Orientieris 2018 15.kārta, Baltezers

12.09.2018
Organizators : OSK Sēlijas Mežs
Distanču priekšnieks : Renārs Lucijanovs, Frīdis Mārtiņš Lūks
[#1] [#10] [#11] [#2] [#3] [#4]
[#5] [#6] [#7] [#8] [#9] [OPEN]
[S10] [S12] [S14] [S16] [S40] [S50]
[S60] [S70] [SA] [SB] [V10] [V12]
[V14] [V16] [V40] [V50] [V60] [V70]
[VA] [VB]
S10 Distance (1): 3 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   912 Anete Vintiša 2010        OK Arona   00:12:48
 2.   580 Līna Madsena 2008         Ērgļi      00:16:45 +03:57
 3.   940 Estere Butāne 2010        Salas vsk. 00:16:52 +04:04
V10 Distance (1): 3 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.  1082 Niks Rozītis 2008         Salas vsk. 00:10:16
 2.   623 Juris Celmārs 2008        Jēkabpils  00:10:21 +00:05
 3.   766 Kristers Elksnis 2009     Jēkabpils  00:11:14 +00:58
 4.   760 Kristers Nenišķis 2009    Salas vsk. 00:13:02 +02:46
 5.  1016 Mārtiņš Jegorovs 2008     Jaunsardze 00:13:09 +02:53
 6.   857 Eduards Krastiņš 2009     Sala       00:34:05 +23:49
S12 Distance (2): 4 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   620 Undīne Voino 2006         Jaunsardze 00:13:33
 2.   456 Natālija Krasovska 2007   Sala       00:15:41 +02:08
 3.   471 Renāte Paegle 2007        Jēkabpils  00:22:05 +08:32
 4.  1128 Evelīna Aļehno 2006       Pļaviņas   00:27:50 +14:17
 5.   775 Nika Bondare 2006         Pļaviņas   00:29:10 +15:37
 6.   871 Amanda Bisniece 2006      Jausardze  00:55:40 +42:07
 6.  1027 Anete Bisniece 2007       Jēkabpils  00:55:40 +42:07
 8.   728 Evelīna Jansone 2007      Jaunsardze 01:20:51 +67:18
 9.  1015 Liliāna Lilija Bērtiņa... Jaunsardze 01:21:08 +67:35
V12 Distance (2): 4 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   413 Rihards Krastiņš 2007     Sala       00:09:26
 2.   472 Renārs Paeglis 2006       Jaunsardze 00:15:57 +06:31
 3.   777 Rinalds Gregersons 2006   Pļaviņas   00:17:14 +07:48
 4.   954 Kristiāns Bērtiņš 2007    Jaunsardze 01:21:42 +72:16
S14 Distance (3): 9 KP 2,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    88 Rēzija Kalniņa 2005       Sūnu p/s   00:35:03
 2.   765 Kitija Elksne 2004        JVĢ        00:38:08 +03:05
V14 Distance (3): 9 KP 2,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   630 Nauris Pinne 2006         Jēkabpils  00:32:44
 2.   619 Mikus Nenišķis            Sala       00:35:01 +02:17
 3.   244 Kristers Valeskalns 2005  Salas vsk. 00:37:02 +04:18
S16 Distance (4): 9 KP 3,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   289 Krista Stūre 2005         Pļaviņas   00:28:56
 2.   395 Daniela Krasovska 2005    Salas vsk. 00:32:27 +03:31
 3.   519 Elīza Madsena 2004        Ērgļi      00:36:23 +07:27
 4.   481 Elīza Luksa 2003          Pļaviņas   00:36:25 +07:29
 5.   843 Anželika Žukova 2003      Pļaviņas   00:45:54 +16:58
 6.   788 Elza Bojāre 2002          JVĢ        00:48:43 +19:47
SB Distance (4): 9 KP 3,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.  1009 Dana Nagle 2000           Madona     00:40:26
 2.   266 Ieva Ļaksa 1981           Pļaviņas   00:42:35 +02:09
 3.   388 Ilana Golubova 1982       Sala       00:42:38 +02:12
 4.   840 Inga Jansone 1982         OK Arona   00:47:49 +07:23
 5.   841 Zinta Gulbe 1974          Cesvaine   00:51:58 +11:32
S40 Distance (5): 11 KP 4,5 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   515 Baiba Kaļva 1961          Ērgļi      00:49:43
 2.    64 Gundega Jurāne 1959       Sēlijas me 00:52:12 +02:29
 3.    65 Dace Staģīte 1955         Sēlijas me 01:15:17 +25:34
 4.    66 Vija Druveniece 1955      Sēlijas me 01:15:47 +26:04
