Orientieris 2018 4.kārta, Mistru sils

25.04.2018
Organizators : OSK Sēlijas Mežs
Distanču priekšnieks : Laura Nikola Pinne, Daniela Krasovska
[#1] [#10] [#2] [#3] [#4] [#5]
[#6] [#7] [#8] [#9] [OPEN] [S10]
[S12] [S14] [S16] [S40] [S50] [S60]
[S70] [SA] [SB] [V10] [V12] [V14]
[V16] [V40] [V50] [V60] [V70] [VA]
[VB]
S10 Distance (1): 3 KP 1,9 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 51)   2.( 52)   3.( 53)  Finišs              
 1. Līna Madsena 2008         00:10:25 18:04:15   02:48  3  05:21  1  09:04  1  10:25  1 00:10:25
     580 Ērgļi                     S10            02:48  3  02:33  1  03:43  2  01:21  3
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Anete Vintiša 2010        00:14:24 17:40:14   02:42  2  07:33  2  13:13  2  14:24  2 00:14:24
     912 OK Arona                  S10            02:42  2  04:51  2  05:40  3  01:11  2
                                                 -00:06     02:18     01:57    -00:10   
 3. Karolīna Buķe 2008        00:15:29 16:24:15   02:18  1  10:55  3  14:25  3  15:29  3 00:15:29
     827 Salas vsk.                S10            02:18  1  08:37  3  03:30  1  01:04  1
                                                 -00:30     06:04    -00:13    -00:17   
Labākais laiks:                                   02:18     02:33     03:30     01:04   00:09:25

V10 Distance (1): 3 KP 1,9 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 51)   2.( 52)   3.( 53)  Finišs              
 1. Juris Celmārs 2008        00:07:33 17:57:22   01:55  1  03:53  1  06:21  1  07:33  1 00:07:33
     623 Jēkabpils p/s             V10            01:55  1  01:58  1  02:28  1  01:12  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Ivo Spalviņš 2009         00:10:27 17:05:11   02:48  3  05:27  2  09:09  2  10:27  2 00:10:27
     919 3.vsk.                    V10            02:48  3  02:39  2  03:42  3  01:18  4
                                                  00:53     00:41     01:14     00:06   
 3. Kristers Elksnis 2009     00:12:26 18:05:51   02:18  2  07:59  3  11:17  3  12:26  3 00:12:26
     766 Jēkabpils p/s             V10            02:18  2  05:41  4  03:18  2  01:09  1
                                                  00:23     03:43     00:50    -00:03   
 4. Kristers Nenišķis 2009    00:16:48 16:37:58   05:00  4  10:19  4  15:34  4  16:48  4 00:16:48
     760 Salas vsk.                V10            05:00  4  05:19  3  05:15  4  01:14  3
                                                  03:05     03:21     02:47     00:02   
Labākais laiks:                                   01:55     01:58     02:28     01:09   00:07:30

S12 Distance (2): 4 KP 1,9 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 50)   2.( 44)   3.( 38)   4.( 99)  Finišs              
 1. Kate Iesalniece 2006      00:14:29 18:22:30   01:33  1  05:21  1  11:17  1  14:05  1  14:29  1 00:14:29
    1012 Madona                    S12            01:33  1  03:48  1  05:56  4  02:48  1  00:24  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Natālija Krasovska 2007   00:15:14 18:35:16   02:58  6  07:01  3  11:23  2  14:47  3  15:14  2 00:15:14
     456 Sala                      S12            02:58  6  04:03  2  04:22  1  03:24  3  00:27  3
                                                  01:25     00:15    -01:34     00:36     00:03   
 3. Undīne Voino 2006         00:15:16 17:08:17   01:47  2  06:10  2  11:50  3  14:46  2  15:16  3 00:15:16
     620 Jaunsardze Sala           S12            01:47  2  04:23  3  05:40  2  02:56  2  00:30  5
                                                  00:14     00:35    -00:16     00:08     00:06   
 4. Renāte Paegle 2007        00:19:22 16:55:26   02:05  4  07:01  3  14:43  4  18:52  4  19:22  4 00:19:22
     471 Jēkabpils p/s             S12            02:05  4  04:56  5  07:42  5  04:09  9  00:30  5
                                                  00:32     01:08     01:46     01:21     00:06   
 5. Evelīna Jansone 2007      00:19:43 16:47:01   02:04  3  09:00  6  14:48  5  19:15  5  19:43  5 00:19:43
     728 Jaunsardze Krustpils      S12            02:04  3  06:56  7  05:48  3  04:27 10  00:28  4
                                                  00:31     03:08    -00:08     01:39     00:04   
 6. Loreta Nikolajeva 2006    00:19:51 16:54:48   02:35  5  07:20  5  15:15  6  19:19  6  19:51  6 00:19:51
     758 Jēkabpils p/s             S12            02:35  5  04:45  4  07:55  6  04:04  7  00:32  7
                                                  01:02     00:57     01:59     01:16     00:08   
 7. Samanta Grigorjeva 2006   00:22:42 16:57:03   03:51  7  09:45  7  17:44  7  22:18  7  22:42  7 00:22:42
    1071 Salas vsk.                S12            03:51  7  05:54  6  07:59  7  04:34 11  00:24  1
                                                  02:18     02:06     02:03     01:46     00:00   
 8. Liliāna Lilija Bērtiņa... 00:34:50 17:05:56   06:48  8  14:09  8  30:12  8  33:51  8  34:50  8 00:34:50
    1015 Jaunsardze Krustpils      S12            06:48  8  07:21 10  16:03  8  03:39  5  00:59 11
                                                  05:15     03:33     10:07     00:51     00:35   
 9. Nikoleta Jeršenko 2006    00:43:19 17:05:46   07:08  9  14:11  9  38:32  9  42:40  9  43:19  9 00:43:19
    1008 Jaunsardze Krustpils      S12            07:08  9  07:03  8  24:21 10  04:08  8  00:39  8
                                                  05:35     03:15     18:25     01:20     00:15   
10. Arta Skrīvele 2006        00:45:42 17:03:25   09:26 10  16:35 10  41:04 10  44:49 10  45:42 10 00:45:42
    1047 Jaunsardze Krustpils      S12            09:26 10  07:09  9  24:29 11  03:45  6  00:53  9
                                                  07:53     03:21     18:33     00:57     00:29   
11. Anete Bisniece 2007       00:48:59 16:51:32   10:46 11  27:59 11  44:29 11  48:04 11  48:59 11 00:48:59
    1027 Jēkabpils                 S12            10:46 11  17:13 11  16:30  9  03:35  4  00:55 10
                                                  09:13     13:25     10:34     00:47     00:31   
Labākais laiks:                                   01:33     03:48     04:22     02:48     00:24   00:12:55

V12 Distance (2): 4 KP 1,9 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 50)   2.( 44)   3.( 38)   4.( 99)  Finišs              
 1. Rihards Krastiņš 2007     00:09:48 16:32:12   01:11  1  04:10  1  07:05  1  09:26  1  09:48  1 00:09:48
     413 Sala                      V12            01:11  1  02:59  1  02:55  1  02:21  1  00:22  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Renārs Paeglis 2006       00:20:39 16:53:52   03:35  3  08:26  3  16:05  2  20:12  2  20:39  2 00:20:39
     472 Jaunsardze Jēkabpils      V12            03:35  3  04:51  3  07:39  2  04:07  2  00:27  3
                                                  02:24     01:52     04:44     01:46     00:05   
 3. Haralds Potapenko 2006    00:31:31 17:17:39   02:33  2  07:14  2  26:47  3  31:08  3  31:31  3 00:31:31
    1073 Jaunsardze Jēkabpils      V12            02:33  2  04:41  2  19:33  3  04:21  3  00:23  2
                                                  01:22     01:42     16:38     02:00     00:01   
Labākais laiks:                                   01:11     02:59     02:55     02:21     00:22   00:09:48

