Orientieris 2018 13.kārta, Meža Drusti

29.08.2018
Organizators : OSK Sēlijas Mežs
Distanču priekšnieks : Tabita Tīna Lūka, Agate Šicāne
[#1] [#10] [#11] [#2] [#3] [#4]
[#5] [#6] [#7] [#8] [#9] [OPEN]
[S10] [S12] [S14] [S16] [S40] [S50]
[S60] [S70] [SA] [SB] [V10] [V12]
[V14] [V16] [V40] [V50] [V60] [V70]
[VA] [VB]
S10 Distance (1): 3 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.  1113 Karlīna Teicāne 2012      Jēkabpils  00:19:59
 2.  1117 Estere Brutāne 2010       Salas vsk. 00:28:18 +08:19
 3.  1116 Rūta Grikpede 2012        b/dAtvasīt 00:31:33 +11:34
V10 Distance (1): 3 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   623 Juris Celmārs 2008        Jēkabpils  00:10:38
 2.   766 Kristers Elksnis 2009     Jēkabpils  00:12:43 +02:05
 3.   760 Kristers Nenišķis 2009    Salas vsk. 00:16:32 +05:54
 4.  1111 Erlends Teicāns 2009      Jēkabpils  00:19:46 +09:08
 5.  1115 Jānis Iesalnieks 2011     OK Arona   00:25:52 +15:14
S12 Distance (2): 4 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   620 Undīne Voino 2006         Jaunsardze 00:23:10
 2.   456 Natālija Krasovska 2007   Sala       00:25:00 +01:50
 3.  1012 Kate Iesalniece 2006      Madona     00:28:53 +05:43
V12 Distance (2): 4 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   777 Rinalds Gregersons 2006   Pļaviņas   00:27:05
 2.   472 Renārs Paeglis 2006       Jaunsardze 00:35:22 +08:17
S14 Distance (3): 8 KP 2,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   765 Kitija Elksne 2004        JVĢ        00:19:39
V14 Distance (3): 8 KP 2,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   619 Mikus Nenišķis 2006       Salas vsk. 00:18:54
 2.   212 Kristiāns Lipskis 2004    Jēkabpils  00:19:37 +00:43
 3.   244 Kristers Valeskalns 2005  Salas vsk. 00:22:53 +03:59
 4.    13 Ardis Liepiņš 2004        Viesītes v 00:24:25 +05:31
 5.   630 Nauris Pinne 2006         Jēkabpils  00:26:23 +07:29
S16 Distance (4): 10 KP 3,2 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   481 Elīza Luksa 2003          Pļaviņas   00:39:38
 2.   788 Elza Bojāre 2002          JVĢ        00:42:25 +02:47
 3.   395 Daniela Krasovska 2005    Salas vsk. 00:43:37 +03:59
 4.   501 Agita Cukanova 2003       Pļaviņas   00:50:58 +11:20
 5.   289 Krista Stūre 2005         Pļaviņas   00:54:48 +15:10
SB Distance (4): 10 KP 3,2 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   388 Ilana Golubova 1982       Sala       00:49:53
 2.   385 Anna Brālīte 1988         SM         00:52:35 +02:42
 3.   266 Ieva Ļaksa 1981           Pļaviņas   00:53:16 +03:23
 4.  1009 Dana Nagle 2000           Madona     01:02:29 +12:36
 5.  1094 Ilze Gregersone 1982      Pļaviņas   01:54:16 +64:23
S40 Distance (5): 15 KP 4,2 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    64 Gundega Jurāne 1959       Sēlijas me 00:54:22
 2.   515 Baiba Kaļva 1961          Ērgļi      00:58:47 +04:25
 3.    65 Dace Staģīte 1955         Sēlijas me 01:04:10 +09:48
 4.    66 Vija Druveniece 1955      Sēlijas me 01:18:27 +24:05
V50 Distance (5): 15 KP 4,2 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   407 Aigars Krasovskis 1968    Sala       00:46:21
 2.    72 Andris Bērziņš 1957       Pļaviņas   00:48:49 +02:28
