspars Lipskis 1971      Jēkabpils  01:14:48 +21:50
 4.   499 Ilmārs Lucijanovs 1966    Jēkabpils  01:16:03 +23:05
SA Distance (7): 14 KP 5,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   616 Laura Nikola Pinne 2002   Jēkabpils  00:55:59
 2.   444 Tabita Tīna Lūka 2002     JVĢ        00:57:59 +02:00
 3.   391 Olita Znotiņa 1986        Pļaviņas   01:00:10 +04:11
 4.   161 Ruta Šķipare 1971         Čiekuri    01:02:05 +06:06
 5.  1014 Zanda Kārkliņa 1970       Jēkabpils  01:11:35 +15:36
V40 Distance (8): 14 KP 5,5 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    50 Ilmārs Purviņš 1955       Sēlijas me 00:38:11
 2.    92 Pēteris Krastiņš 1971     Sala       00:44:08 +05:57
 3.   446 Ivars Veirihs 1970        Jēkabpils  00:46:36 +08:25
 4.    53 Jurijs Narels 1968        Sala       00:48:36 +10:25
 5.    51 Justs Lūkins 1966         Sece       00:49:38 +11:27
 6.   282 Uldis Svilāns 1975        Ogre       00:53:23 +15:12
 7.   390 Valdis Renerts 1968       Salas nova 00:56:13 +18:02
VA Distance (9): 15 KP 6,2 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    61 Ingus Znotiņš 1985        Sēlijas me 00:41:50
 2.   381 Agris Stūris 1981         Pļaviņas   00:42:15 +00:25
 3.   275 Andris Svilāns 2002       Ogre       00:53:52 +12:02
S50 Distance (10): 13 KP 3,8 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   522 Eugenija Rudzīte 1957     Ērgļi      00:48:19
 2.   224 Dace Saulīte 1959         Savējie    00:51:02 +02:43
 3.   160 Rita Šķipare 1965         Čiekuri    01:08:49 +20:30
V60 Distance (10): 13 KP 3,8 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    79 Rihards Barkovskis 1956   Sēlijas me 00:48:07
 2.    82 Verners Tučs 1955         Pļaviņas   00:52:48 +04:41
 3.    83 Zigmunds Daščors 1947     SM         01:00:01 +11:54
 4.   647 Voldemārs Avotiņš 1952    Koknese    01:26:52 +38:45
S60 Distance (11): 13 KP 3,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   223 Aira Bērziņa 1956         Madonas BJ 01:17:31
V70 Distance (11): 13 KP 3,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    84 Imants Meldrājs 1942      Latvijas M 00:48:26
 2.   319 Vladimirs Konstantinov... Sala       00:54:01 +05:35
OPEN ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   254 Jānis Ziediņš 1969        Aizkraukle 01:00:31 25p
 2.   487 Inga Ziediņa 1971         Aizkraukle 01:00:47 25p
 3.   900 Konstantīns Grišulis 1987 Kūkas      01:08:10 25p
 4.   741 Valērijs Seļiverstovs ... Rīteri     01:22:35 25p
 5.   742 Inese Arbeitere 1968      Rīteri     01:23:01 25p
 6.   847 Lāsma Turkopole 1993      Jēkabpils  00:59:50 23p
 7.   848 Jurģis Turkopolis 1991    Jēkabpils  00:59:53 23p
 8.    81 Jānis Auziņš 1959         Pļaviņas   01:00:04 19p
 9.     9 Armands Bolužs 1997       Vīpes p/s  01:01:00 18p
10.   110 Janeks Makejevs 1994      LA         01:01:05 18p
11.   650 Zigurds Pinne 1974        Vecliepas  01:00:39 17p
12.   884 Dzintra Lindāne 1975      Jēkabpils  00:44:32 15p
13.   949 Kristaps Nenišķis 1983    Sala       00:50:15 15p
14.   950 Mia Nenišķe 2018          Sala       00:50:19 15p
15.   846 Inese Nenišķe 1980        Sala       00:50:20 15p
