Orientieris 2018 17.kārta,Līvānu kauss

26.09.2018
Organizators : OSK Sēlijas Mežs, MJIC kvartāls, Līvānu dome
Distanču priekšnieks : Varis Peisenieks
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [OPEN] [S10] [S12]
[S14] [S16] [S40] [S50] [S60] [S70]
[SA] [SB] [V10] [V12] [V14] [V16]
[V40] [V50] [V60] [V70] [VA] [VB]

S10 Distance (1): 6 KP 0,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   940 Estere Butāne 2010        Salas vsk. 00:20:28
 2.  1153 Vasilisa Sokolova 2011    OK Stiga   00:22:46 +02:18
 3.   989 Katrīna Pabērza 2009      Līvāni     00:25:10 +04:42
V10 Distance (1): 6 KP 0,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   766 Kristers Elksnis 2009     Jēkabpils  00:08:02
 2.  1146 Maksims Siņica 2008       OK Stiga   00:13:42 +05:40
 3.  1149 Maksims Rogožins 2008     OK Stiga   00:14:16 +06:14
 4.  1147 Konstantīns Semjonovs ... OK Stiga   00:23:44 +15:42
S12 Distance (2): 8 KP 1,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   965 Jekaterina Romanova 2006  OK Stiga   00:09:03
 2.   471 Renāte Paegle 2007        Jēkabpils  00:10:40 +01:37
V12 Distance (2): 8 KP 1,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   966 Artjoms Ivanovs 2007      OK Stiga   00:06:50
 2.   963 Bogdans Bogdanovs 2006    OK Stiga   00:06:57 +00:07
 3.   777 Rinalds Gregersons 2006   Pļaviņas   00:09:10 +02:20
 4.   472 Renārs Paeglis 2006       Jaunsardze 00:10:32 +03:42
S14 Distance (3): 9 KP 2,6 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   765 Kitija Elksne 2004        JVĢ        00:21:43
 2.   968 Evelīna Geriņa 2005       OK Stiga   00:27:42 +05:59
 3.   672 Aiva Putāne 2005          Krustpils  00:32:25 +10:42
 4.   707 Lāsma Mironova 2005       Jaunsardze 00:32:27 +10:44
V14 Distance (3): 9 KP 2,6 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   619 Mikus Nenišķis 2006       Salas vsk. 00:20:49
 2.  1142 Maksims Fiļipovs 2004     OK Stiga   00:21:07 +00:18
 3.  1151 Rihards Prikulis-Pasta... OK Stiga   00:21:08 +00:19
 4.   244 Kristers Valeskalns 2005  Salas vsk. 00:21:35 +00:46
 5.   630 Nauris Pinne 2006         Jēkabpils  00:21:52 +01:03
 6.  1139 Emīls Čevers 2004         Līvānu pir 00:23:38 +02:49
 7.   482 Ingus Ābeltiņš 2004       Jaunsardze 00:37:57 +17:08
 8.   662 Juris Jelinskis 2004      Jaunsardze 00:38:40 +17:51
 9.   663 Andis Putāns 2004         Jaunsardze 00:38:45 +17:56
S16 Distance (4): 12 KP 3,1 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   208 Agate Šicāne 2003         Jēkabpils  00:21:57
 2.   395 Daniela Krasovska 2005    Salas vsk. 00:21:58 +00:01
 3.   289 Krista Stūre 2005         Pļaviņas   00:22:05 +00:08
 4.   481 Elīza Luksa 2003          Pļaviņas   00:24:45 +02:48
 5.   519 Elīza Madsena 2004        Ērgļi      00:25:55 +03:58
      788 Elza Bojāre 2002          JVĢ        DQ      
SB Distance (4): 12 KP 3,1 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.  1009 Dana Nagle 2000           Madona     00:24:42
 2.   388 Ilana Golubova 1982       Sala       00:26:53 +02:11
 3.  1094 Ilze Gregersone 1982      Pļaviņas   00:27:02 +02:20