 3.    71 Uldis Grundšteins 1960    Vīpe       00:58:36 +12:15
V16 Distance (6): 13 KP 4,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   619 Mikus Nenišķis 2006       Salas vsk. 00:57:16
 2.   468 Jānis Smilgājs 2003       Pļaviņas   01:16:42 +19:26
VB Distance (6): 13 KP 4,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   484 Renārs Lucijanovs 2001    JVĢ        00:48:37
 2.   220 Alvis Dzikovičs 1973      Sauka      00:50:03 +01:26
 3.    58 Rūdis Lapiņš 1999         Salas vsk. 00:51:23 +02:46
 4.   423 Frīdis Mārtiņš Lūks 2000  JVĢ        00:52:18 +03:41
 5.   499 Ilmārs Lucijanovs 1966    Jēkabpils  00:55:30 +06:53
 6.    89 Kaspars Lipskis 1971      Jēkabpils  01:01:57 +13:20
SA Distance (7): 15 KP 5,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   616 Laura Nikola Pinne 2002   Jēkabpils  01:00:46
 2.   402 Laine Odziļeviča 2003     JVĢ        01:09:37 +08:51
 3.   391 Olita Znotiņa 1986        Pļaviņas   01:11:06 +10:20
 4.   161 Ruta Šķipare 1971         Čiekuri    01:13:57 +13:11
V40 Distance (8): 15 KP 5,2 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    50 Ilmārs Purviņš 1955       Sēlijas me 00:45:15
 2.    53 Jurijs Narels 1968        Sala       00:52:39 +07:24
 3.    51 Justs Lūkins 1966         Sece       00:52:48 +07:33
 4.   446 Ivars Veirihs 1970        Jēkabpils  00:53:56 +08:41
 5.   232 Armands Žurila 1970       Jēkabpils  00:57:12 +11:57
VA Distance (9): 15 KP 5,7 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   571 Kalvis Kaļva 1998         Ērgļi      00:46:34
 2.   381 Agris Stūris 1981         Pļaviņas   00:49:47 +03:13
 3.   789 Sandris Batarags 1983     Jēkabpils  00:56:53 +10:19
 4.   483 Aivars Lucijanovs 1999    JVĢ        01:08:16 +21:42
S50 Distance (10): 12 KP 3,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   224 Dace Saulīte 1959         Savējie    00:50:04
 2.   522 Eugenija Rudzīte 1957     Ērgļi      00:58:33 +08:29
 3.   160 Rita Šķipare 1965         Čiekuri    00:59:59 +09:55
 4.    76 Leontīna Vizule 1959      JVĢ        01:06:26 +16:22
V60 Distance (10): 12 KP 3,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    79 Rihards Barkovskis 1956   Sēlijas me 00:50:58
 2.    80 Jānis Kudiņš 1956         Viesīte    00:56:18 +05:20
 3.    82 Verners Tučs 1955         Pļaviņas   01:03:34 +12:36
 4.   647 Voldemārs Avotiņš 1952    Koknese    01:12:44 +21:46
V70 Distance (11): 10 KP 2,6 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   319 Vladimirs Konstantinov... Sala       00:42:52
 2.    84 Imants Meldrājs 1942      Latvijas M 00:43:51 +00:59
 3.    78 Jānis Kalniņš 1943        Sēlijas me 00:52:48 +09:56
OPEN ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   900 Konstantīns Grišulis 1987 Kūkas      01:19:03 24p
 2.   487 Inga Ziediņa 1971         Aizkraukle 01:03:09 22p
 3.   254 Jānis Ziediņš 1969        Aizkraukle 01:03:11 22p
 4.   848 Jurģis Turkopolis 1991    Jēkabpils  01:03:56 21p
 5.   847 Lāsma Turkopole 1993      Jēkabpils  01:04:03 21p
 6.  1031 Inga Elksne 1977          Jēkabpils  01:01:52 17p
 7.  1032 Jānis Elksnis 1979        Jēkabpils  01:01:57 17p
 8.    81 Jānis Auziņš 1959         Pļaviņas   01:11:27 16p
 9.   650 Zigurds Pinne 1974        Vecliepas  00:55:05 15p