16.  1032 Jānis Elksnis 1979        Jēkabpils  01:02:39 15p
17.  1031 Inga Elksne 1977          Jēkabpils  01:02:40 15p
18.   645 Aija Zilmane 1958         Kalsnava   00:59:43 13p
19.   423 Frīdis Mārtiņš Lūks 2000  JVĢ        01:00:37 13p
20.   447 Helmuts Vītols 2003       Pļaviņas   01:30:01 13p
21.   619 Mikus Nenišķis 2006       Salas vsk. 01:06:35 12p
22.   532 Marta Langenfelde 2003    Pļaviņas   01:30:14 12p
23.   920 Marika Spalviņa 1979      Jēkabpils  01:45:46 12p
24.   924 Anita Šteinberga 1962     Jēkabpils  01:45:48 12p
25.  1010 Vitauts Luberts 1952      Jēkabpils  01:10:53 11p
26.   642 Edijs Zeipe 2002          Pļaviņas   00:55:21 8p
27.  1035 Anna Esiņa 2003           Pļaviņas   01:50:54 8p
28.  1105 Hanna Bataraga 2014       b/dAuseklī 00:19:57 1p
#1 Distance (S10,V10): 2 KP 2,1 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   766 Kristers Elksnis 2009     Jēkabpils V10      00:11:35
 2.   912 Anete Vintiša 2010        OK Arona  S10      00:12:27 +00:52
 3.   580 Līna Madsena 2008         Ērgļi     S10      00:14:18 +02:43
 4.   760 Kristers Nenišķis 2009    Salas vsk.V10      00:14:44 +03:09
 5.   827 Karolīna Buķe 2008        Salas vsk.S10      00:16:15 +04:40
#2 Distance (S12,V12): 4 KP 2,1 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   620 Undīne Voino 2006         JaunsardzeS12      00:17:16
 2.   456 Natālija Krasovska 2007   Sala      S12      00:22:16 +05:00
#3 Distance (S14,V14): 8 KP 2,2 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   619 Mikus Nenišķis 2006       Salas vsk.V14      00:20:52
 2.   244 Kristers Valeskalns 2005  Salas vsk.V14      00:24:16 +03:24
 3.   765 Kitija Elksne 2004        JVĢ       S14      00:26:33 +05:41
 4.   630 Nauris Pinne 2006         Jēkabpils V14      00:27:15 +06:23
 5.    88 Rēzija Kalniņa 2005       Sūnu p/s  S14      00:27:29 +06:37
#4 Distance (S16,SB): 11 KP 3,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   289 Krista Stūre 2005         Pļaviņas  S16      00:31:52
 2.   788 Elza Bojāre 2002          JVĢ       S16      00:38:54 +07:02
 3.   840 Inga Jansone 1982         OK Arona  SB       00:41:00 +09:08
 4.   388 Ilana Golubova 1982       Sala      SB       00:43:36 +11:44
 5.   519 Elīza Madsena 2004        Ērgļi     S16      00:45:59 +14:07
 6.  1009 Dana Nagle 2000           Madona    SB       00:49:09 +17:17
 7.   395 Daniela Krasovska 2005    Salas vsk.S16      00:53:49 +21:57
 8.   481 Elīza Luksa 2003          Pļaviņas  S16      00:56:46 +24:54
 9.    46 Inga Buša 1984            Jēkabpils SB       00:57:30 +25:38
10.   841 Zinta Gulbe 1974          Cesvaine  SB       01:00:17 +28:25
11.   501 Agita Cukanova 2003       Pļaviņas  S16      01:03:26 +31:34
12.   843 Anželika Žukova 2003      Pļaviņas  S16      01:09:10 +37:18
13.  1106 Līga Svilāne 1982         Koknese   SB       01:26:46 +54:54
#5 Distance (S40,V50): 15 KP 4,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.    71 Uldis Grundšteins 1960    Vīpe      V50      00:41:01
 2.   407 Aigars Krasovskis 1968    Sala      V50      00:42:27 +01:26
 3.   515 Baiba Kaļva 1961          Ērgļi     S40      00:47:10 +06:09