 4.   266 Ieva Ļaksa 1981           Pļaviņas   00:30:28 +05:46
S40 Distance (5): 12 KP 2,7 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    64 Gundega Jurāne 1959       Sēlijas me 00:28:55
 2.   515 Baiba Kaļva 1961          Ērgļi      00:29:32 +00:37
S50 Distance (5): 12 KP 2,7 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   160 Rita Šķipare 1965         Čiekuri    00:30:20
 2.   224 Dace Saulīte 1959         Savējie    00:30:29 +00:09
 3.   522 Eugenija Rudzīte 1957     Ērgļi      00:30:31 +00:11
 4.    76 Leontīna Vizule 1959      JVĢ        00:46:19 +15:59
V60 Distance (5): 12 KP 2,7 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    79 Rihards Barkovskis 1956   Sēlijas me 00:31:29
 2.   647 Voldemārs Avotiņš 1952    Koknese    00:41:07 +09:38
 3.   977 Juris Jansons 1957        Līvāni     00:45:56 +14:27
 4.    82 Verners Tučs 1955         Pļaviņas   00:49:36 +18:07
V50 Distance (6): 16 KP 4,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   499 Ilmārs Lucijanovs 1966    Jēkabpils  00:37:55
 2.    71 Uldis Grundšteins 1960    Vīpe       00:38:27 +00:32
 3.    70 Aivars Druvenieks 1956    Sēlijas me 00:41:01 +03:06
 4.    72 Andris Bērziņš 1957       Pļaviņas   00:42:20 +04:25
SA Distance (7): 16 KP 4,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   616 Laura Nikola Pinne 2002   Jēkabpils  00:36:33
 2.   391 Olita Znotiņa 1986        Pļaviņas   00:36:39 +00:06
 3.   521 Ilvija Madsena 1977       Ērgļi      00:37:04 +00:31
 4.   444 Tabita Tīna Lūka 2002     JVĢ        00:37:51 +01:18
 5.   161 Ruta Šķipare 1971         Čiekuri    00:37:56 +01:23
VA Distance (8): 20 KP 4,8 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.  1152 Sergejs Sokolovs          OK Stiga   00:44:41
 2.    36 Niklāvs Barkovskis 1994   Sēlijas me 00:53:47 +09:06
V40 Distance (8): 20 KP 4,8 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    92 Pēteris Krastiņš 1971     Sala       00:51:06
OPEN ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   900 Konstantīns Grišulis 1987 Kūkas      00:34:22 22p
 2.   848 Jurģis Turkopolis 1991    Jēkabpils  00:35:01 22p
 3.   254 Jānis Ziediņš 1969        Aizkraukle 00:43:50 22p
 4.   487 Inga Ziediņa 1971         Aizkraukle 00:43:52 22p
 5.   949 Kristaps Nenišķis 1983    Sala       01:00:25 22p
 6.   345 Kristiāns Romanovskis ... Viesītes v 00:51:52 19p
 7.    81 Jānis Auziņš 1959         Pļaviņas   01:02:43 19p
 8.  1137 Renārs Vasiļjevs 2001     JVĢ        00:46:32 18p
 9.  1010 Vitauts Luberts 1952      Jēkabpils  01:02:30 17p
10.   402 Laine Odziļeviča 2003     JVĢ        00:45:33 16p
11.   903 Juris Švirksts 1959       Zundāni    00:52:24 16p
12.   407 Aigars Krasovskis 1968    Sala       00:52:54 16p
13.   924 Anita Šteinberga 1962     Jēkabpils  01:01:23 16p
14.  1011 Alda Vulāne 1954          Jēkabpils  01:01:38 16p
15.   624 Ivo Siliņš 2002           Salas vsk. 00:37:07 15p
16.  1085 Dāvis Driķis 2005         Jaunsardze 00:38:24 14p
17.    94 Aiva Jakubovska 1973      SC         00:45:56 14p
18.  1138 Andra Bite 1974           Jēkabpils  00:48:20 11p