S14 Distance (3): 8 KP 2,4 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 51)   2.( 37)   3.( 35)   4.( 40)   5.( 48)   6.( 34)   7.( 53)   8.( 99)  Finišs              
 1. Krista Stūre 2005         00:22:56 17:10:35   02:03  1  05:41  1  09:55  1  11:54  1  14:26  1  18:37  1  21:20  1  22:27  1  22:56  1 00:22:56
     289 Pļaviņas                  S14            02:03  1  03:38  1  04:14  1  01:59  1  02:32  1  04:11  3  02:43  1  01:07  2  00:29  3
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Kitija Elksne 2004        00:30:30 18:05:49   02:17  2  07:37  2  17:54  2  20:10  2  23:07  2  26:12  2  29:02  2  30:07  2  30:30  2 00:30:30
     765 JVĢ                       S14            02:17  2  05:20  2  10:17  3  02:16  2  02:57  2  03:05  1  02:50  2  01:05  1  00:23  1
                                                  00:14     01:42     06:03     00:17     00:25    -01:06     00:07    -00:02    -00:06   
 3. Anete Zemniece 2004       01:09:01 17:19:21   05:38  3  23:06  3  30:14  3  33:27  3  58:51  3  62:50  3  67:11  3  68:34  3  69:01  3 01:09:01
    1076 Jaunsardze Jēkabpils      S14            05:38  3  17:28  3  07:08  2  03:13  3  25:24  3  03:59  2  04:21  3  01:23  3  00:27  2
                                                  03:35     13:50     02:54     01:14     22:52    -00:12     01:38     00:16    -00:02   
Labākais laiks:                                   02:03     03:38     04:14     01:59     02:32     03:05     02:43     01:05     00:23   00:21:42

V14 Distance (3): 8 KP 2,4 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 51)   2.( 37)   3.( 35)   4.( 40)   5.( 48)   6.( 34)   7.( 53)   8.( 99)  Finišs              
 1. Kristiāns Lipskis 2004    00:16:14 17:20:55   01:32  1  04:19  1  07:23  1  08:46  1  10:57  1  12:52  1  15:03  1  15:54  1  16:14  1 00:16:14
     212 Jēkabpils p/s             V14            01:32  1  02:47  1  03:04  1  01:23  2  02:11  1  01:55  1  02:11  1  00:51  1  00:20  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Mikus Nenišķis 2006       00:22:57 17:31:30   01:59  3  06:12  3  11:52  3  13:23  3  16:19  3  18:59  3  21:33  3  22:33  2  22:57  2 00:22:57
     619 Salas vsk.                V14            01:59  3  04:13  3  05:40  3  01:31  3  02:56  3  02:40  2  02:34  2  01:00  2  00:24  3
                                                  00:27     01:26     02:36     00:08     00:45     00:45     00:23     00:09     00:04   
 3. Kristers Valeskalns 2005  00:23:28 16:02:31   02:01  4  06:20  4  10:03  2  11:25  2  14:42  2  18:22  2  21:26  2  22:57  3  23:28  3 00:23:28
     244 Salas vsk.                V14            02:01  4  04:19  4  03:43  2  01:22  1  03:17  4  03:40  5  03:04  4  01:31  4  00:31  5
                                                  00:29     01:32     00:39    -00:01     01:06     01:45     00:53     00:40     00:11   
 4. Nauris Pinne 2006         00:26:35 18:09:33   01:54  2  05:23  2  14:12  5  16:22  5  18:59  4  22:25  4  25:00  4  26:11  4  26:35  4 00:26:35
     630 Jēkabpils 3.vsk           V14            01:54  2  03:29  2  08:49  5  02:10  5  02:37  2  03:26  4  02:35  3  01:11  3  00:24  3
                                                  00:22     00:42     05:45     00:47     00:26     01:31     00:24     00:20     00:04   
 5. Krists Murāns 2004        00:28:50 16:37:24   02:34  5  07:25  5  13:36  4  15:25  4  19:22  5  22:43  5  26:47  5  28:28  5  28:50  5 00:28:50
     851 Viesīte                   V14            02:34  5  04:51  5  06:11  4  01:49  4  03:57  5  03:21  3  04:04  5  01:41  5  00:22  2
                                                  01:02     02:04     03:07     00:26     01:46     01:26     01:53     00:50     00:02   
Labākais laiks:                                   01:32     02:47     03:04     01:22     02:11     01:55     02:11     00:51     00:20   00:16:13

S16 Distance (4): 10 KP 3,5 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 50)   2.( 49)   3.( 43)   4.( 42)   5.( 52)   6.( 38)   7.( 39)   8.( 41)   9.( 44)  10.( 99)  Finišs              
 1. Elīza Madsena 2004        00:29:58 18:27:28   02:46  6  04:55  4  07:11  1  09:49  1  12:51  1  16:04  1  19:04  1  22:18  1  26:52  1  29:39  1  29:58  1 00:29:58
     519 Ērgļi                     S16            02:46  6  02:09  1  02:16  1  02:38  2  03:02  1  03:13  1  03:00  1  03:14  1  04:34  1  02:47  1  00:19  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Kate Šķipare 2002         00:35:48 16:58:05   01:18  2  04:18  1  07:24  3  09:51  2  13:47  2  18:52  3  22:05  2  25:39  2  31:36  2  35:19  2  35:48  2 00:35:48
     716 Salas vsk.                S16            01:18  2  03:00  3  03:06  6  02:27  1  03:56  3  05:05  6  03:13  2  03:34  2  05:57  5  03:43  2  00:29  5
                                                 -01:28     00:51     00:50    -00:11     00:54     01:52     00:13     00:20     01:23     00:56     00:10   
 3. Elza Bojāre 2002          00:35:58 16:33:14   01:21  3  04:35  2  07:15  2  10:07  4  13:53  3  17:57  2  22:42  3  26:30  3  31:48  3  35:34  3  35:58  3 00:35:58
     788 JVĢ                       S16            01:21  3  03:14  4  02:40  2  02:52  5  03:46  2  04:04  2  04:45  5  03:48  3  05:18  2  03:46  3  00:24  3
                                                 -01:25     01:05     00:24     00:14     00:44     00:51     01:45     00:34     00:44     00:59     00:05   
 4. Kitija Grigorjeva 2002    00:39:22 16:04:23   01:50  5  04:44  3  07:25  4  10:06  3  14:23  4  18:57  4  23:40  4  28:57  4  34:35  4  38:57  4  39:22  4 00:39:22
     683 Salas vsk.                S16            01:50  5  02:54  2  02:41  3  02:41  3  04:17  5  04:34  3  04:43  4  05:17  5  05:38  4  04:22  5  00:25  4
                                                 -00:56     00:45     00:25     00:03     01:15     01:21     01:43     02:03     01:04     01:35     00:06   
 5. Dagnija Kondratjeva 2003  00:41:45 16:02:08   01:29  4  06:57  6  09:47  6  12:30  5  16:42  5  21:22  5  26:11  5  31:22  5  36:59  5  41:16  5  41:45  5 00:41:45
     170 Salas vsk.                S16            01:29  4  05:28  6  02:50  5  02:43  4  04:12  4  04:40  4  04:49  6  05:11  4  05:37  3  04:17  4  00:29  5
                                                 -01:17     03:19     00:34     00:05     01:10     01:27     01:49     01:57     01:03     01:30     00:10   
 6. Diāna Apsīte 2003         00:50:32 16:46:34   01:16  1  05:00  5  07:48  5  12:58  6  21:03  6  26:07  6  30:19  6  37:40  6  44:54  6  50:10  6  50:32  6 00:50:32
     892 JVĢ                       S16            01:16  1  03:44  5  02:48  4  05:10  6  08:05  6  05:04  5  04:12  3  07:21  6  07:14  6  05:16  6  00:22  2
                                                 -01:30     01:35     00:32     02:32     05:03     01:51     01:12     04:07     02:40     02:29     00:03   
Labākais laiks:                                   01:16     02:09     02:16     02:27     03:02     03:13     03:00     03:14     04:34     02:47     00:19   00:28:17