10.   741 Valērijs Seļiverstovs ... Rīteri     00:47:39 14p
11.   742 Inese Arbeitere 1968      Rīteri     00:48:37 14p
12.  1118 Aija Bojāre 1975          Jēkabpils  00:58:20 11p
13.   624 Ivo Siliņš 2002           Salas vsk. 01:24:51 11p
14.  1011 Alda Vulāne 1954          Jēkabpils  01:13:48 10p
15.  1010 Vitauts Luberts 1952      Jēkabpils  01:13:52 10p
16.   950 Mia Nenišķe 2018          Sala       00:55:31 9p
17.   846 Inese Nenišķe 1980        Sala       00:55:33 9p
18.   167 Aleksis Jeršovs 2002      Pļaviņas   00:49:21 7p
19.   447 Helmuts Vītols 2003       Pļaviņas   00:49:41 7p
20.   642 Edijs Zeipe 2002          Pļaviņas   00:49:46 6p
21.  1035 Anna Esiņa 2003           Pļaviņas   00:55:05 5p
#1 Distance (S10,V10): 3 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   623 Juris Celmārs 2008        Jēkabpils V10      00:10:38
 2.   766 Kristers Elksnis 2009     Jēkabpils V10      00:12:43 +02:05
 3.   760 Kristers Nenišķis 2009    Salas vsk.V10      00:16:32 +05:54
 4.  1111 Erlends Teicāns 2009      Jēkabpils V10      00:19:46 +09:08
 5.  1113 Karlīna Teicāne 2012      Jēkabpils S10      00:19:59 +09:21
 6.  1115 Jānis Iesalnieks 2011     OK Arona  V10      00:25:52 +15:14
 7.  1117 Estere Brutāne 2010       Salas vsk.S10      00:28:18 +17:40
 8.  1116 Rūta Grikpede 2012        b/dAtvasītS10      00:31:33 +20:55
#2 Distance (S12,V12): 4 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   620 Undīne Voino 2006         JaunsardzeS12      00:23:10
 2.   456 Natālija Krasovska 2007   Sala      S12      00:25:00 +01:50
 3.   777 Rinalds Gregersons 2006   Pļaviņas  V12      00:27:05 +03:55
 4.  1012 Kate Iesalniece 2006      Madona    S12      00:28:53 +05:43
 5.   472 Renārs Paeglis 2006       JaunsardzeV12      00:35:22 +12:12
#3 Distance (S14,V14): 8 KP 2,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   619 Mikus Nenišķis 2006       Salas vsk.V14      00:18:54
 2.   212 Kristiāns Lipskis 2004    Jēkabpils V14      00:19:37 +00:43
 3.   765 Kitija Elksne 2004        JVĢ       S14      00:19:39 +00:45
 4.   244 Kristers Valeskalns 2005  Salas vsk.V14      00:22:53 +03:59
 5.    13 Ardis Liepiņš 2004        Viesītes vV14      00:24:25 +05:31
 6.   630 Nauris Pinne 2006         Jēkabpils V14      00:26:23 +07:29
#4 Distance (S16,SB): 10 KP 3,2 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   481 Elīza Luksa 2003          Pļaviņas  S16      00:39:38
 2.   788 Elza Bojāre 2002          JVĢ       S16      00:42:25 +02:47
 3.   395 Daniela Krasovska 2005    Salas vsk.S16      00:43:37 +03:59
 4.   388 Ilana Golubova 1982       Sala      SB       00:49:53 +10:15
 5.   501 Agita Cukanova 2003       Pļaviņas  S16      00:50:58 +11:20
 6.   385 Anna Brālīte 1988         SM        SB       00:52:35 +12:57
 7.   266 Ieva Ļaksa 1981           Pļaviņas  SB       00:53:16 +13:38
 8.   289 Krista Stūre 2005         Pļaviņas  S16      00:54:48 +15:10
 9.  1009 Dana Nagle 2000           Madona    SB       01:02:29 +22:51
10.  1094 Ilze Gregersone 1982      Pļaviņas  SB       01:54:16 +74:38
#5 Distance (S40,V50): 15 KP 4,2 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   407 Aigars Krasovskis 1968    Sala      V50      00:46:21