19.  1135 Aleksejs Rožkovs 2011     3.vsk.     00:48:22 11p
20.  1043 Alīna Hodana 2004         Jaunsardze 00:51:36 11p
21.  1150 Maksims Stepanovs 2004    OK Stiga   00:22:39 9p
22.  1031 Inga Elksne 1977          Jēkabpils  00:28:47 9p
23.  1141 Reinis Nipers 2000        Jaunsardze 00:51:33 9p
24.  1140 Niāra Alma Svetiļina 2001 Jaunsardze 00:51:35 9p
25.  1144 Markuss Mičulis 2007      Līvānu pir 00:09:12 8p
26.   620 Undīne Voino 2006         Jaunsardze 00:09:32 8p
27.   456 Natālija Krasovska 2007   Sala       00:09:38 8p
28.  1148 Ņikita Birjukovs 2006     OK Stiga   00:15:27 8p
29.   984 Evita Zepa 2007           Līvāni     00:22:02 8p
30.  1145 Annija Paula Mičule 2006  Līvānu pir 00:22:03 8p
31.   992 Gatis Romanovs 2006       Līvāni     00:09:12 7p
32.   760 Kristers Nenišķis 2009    Salas vsk. 00:21:10 7p
33.   846 Inese Nenišķe 1980        Sala       00:22:00 7p
34.   950 Mia Nenišķe 2018          Sala       00:22:01 7p
35.  1032 Jānis Elksnis 1979        Jēkabpils  00:28:45 7p
36.  1131 Liāna Līce-Līcīte 2004    Jaunsardze 00:29:44 7p
37.  1143 Vanese Viča 2009          Līvānu pir 00:17:04 6p
38.   994 Samanta Romanova 2008     Līvāni     00:17:06 6p
39.   871 Amanda Bisniece 2006      Jausardze  00:37:22 6p
40.  1082 Niks Rozītis 2008         Salas vsk. 00:13:01 5p
41.  1027 Anete Bisniece 2007       Jēkabpils  00:37:26 4p
#1 Distance (S10,V10): 6 KP 0,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   766 Kristers Elksnis 2009     Jēkabpils V10      00:08:02
 2.  1146 Maksims Siņica 2008       OK Stiga  V10      00:13:42 +05:40
 3.  1149 Maksims Rogožins 2008     OK Stiga  V10      00:14:16 +06:14
 4.   940 Estere Butāne 2010        Salas vsk.S10      00:20:28 +12:26
 5.  1153 Vasilisa Sokolova 2011    OK Stiga  S10      00:22:46 +14:44
 6.  1147 Konstantīns Semjonovs ... OK Stiga  V10      00:23:44 +15:42
 7.   989 Katrīna Pabērza 2009      Līvāni    S10      00:25:10 +17:08
#2 Distance (S12,V12): 8 KP 1,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   966 Artjoms Ivanovs 2007      OK Stiga  V12      00:06:50
 2.   963 Bogdans Bogdanovs 2006    OK Stiga  V12      00:06:57 +00:07
 3.   965 Jekaterina Romanova 2006  OK Stiga  S12      00:09:03 +02:13
 4.   777 Rinalds Gregersons 2006   Pļaviņas  V12      00:09:10 +02:20
 5.   472 Renārs Paeglis 2006       JaunsardzeV12      00:10:32 +03:42
 6.   471 Renāte Paegle 2007        Jēkabpils S12      00:10:40 +03:50
#3 Distance (S14,V14): 9 KP 2,6 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   619 Mikus Nenišķis 2006       Salas vsk.V14      00:20:49
 2.  1142 Maksims Fiļipovs 2004     OK Stiga  V14      00:21:07 +00:18
 3.  1151 Rihards Prikulis-Pasta... OK Stiga  V14      00:21:08 +00:19
 4.   244 Kristers Valeskalns 2005  Salas vsk.V14      00:21:35 +00:46
 5.   765 Kitija Elksne 2004        JVĢ       S14      00:21:43 +00:54
 6.   630 Nauris Pinne 2006         Jēkabpils V14      00:21:52 +01:03
 7.  1139 Emīls Čevers 2004         Līvānu pirV14      00:23:38 +02:49
 8.   968 Evelīna Geriņa 2005       OK Stiga  S14      00:27:42 +06:53