V50 Distance (5): 11 KP 4,5 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   407 Aigars Krasovskis 1968    Sala       00:43:03
 2.    72 Andris Bērziņš 1957       Pļaviņas   00:48:39 +05:36
 3.    71 Uldis Grundšteins 1960    Vīpe       01:00:40 +17:37
 4.    73 Normunds Pastars 1963     Jaunsardze 01:06:01 +22:58
V16 Distance (6): 11 KP 4,5 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   715 Dāvis Vintišs 2005        OK Arona   00:41:56
VB Distance (6): 11 KP 4,5 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   499 Ilmārs Lucijanovs 1966    Jēkabpils  00:52:43
 2.   740 Guntars Kudiņš 1986       Jēkabpils  00:56:02 +03:19
 3.    89 Kaspars Lipskis 1971      Jēkabpils  01:02:20 +09:37
SA Distance (7): 15 KP 5,2 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   616 Laura Nikola Pinne 2002   Jēkabpils  00:52:51
 2.   521 Ilvija Madsena 1977       Ērgļi      00:54:18 +01:27
 3.   391 Olita Znotiņa 1986        Pļaviņas   00:56:54 +04:03
 4.   161 Ruta Šķipare 1971         Čiekuri    01:06:18 +13:27
 5.   211 Līga Lazdāne 1987         SM         01:09:23 +16:32
V40 Distance (8): 14 KP 5,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    50 Ilmārs Purviņš 1955       Sēlijas me 00:43:13
 2.    70 Aivars Druvenieks 1956    Sēlijas me 00:49:46 +06:33
 3.   446 Ivars Veirihs 1970        Jēkabpils  00:50:31 +07:18
 4.    51 Justs Lūkins 1966         Sece       00:56:10 +12:57
 5.    53 Jurijs Narels 1968        Sala       01:02:06 +18:53
 6.    92 Pēteris Krastiņš 1971     Sala       01:06:54 +23:41
VA Distance (9): 17 KP 6,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    61 Ingus Znotiņš 1985        Sēlijas me 00:51:12
 2.   381 Agris Stūris 1981         Pļaviņas   00:55:55 +04:43
S50 Distance (10): 10 KP 3,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   522 Eugenija Rudzīte 1957     Ērgļi      00:45:40
 2.   645 Aija Zilmane 1958         Kalsnava   00:49:33 +03:53
 3.   160 Rita Šķipare 1965         Čiekuri    00:49:56 +04:16
 4.    76 Leontīna Vizule 1959      JVĢ        00:55:28 +09:48
 5.   285 Sandra Prūse 1965         Kalsnava   00:56:09 +10:29
V60 Distance (10): 10 KP 3,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    79 Rihards Barkovskis 1956   Sēlijas me 00:39:41
 2.    82 Verners Tučs 1955         Pļaviņas   00:43:08 +03:27
 3.   647 Voldemārs Avotiņš 1952    Koknese    00:46:25 +06:44
V70 Distance (11): 8 KP 2,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   319 Vladimirs Konstantinov... Sala       00:48:20
 2.    78 Jānis Kalniņš 1943        Sēlijas me 00:56:00 +07:40
OPEN ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   254 Jānis Ziediņš 1969        Aizkraukle 01:22:33 26p
 2.   487 Inga Ziediņa 1971         Aizkraukle 01:22:42 26p
 3.   900 Konstantīns Grišulis 1987 Kūkas      01:02:05 20p
 4.    81 Jānis Auziņš 1959         Pļaviņas   01:17:40 17p
 5.   741 Valērijs Seļiverstovs ... Rīteri     01:06:38 16p
 6.   742 Inese Arbeitere 1968      Rīteri     01:06:50 16p
 7.   848 Jurģis Turkopolis 1991    Jēkabpils  01:10:28 16p
 8.   847 Lāsma Turkopole 1993      Jēkabpils  00:57:31 15p
 9.   949 Kristaps Nenišķis 1983    Sala       01:16:05 14p
10.  1011 Alda Vulāne 1954          Jēkabpils  01:00:14 10p
11.  1010 Vitauts Luberts 1952      Jēkabpils  01:00:47 10p
12.   924 Anita Šteinberga 1962     Jēkabpils  01:43:38 10p
13.   920 Marika Spalviņa 1979      Jēkabpils  01:43:41 10p
14.  1118 Aija Bojāre 1975          Jēkabpils  00:56:58 9p
15.  1031 Inga Elksne 1977          Jēkabpils  00:57:43 9p
16.  1032 Jānis Elksnis 1979        Jēkabpils  00:57:49 9p