SB Distance (4): 10 KP 3,5 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 50)   2.( 49)   3.( 43)   4.( 42)   5.( 52)   6.( 38)   7.( 39)   8.( 41)   9.( 44)  10.( 99)  Finišs              
 1. Inga Jansone 1982         00:28:40 18:24:52   01:15  1  03:37  1  05:52  1  07:56  1  10:55  1  14:24  1  17:08  1  20:37  1  25:04  1  28:17  1  28:40  1 00:28:40
     840 OK Arona                  SB             01:15  1  02:22  1  02:15  1  02:04  1  02:59  1  03:29  1  02:44  1  03:29  1  04:27  1  03:13  1  00:23  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Ilana Golubova 1982       00:39:35 18:35:15   02:41  5  05:05  2  09:53  5  12:59  3  16:45  2  21:37  2  25:13  2  30:15  2  35:53  2  39:10  2  39:35  2 00:39:35
     388 Sala                      SB             02:41  5  02:24  2  04:48  5  03:06  3  03:46  2  04:52  2  03:36  2  05:02  3  05:38  2  03:17  2  00:25  3
                                                  01:26     00:02     02:33     01:02     00:47     01:23     00:52     01:33     01:11     00:04     00:02   
 3. Zinta Gulbe 1974          00:47:12 18:22:25   02:04  3  06:10  5  09:49  4  12:26  2  17:38  3  23:24  3  28:44  3  34:42  3  42:11  3  46:34  3  47:12  3 00:47:12
     841 Cesvaine                  SB             02:04  3  04:06  5  03:39  4  02:37  2  05:12  6  05:46  4  05:20  5  05:58  4  07:29  5  04:23  5  00:38  5
                                                  00:49     01:44     01:24     00:33     02:13     02:17     02:36     02:29     03:02     01:10     00:15   
 4. Dana Nagle 2000           00:48:43 17:24:11   02:30  4  06:07  4  09:34  3  16:42  5  20:54  5  26:39  4  31:35  4  37:58  4  44:18  4  48:21  4  48:43  4 00:48:43
    1009 Madona                    SB             02:30  4  03:37  3  03:27  3  07:08  5  04:12  3  05:45  3  04:56  4  06:23  5  06:20  3  04:03  3  00:22  1
                                                  01:15     01:15     01:12     05:04     01:13     02:16     02:12     02:54     01:53     00:50    -00:01   
 5. Samanta Veļkile 2001      00:59:13 16:59:37   01:49  2  05:54  3  09:09  2  16:38  4  20:51  4  33:54  5  40:42  5  44:55  5  51:43  5  58:24  5  59:13  5 00:59:13
     667 Jaunsardze Sala           SB             01:49  2  04:05  4  03:15  2  07:29  6  04:13  4  13:03  6  06:48  6  04:13  2  06:48  4  06:41  6  00:49  6
                                                  00:34     01:43     01:00     05:25     01:14     09:34     04:04     00:44     02:21     03:28     00:26   
 6. Linda Gruzniņa 2001       01:30:28 16:59:00   06:02  6  31:35  6  38:27  6  42:03  6  46:34  6  52:46  6  57:16  6  64:34  6  85:34  6  89:56  6  90:28  6 01:30:28
     105 Salas vsk.                SB             06:02  6  25:33  6  06:52  6  03:36  4  04:31  5  06:12  5  04:30  3  07:18  6  21:00  6  04:22  4  00:32  4
                                                  04:47     23:11     04:37     01:32     01:32     02:43     01:46     03:49     16:33     01:09     00:09   
Labākais laiks:                                   01:15     02:22     02:15     02:04     02:59     03:29     02:44     03:29     04:27     03:13     00:22   00:28:39

S40 Distance (5): 13 KP 4,3 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 50)   2.( 31)   3.( 32)   4.( 49)   5.( 43)   6.( 42)   7.( 34)   8.( 48)   9.( 40)  10.( 36)  11.( 37)  12.( 44)  13.( 99)  Finišs              
 1. Gundega Jurāne 1959       00:43:05 17:02:27   01:38  2  04:42  2  09:37  2  12:54  2  15:28  2  18:24  1  22:10  1  24:00  1  26:53  1  33:38  1  36:53  1  39:39  1  42:40  1  43:05  1 00:43:05
      64 Sēlijas mežs              S40            01:38  2  03:04  1  04:55  2  03:17  1  02:34  1  02:56  3  03:46  1  01:50  1  02:53  1  06:45  2  03:15  1  02:46  1  03:01  1  00:25  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Baiba Kaļva 1961          00:45:54 18:14:14   01:20  1  04:32  1  08:37  1  12:24  1  15:17  1  19:18  2  23:47  2  25:47  2  29:13  2  35:02  2  38:45  2  42:25  2  45:29  2  45:54  2 00:45:54
     515 Ērgļi                     S40            01:20  1  03:12  2  04:05  1  03:47  2  02:53  2  04:01  4  04:29  2  02:00  2  03:26  2  05:49  1  03:43  3  03:40  2  03:04  2  00:25  1
                                                 -00:18     00:08    -00:50     00:30     00:19     01:05     00:43     00:10     00:33    -00:56     00:28     00:54     00:03     00:00   
 3. Dace Staģīte 1955         00:58:30 16:43:52   01:45  3  05:05  3  13:20  3  17:44  3  20:46  3  22:37  3  27:34  3  29:46  3  33:19  3  46:57  3  50:36  3  54:37  3  57:58  3  58:30  3 00:58:30
      65 Sēlijas mežs              S40            01:45  3  03:20  3  08:15  3  04:24  3  03:02  3  01:51  1  04:57  3  02:12  3  03:33  3  13:38  4  03:39  2  04:01  3  03:21  3  00:32  4
                                                  00:07     00:16     03:20     01:07     00:28    -01:05     01:11     00:22     00:40     06:53     00:24     01:15     00:20     00:07   
 4. Vija Druveniece 1955      01:03:56 16:55:19   02:02  4  07:12  4  17:23  4  22:20  4  25:29  4  28:07  4  33:38  4  36:31  4  40:08  4  48:03  4  53:56  4  59:28  4  63:29  4  63:56  4 01:03:56
      66 Sēlijas mežs              S40            02:02  4  05:10  4  10:11  4  04:57  4  03:09  4  02:38  2  05:31  4  02:53  4  03:37  4  07:55  3  05:53  4  05:32  4  04:01  4  00:27  3
                                                  00:24     02:06     05:16     01:40     00:35    -00:18     01:45     01:03     00:44     01:10     02:38     02:46     01:00     00:02   
Labākais laiks:                                   01:20     03:04     04:05     03:17     02:34     01:51     03:46     01:50     02:53     05:49     03:15     02:46     03:01     00:25   00:39:56

V50 Distance (5): 13 KP 4,3 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 50)   2.( 31)   3.( 32)   4.( 49)   5.( 43)   6.( 42)   7.( 34)   8.( 48)   9.( 40)  10.( 36)  11.( 37)  12.( 44)  13.( 99)  Finišs              
 1. Andris Bērziņš 1957       00:44:21 17:01:03   01:20  3  04:15  2  11:31  4  15:10  4  17:46  4  19:49  4  23:24  3  25:15  3  28:01  3  35:01  2  38:24  2  41:08  1  43:59  1  44:21  1 00:44:21
      72 Pļaviņas                  V50            01:20  3  02:55  3  07:16  4  03:39  3  02:36  4  02:03  2  03:35  1  01:51  2  02:46  1  07:00  2  03:23  3  02:44  1  02:51  2  00:22  3
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Pēteris Blumbergs 1958    00:44:26 18:24:04   01:45  4  04:37  4  09:34  2  13:15  2  15:45  3  17:45  2  23:50  4  26:08  4  29:00  4  34:30  1  38:11  1  41:32  2  44:01  2  44:26  2 00:44:26
    1025 Madona                    V50            01:45  4  02:52  2  04:57  2  03:41  4  02:30  3  02:00  1  06:05  4  02:18  4  02:52  2  05:30  1  03:41  4  03:21  4  02:29  1  00:25  4
                                                  00:25    -00:03    -02:19     00:02    -00:06    -00:03     02:30     00:27     00:06    -01:30     00:18     00:37    -00:22     00:03   
 3. Aigars Krasovskis 1968    00:45:42 18:45:53   01:14  1  03:59  1  07:40  1  11:11  1  13:40  1  17:23  1  21:53  1  23:36  1  26:28  1  36:09  3  38:59  3  42:18  3  45:21  3  45:42  3 00:45:42
     407 Sala                      V50            01:14  1  02:45  1  03:41  1  03:31  2  02:29  2  03:43  4  04:30  3  01:43  1  02:52  2  09:41  3  02:50  2  03:19  3  03:03  3  00:21  2
                                                 -00:06    -00:10    -03:35    -00:08    -00:07     01:40     00:55    -00:08     00:06     02:41    -00:33     00:35     00:12    -00:01   
 4. Uldis Grundšteins 1960    01:04:42 17:33:08   01:16  2  04:18  3  09:53  3  13:17  3  15:44  2  18:28  3  22:51  2  24:50  2  27:54  2  55:27  4  58:08  4  61:17  4  64:23  4  64:42  4 01:04:42
      71 Vīpe                      V50            01:16  2  03:02  4  05:35  3  03:24  1  02:27  1  02:44  3  04:23  2  01:59  3  03:04  4  27:33  4  02:41  1  03:09  2  03:06  4  00:19  1
                                                 -00:04     00:07    -01:41    -00:15    -00:09     00:41     00:48     00:08     00:18     20:33    -00:42     00:25     00:15    -00:03   
Labākais laiks:                                   01:14     02:45     03:41     03:24     02:27     02:00     03:35     01:43     02:46     05:30     02:41     02:44     02:29     00:19   00:37:18