 9.   672 Aiva Putāne 2005          Krustpils S14      00:32:25 +11:36
10.   707 Lāsma Mironova 2005       JaunsardzeS14      00:32:27 +11:38
11.   482 Ingus Ābeltiņš 2004       JaunsardzeV14      00:37:57 +17:08
12.   662 Juris Jelinskis 2004      JaunsardzeV14      00:38:40 +17:51
13.   663 Andis Putāns 2004         JaunsardzeV14      00:38:45 +17:56
#4 Distance (S16,SB): 12 KP 3,1 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   208 Agate Šicāne 2003         Jēkabpils S16      00:21:57
 2.   395 Daniela Krasovska 2005    Salas vsk.S16      00:21:58 +00:01
 3.   289 Krista Stūre 2005         Pļaviņas  S16      00:22:05 +00:08
 4.  1009 Dana Nagle 2000           Madona    SB       00:24:42 +02:45
 5.   481 Elīza Luksa 2003          Pļaviņas  S16      00:24:45 +02:48
 6.   519 Elīza Madsena 2004        Ērgļi     S16      00:25:55 +03:58
 7.   388 Ilana Golubova 1982       Sala      SB       00:26:53 +04:56
 8.  1094 Ilze Gregersone 1982      Pļaviņas  SB       00:27:02 +05:05
 9.   266 Ieva Ļaksa 1981           Pļaviņas  SB       00:30:28 +08:31
      788 Elza Bojāre 2002          JVĢ       S16      DQ      
#5 Distance (S40,S50,V60): 12 KP 2,7 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.    64 Gundega Jurāne 1959       Sēlijas meS40      00:28:55
 2.   515 Baiba Kaļva 1961          Ērgļi     S40      00:29:32 +00:37
 3.   160 Rita Šķipare 1965         Čiekuri   S50      00:30:20 +01:25
 4.   224 Dace Saulīte 1959         Savējie   S50      00:30:29 +01:34
 5.   522 Eugenija Rudzīte 1957     Ērgļi     S50      00:30:31 +01:36
 6.    79 Rihards Barkovskis 1956   Sēlijas meV60      00:31:29 +02:34
 7.   647 Voldemārs Avotiņš 1952    Koknese   V60      00:41:07 +12:12
 8.   977 Juris Jansons 1957        Līvāni    V60      00:45:56 +17:01
 9.    76 Leontīna Vizule 1959      JVĢ       S50      00:46:19 +17:24
10.    82 Verners Tučs 1955         Pļaviņas  V60      00:49:36 +20:41
#6 Distance (V16,V50): 16 KP 4,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   499 Ilmārs Lucijanovs 1966    Jēkabpils V50      00:37:55
 2.    71 Uldis Grundšteins 1960    Vīpe      V50      00:38:27 +00:32
 3.    70 Aivars Druvenieks 1956    Sēlijas meV50      00:41:01 +03:06
 4.    72 Andris Bērziņš 1957       Pļaviņas  V50      00:42:20 +04:25
#7 Distance (SA,VB): 16 KP 4,3 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   616 Laura Nikola Pinne 2002   Jēkabpils SA       00:36:33
 2.   391 Olita Znotiņa 1986        Pļaviņas  SA       00:36:39 +00:06
 3.   521 Ilvija Madsena 1977       Ērgļi     SA       00:37:04 +00:31
 4.   444 Tabita Tīna Lūka 2002     JVĢ       SA       00:37:51 +01:18
 5.   161 Ruta Šķipare 1971         Čiekuri   SA       00:37:56 +01:23
#8 Distance (VA,V40): 20 KP 4,8 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.  1152 Sergejs Sokolovs          OK Stiga  VA       00:44:41
 2.    92 Pēteris Krastiņš 1971     Sala      V40      00:51:06 +06:25
 3.    36 Niklāvs Barkovskis 1994   Sēlijas meVA       00:53:47 +09:06

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 2018.09.26. 20:30:19 NGO PRO.ini