 4.    72 Andris Bērziņš 1957       Pļaviņas  V50      00:48:04 +07:03
 5.    64 Gundega Jurāne 1959       Sēlijas meS40      00:49:05 +08:04
 6.    65 Dace Staģīte 1955         Sēlijas meS40      00:53:38 +12:37
 7.    66 Vija Druveniece 1955      Sēlijas meS40      01:07:20 +26:19
#6 Distance (V16,VB): 13 KP 5,2 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.    58 Rūdis Lapiņš 1999         Salas vsk.VB       00:52:58
 2.   715 Dāvis Vintišs 2005        OK Arona  V16      00:53:57 +00:59
 3.   624 Ivo Siliņš 2002           Salas vsk.V16      00:55:16 +02:18
 4.   740 Guntars Kudiņš 1986       Jēkabpils VB       00:59:28 +06:30
 5.    89 Kaspars Lipskis 1971      Jēkabpils VB       01:14:48 +21:50
 6.   499 Ilmārs Lucijanovs 1966    Jēkabpils VB       01:16:03 +23:05
 7.   700 Rodrigo Tučs 2002         Salas vsk.V16      01:27:04 +34:06
#7 Distance (SA): 14 KP 5,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   616 Laura Nikola Pinne 2002   Jēkabpils SA       00:55:59
 2.   444 Tabita Tīna Lūka 2002     JVĢ       SA       00:57:59 +02:00
 3.   391 Olita Znotiņa 1986        Pļaviņas  SA       01:00:10 +04:11
 4.   161 Ruta Šķipare 1971         Čiekuri   SA       01:02:05 +06:06
 5.  1014 Zanda Kārkliņa 1970       Jēkabpils SA       01:11:35 +15:36
#8 Distance (V40): 14 KP 5,5 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.    50 Ilmārs Purviņš 1955       Sēlijas meV40      00:38:11
 2.    92 Pēteris Krastiņš 1971     Sala      V40      00:44:08 +05:57
 3.   446 Ivars Veirihs 1970        Jēkabpils V40      00:46:36 +08:25
 4.    53 Jurijs Narels 1968        Sala      V40      00:48:36 +10:25
 5.    51 Justs Lūkins 1966         Sece      V40      00:49:38 +11:27
 6.   282 Uldis Svilāns 1975        Ogre      V40      00:53:23 +15:12
 7.   390 Valdis Renerts 1968       Salas novaV40      00:56:13 +18:02
#9 Distance (VA): 15 KP 6,2 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.    61 Ingus Znotiņš 1985        Sēlijas meVA       00:41:50
 2.   381 Agris Stūris 1981         Pļaviņas  VA       00:42:15 +00:25
 3.   275 Andris Svilāns 2002       Ogre      VA       00:53:52 +12:02
#10 Distance (S50,V60): 13 KP 3,8 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.    79 Rihards Barkovskis 1956   Sēlijas meV60      00:48:07
 2.   522 Eugenija Rudzīte 1957     Ērgļi     S50      00:48:19 +00:12
 3.   224 Dace Saulīte 1959         Savējie   S50      00:51:02 +02:55
 4.    82 Verners Tučs 1955         Pļaviņas  V60      00:52:48 +04:41
 5.    83 Zigmunds Daščors 1947     SM        V60      01:00:01 +11:54
 6.   160 Rita Šķipare 1965         Čiekuri   S50      01:08:49 +20:42
 7.   647 Voldemārs Avotiņš 1952    Koknese   V60      01:26:52 +38:45
#11 Distance (S60,S70,V70): 13 KP 3,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.    84 Imants Meldrājs 1942      Latvijas MV70      00:48:26
 2.   319 Vladimirs Konstantinov... Sala      V70      00:54:01 +05:35
 3.   223 Aira Bērziņa 1956         Madonas BJS60      01:17:31 +29:05

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 2018.06.06. 20:39:30 NGO PRO.ini