17.   667 Samanta Veļkile 2001      Jaunsardze 01:21:31 9p
18.   105 Linda Gruzniņa 2001       Salas vsk. 01:21:58 9p
19.  1085 Dāvis Driķis 2005         Jaunsardze 00:39:22 8p
20.   147 Maigurs Upenieks 2003     Jēkabpils  00:39:27 8p
21.   846 Inese Nenišķe 1980        Sala       00:41:20 8p
22.   950 Mia Nenišķe 2018          Sala       00:41:21 8p
23.  1132 Marina Golovaņa 2006      Jaunsardze 00:57:48 8p
24.  1131 Liāna Līce-Līcīte 2004    Jaunsardze 00:58:51 8p
25.   345 Kristiāns Romanovskis ... Viesītes v 00:59:38 8p
26.  1040 Angelīna Krasovska 2006   Jaunsardze 00:32:01 7p
27.  1129 Diāna Līce-Līcīte 2006    Jaunsardze 00:32:42 7p
28.   642 Edijs Zeipe 2002          Pļaviņas   00:44:30 7p
29.   501 Agita Cukanova 2003       Pļaviņas   00:46:55 7p
30.   482 Ingus Ābeltiņš 2004       Jaunsardze 01:19:25 7p
31.   892 Diāna Apsīte 2003         JVĢ        00:41:29 5p
32.  1043 Alīna Hodana 2004         Jaunsardze 00:53:41 5p
33.  1130 Dinija Dedele 2004        Jaunsardze 00:55:18 5p
34.  1094 Ilze Gregersone 1982      Pļaviņas   01:35:11 5p
35.   619 Mikus Nenišķis 2006       Salas vsk. 00:31:43 3p
#1 Distance (S10,V10): 3 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.  1082 Niks Rozītis 2008         Salas vsk.V10      00:10:16
 2.   623 Juris Celmārs 2008        Jēkabpils V10      00:10:21 +00:05
 3.   766 Kristers Elksnis 2009     Jēkabpils V10      00:11:14 +00:58
 4.   912 Anete Vintiša 2010        OK Arona  S10      00:12:48 +02:32
 5.   760 Kristers Nenišķis 2009    Salas vsk.V10      00:13:02 +02:46
 6.  1016 Mārtiņš Jegorovs 2008     JaunsardzeV10      00:13:09 +02:53
 7.   580 Līna Madsena 2008         Ērgļi     S10      00:16:45 +06:29
 8.   940 Estere Butāne 2010        Salas vsk.S10      00:16:52 +06:36
 9.   857 Eduards Krastiņš 2009     Sala      V10      00:34:05 +23:49
#2 Distance (S12,V12): 4 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   413 Rihards Krastiņš 2007     Sala      V12      00:09:26
 2.   620 Undīne Voino 2006         JaunsardzeS12      00:13:33 +04:07
 3.   456 Natālija Krasovska 2007   Sala      S12      00:15:41 +06:15
 4.   472 Renārs Paeglis 2006       JaunsardzeV12      00:15:57 +06:31
 5.   777 Rinalds Gregersons 2006   Pļaviņas  V12      00:17:14 +07:48
 6.   471 Renāte Paegle 2007        Jēkabpils S12      00:22:05 +12:39
 7.  1128 Evelīna Aļehno 2006       Pļaviņas  S12      00:27:50 +18:24
 8.   775 Nika Bondare 2006         Pļaviņas  S12      00:29:10 +19:44
 9.  1027 Anete Bisniece 2007       Jēkabpils S12      00:55:40 +46:14
 9.   871 Amanda Bisniece 2006      Jausardze S12      00:55:40 +46:14
11.   728 Evelīna Jansone 2007      JaunsardzeS12      01:20:51 +71:25
12.  1015 Liliāna Lilija Bērtiņa... JaunsardzeS12      01:21:08 +71:42
13.   954 Kristiāns Bērtiņš 2007    JaunsardzeV12      01:21:42 +72:16
#3 Distance (S14,V14): 9 KP 2,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   630 Nauris Pinne 2006         Jēkabpils V14      00:32:44
 2.   619 Mikus Nenišķis            Sala      V14      00:35:01 +02:17
 3.    88 Rēzija Kalniņa 2005       Sūnu p/s  S14      00:35:03 +02:19
 4.   244 Kristers Valeskalns 2005  Salas vsk.V14      00:37:02 +04:18
 5.   765 Kitija Elksne 2004        JVĢ       S14      00:38:08 +05:24
#4 Distance (S16,SB): 9 KP 3,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   289 Krista Stūre 2005         Pļaviņas  S16      00:28:56
 2.   395 Daniela Krasovska 2005    Salas vsk.S16      00:32:27 +03:31
 3.   519 Elīza Madsena 2004        Ērgļi     S16      00:36:23 +07:27
 4.   481 Elīza Luksa 2003          Pļaviņas  S16      00:36:25 +07:29