V16 Distance (6): 12 KP 4,8 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 49)   2.( 32)   3.( 31)   4.( 44)   5.( 43)   6.( 42)   7.( 41)   8.( 39)   9.( 38)  10.( 52)  11.( 51)  12.( 99)  Finišs              
 1. Dāvis Vintišs 2005        00:39:52 17:40:54   02:31  1  05:58  1  09:43  1  14:09  1  17:57  1  19:54  1  24:47  1  28:55  1  31:39  1  35:43  1  36:49  1  39:31  1  39:52  1 00:39:52
     715 OK Arona                  V16            02:31  1  03:27  1  03:45  3  04:26  1  03:48  2  01:57  1  04:53  1  04:08  2  02:44  2  04:04  3  01:06  2  02:42  4  00:21  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Viesturs Zaļakmens 2002   00:48:42 16:37:54   03:01  3  08:19  6  13:01  5  18:32  5  23:38  6  27:45  5  33:46  5  37:41  3  40:34  3  44:28  2  45:40  2  48:21  2  48:42  2 00:48:42
     534 Viesītes vsk.             V16            03:01  3  05:18  6  04:42  5  05:31  5  05:06  7  04:07  4  06:01  5  03:55  1  02:53  4  03:54  1  01:12  3  02:41  2  00:21  2
                                                  00:30     01:51     00:57     01:05     01:18     02:10     01:08    -00:13     00:09    -00:10     00:06    -00:01     00:00   
 3. Ivo Siliņš 2002           00:48:51 16:31:41   02:49  2  07:19  3  10:43  2  15:34  2  19:27  2  27:33  4  32:46  3  38:08  4  40:37  4  44:34  3  45:50  3  48:29  3  48:51  3 00:48:51
     624 Salas vsk.                V16            02:49  2  04:30  5  03:24  1  04:51  3  03:53  3  08:06  6  05:13  3  05:22  4  02:29  1  03:57  2  01:16  4  02:39  1  00:22  4
                                                  00:18     01:03    -00:21     00:25     00:05     06:09     00:20     01:14    -00:15    -00:07     00:10    -00:03     00:01   
 4. Kristaps Platgalvis 2003  00:50:29 16:35:55   03:12  4  07:08  2  11:52  3  17:26  3  21:13  3  23:47  2  29:00  2  36:16  2  39:40  2  46:25  4  47:28  4  50:09  4  50:29  4 00:50:29
      14 Viesītes vsk.             V16            03:12  4  03:56  2  04:44  6  05:34  6  03:47  1  02:34  3  05:13  3  07:16  6  03:24  6  06:45  7  01:03  1  02:41  2  00:20  1
                                                  00:41     00:29     00:59     01:08    -00:01     00:37     00:20     03:08     00:40     02:41    -00:03    -00:01    -00:01   
 5. Mikus Nenišķis 2006       00:52:06 16:29:23   03:13  5  09:42  7  13:19  6  18:04  4  22:09  4  30:29  7  35:25  6  40:40  6  43:26  5  47:35  5  48:54  5  51:39  5  52:06  5 00:52:06
     619 Salas vsk.                V16            03:13  5  06:29  7  03:37  2  04:45  2  04:05  4  08:20  7  04:56  2  05:15  3  02:46  3  04:09  4  01:19  5  02:45  5  00:27  6
                                                  00:42     03:02    -00:08     00:19     00:17     06:23     00:03     01:07     00:02     00:05     00:13     00:03     00:06   
 6. Jānis Smilgājs 2003       00:55:34 16:57:39   03:50  7  07:58  4  13:34  7  18:46  7  23:51  7  26:03  3  32:55  4  40:17  5  44:10  6  50:04  6  51:44  6  55:11  6  55:34  6 00:55:34
     468 Pļaviņas                  V16            03:50  7  04:08  3  05:36  7  05:12  4  05:05  6  02:12  2  06:52  6  07:22  7  03:53  7  05:54  6  01:40  6  03:27  7  00:23  5
                                                  01:19     00:41     01:51     00:46     01:17     00:15     01:59     03:14     01:09     01:50     00:34     00:45     00:02   
 7. Rodrigo Tučs 2002         00:57:18 16:03:53   03:46  6  08:00  5  12:24  4  18:37  6  23:15  5  29:09  6  36:23  7  42:47  7  46:03  7  51:15  7  53:51  7  56:48  7  57:18  7 00:57:18
     700 Salas vsk.                V16            03:46  6  04:14  4  04:24  4  06:13  7  04:38  5  05:54  5  07:14  7  06:24  5  03:16  5  05:12  5  02:36  7  02:57  6  00:30  7
                                                  01:15     00:47     00:39     01:47     00:50     03:57     02:21     02:16     00:32     01:08     01:30     00:15     00:09   
Labākais laiks:                                   02:31     03:27     03:24     04:26     03:47     01:57     04:53     03:55     02:29     03:54     01:03     02:39     00:20   00:38:45

VB Distance (6): 12 KP 4,8 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 49)   2.( 32)   3.( 31)   4.( 44)   5.( 43)   6.( 42)   7.( 41)   8.( 39)   9.( 38)  10.( 52)  11.( 51)  12.( 99)  Finišs              
 1. Ilmārs Lucijanovs 1966    00:41:45 17:53:54   02:15  1  05:51  1  09:36  1  13:50  1  19:54  1  22:30  2  26:56  1  30:08  1  33:35  1  37:29  1  38:27  1  41:25  1  41:45  1 00:41:45
     499 Jēkabpils                 VB             02:15  1  03:36  2  03:45  2  04:14  1  06:04  5  02:36  4  04:26  1  03:12  1  03:27  4  03:54  2  00:58  1  02:58  3  00:20  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Rūdis Lapiņš 1999         00:44:36 16:21:26   03:09  4  06:53  4  10:43  4  15:30  2  20:27  3  22:25  1  27:26  2  33:10  2  36:07  2  40:21  2  41:42  2  44:18  2  44:36  2 00:44:36
      58 Salas vsk.                VB             03:09  4  03:44  3  03:50  3  04:47  2  04:57  2  01:58  1  05:01  2  05:44  4  02:57  1  04:14  3  01:21  2  02:36  1  00:18  1
                                                  00:54     00:08     00:05     00:33    -01:07    -00:38     00:35     02:32    -00:30     00:20     00:23    -00:22    -00:02   
 3. Kaspars Lipskis 1971      00:48:49 17:04:19   03:58  5  08:18  5  12:47  5  18:07  5  23:15  5  25:33  4  31:32  4  35:26  3  38:49  3  43:41  3  45:09  3  48:24  3  48:49  3 00:48:49
      89 Jēkabpils                 VB             03:58  5  04:20  5  04:29  5  05:20  3  05:08  4  02:18  3  05:59  3  03:54  2  03:23  3  04:52  4  01:28  3  03:15  4  00:25  5
                                                  01:43     00:44     00:44     01:06    -00:56    -00:18     01:33     00:42    -00:04     00:58     00:30     00:17     00:05   
 4. Renārs Lucijanovs 2001    00:52:27 17:00:49   02:24  2  06:25  2  10:03  2  15:34  3  20:38  4  22:49  3  29:44  3  37:04  4  40:58  4  46:52  4  48:36  4  52:04  4  52:27  4 00:52:27
     484 JVĢ                       VB             02:24  2  04:01  4  03:38  1  05:31  4  05:04  3  02:11  2  06:55  4  07:20  5  03:54  5  05:54  5  01:44  5  03:28  5  00:23  4
                                                  00:09     00:25    -00:07     01:17    -01:00    -00:25     02:29     04:08     00:27     02:00     00:46     00:30     00:03   
 5. Guntars Kudiņš 1986       00:55:49 17:27:18   03:05  3  06:29  3  10:19  3  16:39  4  20:22  2  28:58  5  38:27  5  43:55  5  47:13  5  51:01  5  52:34  5  55:28  5  55:49  5 00:55:49
     740 Jēkabpils                 VB             03:05  3  03:24  1  03:50  3  06:20  5  03:43  1  08:36  5  09:29  6  05:28  3  03:18  2  03:48  1  01:33  4  02:54  2  00:21  3
                                                  00:50    -00:12     00:05     02:06    -02:21     06:00     05:03     02:16    -00:09    -00:06     00:35    -00:04     00:01   
 6. Maksims Vlasčenko 1999    01:14:04 16:19:00   04:31  6  10:00  6  16:51  6  25:20  6  32:03  6  40:40  6  48:32  6  56:09  6  60:36  6  68:05  6  69:51  6  73:34  6  74:04  6 01:14:04
    1072 Salas vsk.                VB             04:31  6  05:29  6  06:51  6  08:29  6  06:43  6  08:37  6  07:52  5  07:37  6  04:27  6  07:29  6  01:46  6  03:43  6  00:30  6
                                                  02:16     01:53     03:06     04:15     00:39     06:01     03:26     04:25     01:00     03:35     00:48     00:45     00:10   
Labākais laiks:                                   02:15     03:24     03:38     04:14     03:43     01:58     04:26     03:12     02:57     03:48     00:58     02:36     00:18   00:37:27