 2.    72 Andris Bērziņš 1957       Pļaviņas  V50      00:48:49 +02:28
 3.    64 Gundega Jurāne 1959       Sēlijas meS40      00:54:22 +08:01
 4.    71 Uldis Grundšteins 1960    Vīpe      V50      00:58:36 +12:15
 5.   515 Baiba Kaļva 1961          Ērgļi     S40      00:58:47 +12:26
 6.    65 Dace Staģīte 1955         Sēlijas meS40      01:04:10 +17:49
 7.    66 Vija Druveniece 1955      Sēlijas meS40      01:18:27 +32:06
#6 Distance (V16,VB): 13 KP 4,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   484 Renārs Lucijanovs 2001    JVĢ       VB       00:48:37
 2.   220 Alvis Dzikovičs 1973      Sauka     VB       00:50:03 +01:26
 3.    58 Rūdis Lapiņš 1999         Salas vsk.VB       00:51:23 +02:46
 4.   423 Frīdis Mārtiņš Lūks 2000  JVĢ       VB       00:52:18 +03:41
 5.   499 Ilmārs Lucijanovs 1966    Jēkabpils VB       00:55:30 +06:53
 6.   619 Mikus Nenišķis 2006       Salas vsk.V16      00:57:16 +08:39
 7.    89 Kaspars Lipskis 1971      Jēkabpils VB       01:01:57 +13:20
 8.   468 Jānis Smilgājs 2003       Pļaviņas  V16      01:16:42 +28:05
#7 Distance (SA): 15 KP 5,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   616 Laura Nikola Pinne 2002   Jēkabpils SA       01:00:46
 2.   402 Laine Odziļeviča 2003     JVĢ       SA       01:09:37 +08:51
 3.   391 Olita Znotiņa 1986        Pļaviņas  SA       01:11:06 +10:20
 4.   161 Ruta Šķipare 1971         Čiekuri   SA       01:13:57 +13:11
#8 Distance (V40): 15 KP 5,2 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.    50 Ilmārs Purviņš 1955       Sēlijas meV40      00:45:15
 2.    53 Jurijs Narels 1968        Sala      V40      00:52:39 +07:24
 3.    51 Justs Lūkins 1966         Sece      V40      00:52:48 +07:33
 4.   446 Ivars Veirihs 1970        Jēkabpils V40      00:53:56 +08:41
 5.   232 Armands Žurila 1970       Jēkabpils V40      00:57:12 +11:57
#9 Distance (VA): 15 KP 5,7 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   571 Kalvis Kaļva 1998         Ērgļi     VA       00:46:34
 2.   381 Agris Stūris 1981         Pļaviņas  VA       00:49:47 +03:13
 3.   789 Sandris Batarags 1983     Jēkabpils VA       00:56:53 +10:19
 4.   483 Aivars Lucijanovs 1999    JVĢ       VA       01:08:16 +21:42
#10 Distance (S50,V60): 12 KP 3,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   224 Dace Saulīte 1959         Savējie   S50      00:50:04
 2.    79 Rihards Barkovskis 1956   Sēlijas meV60      00:50:58 +00:54
 3.    80 Jānis Kudiņš 1956         Viesīte   V60      00:56:18 +06:14
 4.   522 Eugenija Rudzīte 1957     Ērgļi     S50      00:58:33 +08:29
 5.   160 Rita Šķipare 1965         Čiekuri   S50      00:59:59 +09:55
 6.    82 Verners Tučs 1955         Pļaviņas  V60      01:03:34 +13:30
 7.    76 Leontīna Vizule 1959      JVĢ       S50      01:06:26 +16:22
 8.   647 Voldemārs Avotiņš 1952    Koknese   V60      01:12:44 +22:40
#11 Distance (S60,S70,V70): 10 KP 2,6 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   319 Vladimirs Konstantinov... Sala      V70      00:42:52
 2.    84 Imants Meldrājs 1942      Latvijas MV70      00:43:51 +00:59
 3.    78 Jānis Kalniņš 1943        Sēlijas meV70      00:52:48 +09:56

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 2018.08.30. 12:02:01 NGO PRO.ini