 5.  1009 Dana Nagle 2000           Madona    SB       00:40:26 +11:30
 6.   266 Ieva Ļaksa 1981           Pļaviņas  SB       00:42:35 +13:39
 7.   388 Ilana Golubova 1982       Sala      SB       00:42:38 +13:42
 8.   843 Anželika Žukova 2003      Pļaviņas  S16      00:45:54 +16:58
 9.   840 Inga Jansone 1982         OK Arona  SB       00:47:49 +18:53
10.   788 Elza Bojāre 2002          JVĢ       S16      00:48:43 +19:47
11.   841 Zinta Gulbe 1974          Cesvaine  SB       00:51:58 +23:02
#5 Distance (S40,V50): 11 KP 4,5 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   407 Aigars Krasovskis 1968    Sala      V50      00:43:03
 2.    72 Andris Bērziņš 1957       Pļaviņas  V50      00:48:39 +05:36
 3.   515 Baiba Kaļva 1961          Ērgļi     S40      00:49:43 +06:40
 4.    64 Gundega Jurāne 1959       Sēlijas meS40      00:52:12 +09:09
 5.    71 Uldis Grundšteins 1960    Vīpe      V50      01:00:40 +17:37
 6.    73 Normunds Pastars 1963     JaunsardzeV50      01:06:01 +22:58
 7.    65 Dace Staģīte 1955         Sēlijas meS40      01:15:17 +32:14
 8.    66 Vija Druveniece 1955      Sēlijas meS40      01:15:47 +32:44
#6 Distance (V16,VB): 11 KP 4,5 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   715 Dāvis Vintišs 2005        OK Arona  V16      00:41:56
 2.   499 Ilmārs Lucijanovs 1966    Jēkabpils VB       00:52:43 +10:47
 3.   740 Guntars Kudiņš 1986       Jēkabpils VB       00:56:02 +14:06
 4.    89 Kaspars Lipskis 1971      Jēkabpils VB       01:02:20 +20:24
#7 Distance (SA): 15 KP 5,2 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   616 Laura Nikola Pinne 2002   Jēkabpils SA       00:52:51
 2.   521 Ilvija Madsena 1977       Ērgļi     SA       00:54:18 +01:27
 3.   391 Olita Znotiņa 1986        Pļaviņas  SA       00:56:54 +04:03
 4.   161 Ruta Šķipare 1971         Čiekuri   SA       01:06:18 +13:27
 5.   211 Līga Lazdāne 1987         SM        SA       01:09:23 +16:32
#8 Distance (V40): 14 KP 5,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.    50 Ilmārs Purviņš 1955       Sēlijas meV40      00:43:13
 2.    70 Aivars Druvenieks 1956    Sēlijas meV40      00:49:46 +06:33
 3.   446 Ivars Veirihs 1970        Jēkabpils V40      00:50:31 +07:18
 4.    51 Justs Lūkins 1966         Sece      V40      00:56:10 +12:57
 5.    53 Jurijs Narels 1968        Sala      V40      01:02:06 +18:53
 6.    92 Pēteris Krastiņš 1971     Sala      V40      01:06:54 +23:41
#9 Distance (VA): 17 KP 6,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.    61 Ingus Znotiņš 1985        Sēlijas meVA       00:51:12
 2.   381 Agris Stūris 1981         Pļaviņas  VA       00:55:55 +04:43
#10 Distance (S50,V60): 10 KP 3,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.    79 Rihards Barkovskis 1956   Sēlijas meV60      00:39:41
 2.    82 Verners Tučs 1955         Pļaviņas  V60      00:43:08 +03:27
 3.   522 Eugenija Rudzīte 1957     Ērgļi     S50      00:45:40 +05:59
 4.   647 Voldemārs Avotiņš 1952    Koknese   V60      00:46:25 +06:44
 5.   645 Aija Zilmane 1958         Kalsnava  S50      00:49:33 +09:52
 6.   160 Rita Šķipare 1965         Čiekuri   S50      00:49:56 +10:15
 7.    76 Leontīna Vizule 1959      JVĢ       S50      00:55:28 +15:47
 8.   285 Sandra Prūse 1965         Kalsnava  S50      00:56:09 +16:28
#11 Distance (S60,S70,V70): 8 KP 2,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   319 Vladimirs Konstantinov... Sala      V70      00:48:20
 2.    78 Jānis Kalniņš 1943        Sēlijas meV70      00:56:00 +07:40

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 2018.09.19. 20:31:19 NGO PRO.ini