SA Distance (7): 17 KP 5,2 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 50)   2.( 31)   3.( 32)   4.( 49)   5.( 33)   6.( 43)   7.( 34)   8.( 48)   9.( 39)  10.( 40)  11.( 41)  12.( 48)  13.( 35)  14.( 36)  15.( 37)  16.( 44)  17.( 99)  Finišs              
 1. Olita Znotiņa 1986        00:50:44 18:15:33   01:07  1  03:29  1  07:20  1  10:52  1  14:20  1  16:02  1  19:43  1  21:35  1  25:41  1  28:01  1  30:56  2  32:41  1  37:16  2  40:54  2  44:05  1  47:14  1  50:21  1  50:44  1 00:50:44
     391 Pļaviņas                  SA             01:07  1  02:22  1  03:51  4  03:32  5  03:28  4  01:42  5  03:41  2  01:52  3  04:06  6  02:20  3  02:55  4  01:45  2  04:35  5  03:38  2  03:11  2  03:09  4  03:07  4  00:23  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Ilvija Madsena 1977       00:50:54 18:04:16   01:26  2  04:12  2  07:54  2  11:21  2  14:37  2  16:03  2  20:17  2  22:19  2  25:56  3  28:26  3  31:09  3  33:03  3  36:24  1  40:50  1  44:14  2  47:15  2  50:30  2  50:54  2 00:50:54
     521 Ērgļi                     SA             01:26  2  02:46  2  03:42  1  03:27  3  03:16  2  01:26  1  04:14  4  02:02  4  03:37  4  02:30  5  02:43  2  01:54  3  03:21  2  04:26  4  03:24  4  03:01  2  03:15  5  00:24  3
                                                  00:19     00:24    -00:09    -00:05    -00:12    -00:16     00:33     00:10    -00:29     00:10    -00:12     00:09    -01:14     00:48     00:13    -00:08     00:08     00:01   
 3. Tabita Tīna Lūka 2002     00:51:34 16:29:21   02:47  6  07:26  6  11:15  6  14:53  6  17:39  6  19:10  6  22:49  6  24:25  5  27:10  4  29:29  5  32:27  4  34:30  5  38:21  3  42:02  3  45:32  4  48:34  4  51:09  3  51:34  3 00:51:34
     444 JVĢ                       SA             02:47  6  04:39  6  03:49  3  03:38  6  02:46  1  01:31  2  03:39  1  01:36  1  02:45  1  02:19  2  02:58  5  02:03  5  03:51  3  03:41  3  03:30  5  03:02  3  02:35  1  00:25  4
                                                  01:40     02:17    -00:02     00:06    -00:42    -00:11    -00:02    -00:16    -01:21    -00:01     00:03     00:18    -00:44     00:03     00:19    -00:07    -00:32     00:02   
 4. Laine Odziļeviča 2003     00:52:09 17:12:52   01:47  4  04:53  4  08:55  4  12:20  4  15:39  4  17:24  4  22:12  4  24:18  4  27:11  5  29:17  4  32:30  5  34:27  4  38:36  4  42:03  4  45:19  3  48:30  3  51:46  4  52:09  4 00:52:09
     402 JVĢ                       SA             01:47  4  03:06  4  04:02  6  03:25  2  03:19  3  01:45  6  04:48  6  02:06  5  02:53  3  02:06  1  03:13  6  01:57  4  04:09  4  03:27  1  03:16  3  03:11  5  03:16  6  00:23  1
                                                  00:40     00:44     00:11    -00:07    -00:09     00:03     01:07     00:14    -01:13    -00:14     00:18     00:12    -00:26    -00:11     00:05     00:02     00:09     00:00   
 5. Ruta Šķipare 1971         00:55:00 16:03:18   01:33  3  04:29  3  08:12  3  11:42  3  15:13  3  16:46  3  21:02  3  22:52  3  25:43  2  28:06  2  30:43  1  32:53  2  39:15  6  44:03  5  47:56  5  51:39  5  54:33  5  55:00  5 00:55:00
     161 Čiekuri                   SA             01:33  3  02:56  3  03:43  2  03:30  4  03:31  5  01:33  4  04:16  5  01:50  2  02:51  2  02:23  4  02:37  1  02:10  6  06:22  6  04:48  5  03:53  6  03:43  6  02:54  3  00:27  5
                                                  00:26     00:34    -00:08    -00:02     00:03    -00:09     00:35    -00:02    -01:15     00:03    -00:18     00:25     01:47     01:10     00:42     00:34    -00:13     00:04   
 6. Agate Šicāne 2003         01:22:24 17:15:35   02:37  5  05:51  5  09:43  5  13:07  5  16:42  5  18:14  5  22:18  5  24:50  6  28:27  6  31:01  6  33:55  6  35:39  6  38:53  5  73:31  6  76:14  6  79:12  6  81:54  6  82:24  6 01:22:24
     208 Jēkabpils p/s             SA             02:37  5  03:14  5  03:52  5  03:24  1  03:35  6  01:32  3  04:04  3  02:32  6  03:37  4  02:34  6  02:54  3  01:44  1  03:14  1  34:38  6  02:43  1  02:58  1  02:42  2  00:30  6
                                                  01:30     00:52     00:01    -00:08     00:07    -00:10     00:23     00:40    -00:29     00:14    -00:01    -00:01    -01:21     31:00    -00:28    -00:11    -00:25     00:07   
Labākais laiks:                                   01:07     02:22     03:42     03:24     02:46     01:26     03:39     01:36     02:45     02:06     02:37     01:44     03:14     03:27     02:43     02:58     02:35     00:23   00:44:34

V40 Distance (7): 17 KP 5,2 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 50)   2.( 31)   3.( 32)   4.( 49)   5.( 33)   6.( 43)   7.( 34)   8.( 48)   9.( 39)  10.( 40)  11.( 41)  12.( 48)  13.( 35)  14.( 36)  15.( 37)  16.( 44)  17.( 99)  Finišs              
 1. Pēteris Krastiņš 1971     00:40:32 16:35:34   01:01  3  03:18  2  06:08  2  08:56  2  11:07  2  12:07  2  16:47  2  18:21  2  20:37  2  23:21  2  25:29  2  26:53  2  29:42  2  33:03  1  35:36  1  38:06  1  40:13  1  40:32  1 00:40:32
      92 Sala                      V40            01:01  3  02:17  4  02:50  1  02:48  3  02:11  1  01:00  1  04:40  6  01:34  3  02:16  1  02:44  8  02:08  2  01:24  1  02:49  4  03:21  1  02:33  2  02:30  2  02:07  1  00:19  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Varis Peisenieks 1957     00:42:22 16:18:44   01:14  4  03:32  3  06:55  3  10:05  3  13:47  5  15:09  6  18:09  4  19:40  4  22:17  3  24:13  3  26:28  3  28:15  3  31:03  3  34:31  2  37:16  2  39:45  2  41:59  2  42:22  2 00:42:22
     720 Līvāni                    V40            01:14  4  02:18  5  03:23  5  03:10  8  03:42  8  01:22  7  03:00  1  01:31  1  02:37  5  01:56  1  02:15  3  01:47  7  02:48  3  03:28  4  02:45  3  02:29  1  02:14  2  00:23  7
                                                  00:13     00:01     00:33     00:22     01:31     00:22    -01:40    -00:03     00:21    -00:48     00:07     00:23    -00:01     00:07     00:12    -00:01     00:07     00:04   
 3. Justs Lūkins 1966         00:44:48 18:21:41   00:58  2  03:34  4  07:03  4  10:10  5  12:41  4  14:00  4  17:32  3  19:12  3  22:17  3  24:36  4  26:55  4  28:47  4  32:06  4  35:34  3  38:56  3  41:53  3  44:25  3  44:48  3 00:44:48
      51 Sece                      V40            00:58  2  02:36  7  03:29  7  03:07  7  02:31  4  01:19  5  03:32  4  01:40  5  03:05  7  02:19  5  02:19  4  01:52  8  03:19  5  03:28  4  03:22  8  02:57  7  02:32  5  00:23  7
                                                 -00:03     00:19     00:39     00:19     00:20     00:19    -01:08     00:06     00:49    -00:25     00:11     00:28     00:30     00:07     00:49     00:27     00:25     00:04   
 4. Armands Žurila 1970       00:45:24 18:19:31   01:23  5  04:14  7  08:08  7  11:09  7  13:50  6  15:05  5  18:38  6  20:26  5  22:59  6  25:01  5  27:46  5  29:26  5  33:05  5  36:30  4  39:39  4  42:25  4  45:02  4  45:24  4 00:45:24
     232 Jēkabpils                 V40            01:23  5  02:51  8  03:54  8  03:01  5  02:41  5  01:15  3  03:33  5  01:48  6  02:33  3  02:02  3  02:45  7  01:40  3  03:39  8  03:25  3  03:09  7  02:46  4  02:37  6  00:22  4
                                                  00:22     00:34     01:04     00:13     00:30     00:15    -01:07     00:14     00:17    -00:42     00:37     00:16     00:50     00:04     00:36     00:16     00:30     00:03   
 5. Aivars Druvenieks 1956    00:45:43 17:18:00   02:39  8  04:55  8  08:17  8  11:16  8  14:08  8  15:27  7  18:37  5  20:30  6  22:57  5  25:38  6  28:17  6  29:57  6  33:34  6  36:58  5  40:01  5  42:52  5  45:21  5  45:43  5 00:45:43
      70 Sēlijas mežs              V40            02:39  8  02:16  3  03:22  4  02:59  4  02:52  6  01:19  5  03:10  3  01:53  8  02:27  2  02:41  7  02:39  6  01:40  3  03:37  7  03:24  2  03:03  5  02:51  6  02:29  3  00:22  4
                                                  01:38    -00:01     00:32     00:11     00:41     00:19    -01:30     00:19     00:11    -00:03     00:31     00:16     00:48     00:03     00:30     00:21     00:22     00:03   
 6. Ilmārs Purviņš 1955       00:46:17 17:49:59   00:47  1  02:47  1  05:49  1  08:17  1  10:45  1  11:48  1  14:52  1  16:24  1  19:00  1  21:10  1  23:15  1  24:47  1  27:32  1  38:29  6  40:52  6  43:30  6  45:59  6  46:17  6 00:46:17
      50 Sēlijas mežs              V40            00:47  1  02:00  1  03:02  2  02:28  1  02:28  2  01:03  2  03:04  2  01:32  2  02:36  4  02:10  4  02:05  1  01:32  2  02:45  1  10:57  8  02:23  1  02:38  3  02:29  3  00:18  1
                                                 -00:14    -00:17     00:12    -00:20     00:17     00:03    -01:36    -00:02     00:20    -00:34    -00:03     00:08    -00:04     07:36    -00:10     00:08     00:22    -00:01   
 7. Jurijs Narels 1968        00:50:36 16:23:36   01:44  6  04:06  6  07:33  6  10:36  6  14:00  7  15:33  8  22:39  8  24:29  8  27:31  7  29:50  7  32:22  7  34:02  7  37:24  7  41:39  7  44:44  7  47:32  7  50:14  7  50:36  7 00:50:36
      53 Sala                      V40            01:44  6  02:22  6  03:27  6  03:03  6  03:24  7  01:33  8  07:06  7  01:50  7  03:02  6  02:19  5  02:32  5  01:40  3  03:22  6  04:15  6  03:05  6  02:48  5  02:42  7  00:22  4
                                                  00:43     00:05     00:37     00:15     01:13     00:33     02:26     00:16     00:46    -00:25     00:24     00:16     00:33     00:54     00:32     00:18     00:35     00:03   
 8. Dainis Briģis 1971        00:57:08 16:39:43   01:54  7  04:05  5  07:24  5  10:09  4  12:39  3  13:54  3  22:22  7  23:59  7  31:30  8  33:28  8  36:32  8  38:13  8  40:59  8  46:28  8  49:24  8  53:41  8  56:49  8  57:08  8 00:57:08
     206 Koknese                   V40            01:54  7  02:11  2  03:19  3  02:45  2  02:30  3  01:15  3  08:28  8  01:37  4  07:31  8  01:58  2  03:04  8  01:41  6  02:46  2  05:29  7  02:56  4  04:17  8  03:08  8  00:19  2
                                                  00:53    -00:06     00:29    -00:03     00:19     00:15     03:48     00:03     05:15    -00:46     00:56     00:17    -00:03     02:08     00:23     01:47     01:01     00:00   
Labākais laiks:                                   00:47     02:00     02:50     02:28     02:11     01:00     03:00     01:31     02:16     01:56     02:05     01:24     02:45     03:21     02:23     02:29     02:07     00:18   00:36:51

VA Distance (8): 20 KP 6,6 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 31)   2.( 49)   3.( 32)   4.( 33)   5.( 49)   6.( 34)   7.( 48)   8.( 35)   9.( 36)  10.( 37)  11.( 48)  12.( 38)  13.( 39)  14.( 40)  15.( 41)  16.( 48)  17.( 42)  18.( 43)  19.( 44)  20.( 99)  Finišs              
 1. Arvis Zeibots 1999        00:50:30 18:17:19   02:51  2  06:04  2  09:04  2  11:46  2  14:04  2  18:09  4  19:39  3  22:46  2  26:02  3  28:47  3  29:42  1  32:04  1  34:18  1  35:57  1  37:54  1  39:20  1  43:31  1  44:54  1  48:20  1  50:13  1  50:30  1 00:50:30
     520 Ērgļi                     VA             02:51  2  03:13  2  03:00  1  02:42  3  02:18  2  04:05  4  01:30  1  03:07  2  03:16  2  02:45  1  00:55  1  02:22  1  02:14  1  01:39  1  01:57  1  01:26  2  04:11  2  01:23  1  03:26  1  01:53  1  00:17  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Aivars Meldrājs 1979      00:52:58 18:09:56   03:48  4  06:57  4  09:57  4  12:35  4  15:02  4  17:54  2  19:28  2  22:53  3  25:47  1  28:38  1  29:42  1  32:34  2  35:02  2  37:10  2  39:25  2  40:53  2  44:59  2  46:34  2  50:15  2  52:34  2  52:58  2 00:52:58
     696 Jēkabpils                 VA             03:48  4  03:09  1  03:00  1  02:38  2  02:27  3  02:52  2  01:34  3  03:25  4  02:54  1  02:51  3  01:04  3  02:52  2  02:28  2  02:08  3  02:15  3  01:28  3  04:06  1  01:35  2  03:41  3  02:19  3  00:24  3
                                                  00:57    -00:04     00:00    -00:04     00:09    -01:13     00:04     00:18    -00:22     00:06     00:09     00:30     00:14     00:29     00:18     00:02    -00:05     00:12     00:15     00:26     00:07   
 3. Mārtiņš Žagars 1984       00:55:02 16:37:37   02:25  1  05:49  1  08:57  1  11:27  1  13:41  1  16:27  1  17:58  1  20:48  1  25:55  2  28:43  2  29:46  3  32:50  3  35:41  3  37:42  3  39:53  3  41:16  3  45:59  3  48:54  3  52:34  3  54:41  3  55:02  3 00:55:02
    1026 Jēkabpils                 VA             02:25  1  03:24  4  03:08  4  02:30  1  02:14  1  02:46  1  01:31  2  02:50  1  05:07  3  02:48  2  01:03  2  03:04  3  02:51  4  02:01  2  02:11  2  01:23  1  04:43  4  02:55  4  03:40  2  02:07  2  00:21  2
                                                 -00:26     00:11     00:08    -00:12    -00:04    -01:19     00:01    -00:17     01:51     00:03     00:08     00:42     00:37     00:22     00:14    -00:03     00:32     01:32     00:14     00:14     00:04   
 4. Sandris Batarags 1983     00:58:14 18:02:44   02:56  3  06:14  3  09:15  3  12:14  3  14:58  3  17:57  3  19:50  4  23:04  4  28:30  4  31:24  4  32:33  4  36:01  4  38:44  4  40:53  4  43:21  4  45:01  4  49:32  4  51:24  4  55:28  4  57:50  4  58:14  4 00:58:14
     789 Jēkabpils                 VA             02:56  3  03:18  3  03:01  3  02:59  4  02:44  4  02:59  3  01:53  4  03:14  3  05:26  4  02:54  4  01:09  4  03:28  4  02:43  3  02:09  4  02:28  4  01:40  4  04:31  3  01:52  3  04:04  4  02:22  4  00:24  3
                                                  00:05     00:05     00:01     00:17     00:26    -01:06     00:23     00:07     02:10     00:09     00:14     01:06     00:29     00:30     00:31     00:14     00:20     00:29     00:38     00:29     00:07   
Labākais laiks:                                   02:25     03:09     03:00     02:30     02:14     02:46     01:30     02:50     02:54     02:45     00:55     02:22     02:14     01:39     01:57     01:23     04:06     01:23     03:26     01:53     00:17   00:47:38

S50 Distance (9): 11 KP 3,6 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 49)   2.( 43)   3.( 42)   4.( 34)   5.( 38)   6.( 39)   7.( 40)   8.( 41)   9.( 37)  10.( 44)  11.( 99)  Finišs              
 1. Rita Šķipare 1965         00:42:35 16:04:15   03:40  3  06:41  3  09:28  2  17:25  3  21:16  1  24:59  1  27:44  1  31:32  1  34:05  1  38:30  1  42:06  1  42:35  1 00:42:35
     160 Čiekuri                   S50            03:40  3  03:01  2  02:47  2  07:57  4  03:51  2  03:43  1  02:45  1  03:48  2  02:33  3  04:25  3  03:36  2  00:29  3
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Eugenija Rudzīte 1957     00:43:52 18:12:58   03:08  1  05:50  1  07:42  1  12:13  1  21:18  2  25:14  2  30:09  3  33:26  2  36:06  2  40:08  2  43:25  2  43:52  2 00:43:52
     522 Ērgļi                     S50            03:08  1  02:42  1  01:52  1  04:31  1  09:05  4  03:56  2  04:55  4  03:17  1  02:40  4  04:02  1  03:17  1  00:27  2
                                                 -00:32    -00:19    -00:55    -03:26     05:14     00:13     02:10    -00:31     00:07    -00:23    -00:19    -00:02   
 3. Dace Saulīte 1959         00:48:42 17:24:13   03:22  2  06:31  2  12:49  4  18:27  4  22:07  4  26:11  3  29:46  2  35:00  3  37:06  3  41:30  3  48:17  3  48:42  3 00:48:42
     224 Savējie                   S50            03:22  2  03:09  3  06:18  4  05:38  2  03:40  1  04:04  3  03:35  2  05:14  3  02:06  1  04:24  2  06:47  4  00:25  1
                                                 -00:18     00:08     03:31    -02:19    -00:11     00:21     00:50     01:26    -00:27    -00:01     03:11    -00:04   
 4. Leontīna Vizule 1959      00:52:57 17:58:09   04:24  4  07:45  4  10:59  3  17:01  2  21:58  3  26:28  4  30:31  4  37:05  4  39:24  4  46:37  4  52:23  4  52:57  4 00:52:57
      76 JVĢ                       S50            04:24  4  03:21  4  03:14  3  06:02  3  04:57  3  04:30  4  04:03  3  06:34  4  02:19  2  07:13  4  05:46  3  00:34  4
                                                  00:44     00:20     00:27    -01:55     01:06     00:47     01:18     02:46    -00:14     02:48     02:10     00:05   
Labākais laiks:                                   03:08     02:42     01:52     04:31     03:40     03:43     02:45     03:17     02:06     04:02     03:17     00:25   00:35:28

V60 Distance (9): 11 KP 3,6 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 49)   2.( 43)   3.( 42)   4.( 34)   5.( 38)   6.( 39)   7.( 40)   8.( 41)   9.( 37)  10.( 44)  11.( 99)  Finišs              
 1. Verners Tučs 1955         00:54:47 16:51:39   04:38  2  08:11  2  15:06  2  21:05  1  28:14  1  33:07  1  36:28  1  41:54  1  44:22  1  49:38  1  54:07  1  54:47  1 00:54:47
      82 Pļaviņas                  V60            04:38  2  03:33  1  06:55  2  05:59  1  07:09  1  04:53  2  03:21  2  05:26  2  02:28  2  05:16  2  04:29  1  00:40  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Voldemārs Avotiņš 1952    00:59:44 16:49:32   03:41  1  07:34  1  09:52  1  24:40  2  33:15  2  36:55  2  39:56  2  44:06  2  46:11  2  50:15  2  59:10  2  59:44  2 00:59:44
     647 Koknese                   V60            03:41  1  03:53  2  02:18  1  14:48  2  08:35  2  03:40  1  03:01  1  04:10  1  02:05  1  04:04  1  08:55  2  00:34  1
                                                 -00:57     00:20    -04:37     08:49     01:26    -01:13    -00:20    -01:16    -00:23    -01:12     04:26    -00:06   
Labākais laiks:                                   03:41     03:33     02:18     05:59     07:09     03:40     03:01     04:10     02:05     04:04     04:29     00:34   00:44:43

V70 Distance (9): 11 KP 3,6 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 49)   2.( 43)   3.( 42)   4.( 34)   5.( 38)   6.( 39)   7.( 40)   8.( 41)   9.( 37)  10.( 44)  11.( 99)  Finišs              
 1. Imants Meldrājs 1942      00:39:39 17:02:41   03:32  1  06:43  1  09:02  1  15:07  1  18:56  1  22:58  1  25:55  1  29:37  1  31:39  1  35:29  1  39:07  1  39:39  1 00:39:39
      84 Latvijas Mērnieks         V70            03:32  1  03:11  1  02:19  1  06:05  1  03:49  1  04:02  1  02:57  1  03:42  1  02:02  1  03:50  1  03:38  1  00:32  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Vladimirs Konstantinov... 00:47:44 17:59:49   04:27  2  07:39  2  10:20  2  16:33  2  20:39  2  25:14  2  29:05  2  35:22  2  37:33  2  42:37  2  47:13  2  47:44  2 00:47:44
     319 Sala                      V70            04:27  2  03:12  2  02:41  2  06:13  2  04:06  2  04:35  2  03:51  2  06:17  2  02:11  2  05:04  2  04:36  2  00:31  1
                                                  00:55     00:01     00:22     00:08     00:17     00:33     00:54     02:35     00:09     01:14     00:58    -00:01   
Labākais laiks:                                   03:32     03:11     02:19     06:05     03:49     04:02     02:57     03:42     02:02     03:50     03:38     00:31   00:39:38

S60 Distance (10): 11 KP 3,0 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 50)   2.( 51)   3.( 49)   4.( 43)   5.( 42)   6.( 37)   7.( 41)   8.( 39)   9.( 34)  10.( 44)  11.( 99)  Finišs              
 1. Ilona Bartkeviča 1955     00:40:47 16:01:34   01:20  1  04:28  1  07:13  1  10:08  1  12:34  1  18:41  1  21:46  1  27:56  1  34:06  1  35:39  1  40:12  1  40:47  1 00:40:47
     911 Sece                      S60            01:20  1  03:08  1  02:45  2  02:55  1  02:26  1  06:07  1  03:05  1  06:10  1  06:10  2  01:33  1  04:33  2  00:35  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Aira Bērziņa 1956         00:50:10 17:24:04   02:39  2  06:48  2  09:31  2  12:56  2  16:44  2  24:23  2  28:03  2  38:38  2  44:20  2  45:53  2  49:43  2  50:10  2 00:50:10
     223 Madonas BJSS              S60            02:39  2  04:09  2  02:43  1  03:25  2  03:48  2  07:39  2  03:40  2  10:35  2  05:42  1  01:33  1  03:50  1  00:27  1
                                                  01:19     01:01    -00:02     00:30     01:22     01:32     00:35     04:25    -00:28     00:00    -00:43    -00:08   
Labākais laiks:                                   01:20     03:08     02:43     02:55     02:26     06:07     03:05     06:10     05:42     01:33     03:50     00:27   00:39:26

OPEN ^

  # Vārds                     Rezultāt              
 1. Jurģis Turkopolis 1991    00:42:08 17:17:15   00:24  01:15  02:30  05:18  07:48  09:02  10:32  12:46  15:51  16:52  19:01  19:56  21:02  21:51  23:48  27:34  29:47  30:58  34:20  38:16  40:51  42:08 00:42:08 21p
     848 Jēkabpils                 OPEN           00:24  00:51  01:15  02:48  02:30  01:14  01:30  02:14  03:05  01:01  02:09  00:55  01:06  00:49  01:57  03:46  02:13  01:11  03:22  03:56  02:35  01:17
                                                  [99 ]  [53 ]  [38 ]  [39 ]  [40 ]  [35 ]  [41 ]  [36 ]  [37 ]  [48 ]  [34 ]  [52 ]  [44 ]  [51 ]  [49 ]  [42 ]  [43 ]  [33 ]  [32 ]  [31 ]  [50 ]Finišs     =21
 1. Lāsma Turkopole 1993      00:42:08 17:17:19   00:23  01:12  02:25  05:23  07:48  08:54  10:31  12:53  15:49  16:51  19:03  19:49  21:06  21:53  23:35  27:27  29:44  30:59  34:26  38:19  40:48  42:08 00:42:08 21p
     847 Jēkabpils                 OPEN           00:23  00:49  01:13  02:58  02:25  01:06  01:37  02:22  02:56  01:02  02:12  00:46  01:17  00:47  01:42  03:52  02:17  01:15  03:27  03:53  02:29  01:20
                                                  [99 ]  [53 ]  [38 ]  [39 ]  [40 ]  [35 ]  [41 ]  [36 ]  [37 ]  [48 ]  [34 ]  [52 ]  [44 ]  [51 ]  [49 ]  [42 ]  [43 ]  [33 ]  [32 ]  [31 ]  [50 ]Finišs     =21
 3. Jānis Ziediņš 1969        00:47:24 17:08:42   01:21  03:48  07:56  11:21  12:51  14:34  18:13  20:02  20:40  21:59  22:51  24:54  26:19  28:29  32:17  36:14  37:41  41:07  44:16  45:56  46:58  47:24 00:47:24 21p
     254 Aizkraukle                OPEN           01:21  02:27  04:08  03:25  01:30  01:43  03:39  01:49  00:38  01:19  00:52  02:03  01:25  02:10  03:48  03:57  01:27  03:26  03:09  01:40  01:02  00:26
                                                  [50 ]  [31 ]  [32 ]  [33 ]  [43 ]  [42 ]  [49 ]  [51 ]  [44 ]  [52 ]  [34 ]  [48 ]  [37 ]  [41 ]  [36 ]  [35 ]  [40 ]  [39 ]  [38 ]  [53 ]  [99 ]Finišs     =21
 3. Inga Ziediņa 1971         00:47:24 17:08:40   01:27  04:12  08:04  11:35  13:01  14:51  18:26  20:21  20:54  22:21  23:15  25:21  26:54  28:58  32:13  36:51  38:19  41:22  44:26  46:08  47:02  47:24 00:47:24 21p
     487 Aizkraukle                OPEN           01:27  02:45  03:52  03:31  01:26  01:50  03:35  01:55  00:33  01:27  00:54  02:06  01:33  02:04  03:15  04:38  01:28  03:03  03:04  01:42  00:54  00:22
                                                  [50 ]  [31 ]  [32 ]  [33 ]  [43 ]  [42 ]  [49 ]  [51 ]  [44 ]  [52 ]  [34 ]  [48 ]  [37 ]  [41 ]  [36 ]  [35 ]  [40 ]  [39 ]  [38 ]  [53 ]  [99 ]Finišs     =21
 5. Konstantīns Grišulis 1987 00:51:31 18:00:57   01:19  03:44  07:44  10:44  14:00  15:13  18:53  21:48  22:57  24:50  28:49  33:03  34:17  37:24  39:50  41:33  43:53  47:00  47:46  48:54  51:10  51:31 00:51:31 21p
     900 Kūkas                     OPEN           01:19  02:25  04:00  03:00  03:16  01:13  03:40  02:55  01:09  01:53  03:59  04:14  01:14  03:07  02:26  01:43  02:20  03:07  00:46  01:08  02:16  00:21
                                                  [50 ]  [49 ]  [31 ]  [32 ]  [43 ]  [33 ]  [42 ]  [37 ]  [48 ]  [41 ]  [36 ]  [35 ]  [40 ]  [39 ]  [38 ]  [53 ]  [44 ]  [34 ]  [52 ]  [51 ]  [99 ]Finišs     =21
 6. Aiva Jakubovska 1973      01:02:36 16:50:43   01:13  02:51  06:05  08:49  10:39  18:11  21:27  23:16  24:46  27:41  29:12  30:13  31:56  37:38  41:05  42:40  46:50  51:48  57:01  59:58  62:12  62:36 01:02:36 21p
      94 SC                        OPEN           01:13  01:38  03:14  02:44  01:50  07:32  03:16  01:49  01:30  02:55  01:31  01:01  01:43  05:42  03:27  01:35  04:10  04:58  05:13  02:57  02:14  00:24
                                                  [53 ]  [38 ]  [39 ]  [40 ]  [35 ]  [36 ]  [41 ]  [37 ]  [48 ]  [34 ]  [44 ]  [51 ]  [52 ]  [42 ]  [43 ]  [33 ]  [32 ]  [31 ]  [49 ]  [50 ]  [99 ]Finišs     =21
 7. Jānis Auziņš 1959         00:57:58 17:05:43   01:39  05:11  10:51  14:40  16:19  18:11  26:50  28:53  29:46  31:19  32:17  35:22  37:13  39:30  41:57  45:36  50:42  54:28  56:17  57:28  57:58 00:57:58 20p
      81 Pļaviņas                  OPEN           01:39  03:32  05:40  03:49  01:39  01:52  08:39  02:03  00:53  01:33  00:58  03:05  01:51  02:17  02:27  03:39  05:06  03:46  01:49  01:11  00:30
                                                  [50 ]  [31 ]  [32 ]  [33 ]  [43 ]  [42 ]  [49 ]  [51 ]  [44 ]  [52 ]  [34 ]  [48 ]  [37 ]  [41 ]  [35 ]  [40 ]  [39 ]  [38 ]  [53 ]  [99 ]Finišs     =20
 8. Ivars Lasmanis 1969       01:09:37 17:30:50   01:36  08:56  16:11  20:39  22:25  24:33  30:11  31:58  33:46  35:20  37:57  41:00  44:01  55:20  57:16  62:01  66:03  68:11  69:12  69:37 01:09:37 19p
     751 JVĢ                       OPEN           01:36  07:20  07:15  04:28  01:46  02:08  05:38  01:47  01:48  01:34  02:37  03:03  03:01  11:19  01:56  04:45  04:02  02:08  01:01  00:25
                                                  [50 ]  [31 ]  [32 ]  [33 ]  [43 ]  [42 ]  [52 ]  [51 ]  [44 ]  [34 ]  [48 ]  [37 ]  [41 ]  [35 ]  [40 ]  [39 ]  [38 ]  [53 ]  [99 ]Finišs     =19
 9. Inese Arbeitere 1968      01:10:26 17:30:48   01:40  09:04  16:28  20:54  22:38  25:05  30:34  32:34  33:57  35:43  38:38  40:54  44:10  55:33  57:34  62:16  66:14  68:26  69:54  70:26 01:10:26 19p
     742 Rīteri                    OPEN           01:40  07:24  07:24  04:26  01:44  02:27  05:29  02:00  01:23  01:46  02:55  02:16  03:16  11:23  02:01  04:42  03:58  02:12  01:28  00:32
                                                  [50 ]  [31 ]  [32 ]  [33 ]  [43 ]  [42 ]  [52 ]  [51 ]  [44 ]  [34 ]  [48 ]  [37 ]  [41 ]  [35 ]  [40 ]  [39 ]  [38 ]  [53 ]  [99 ]Finišs     =19
10. Ivars Timko 1978          00:59:20 16:12:39   00:35  01:32  02:53  06:37  08:50  10:10  11:57  30:31  31:48  38:19  41:22  42:50  46:50  48:36  49:26  51:59  52:53  57:57  59:20 00:59:20 18p
     661 Jēkabpils                 OPEN           00:35  00:57  01:21  03:44  02:13  01:20  01:47  18:34  01:17  06:31  03:03  01:28  04:00  01:46  00:50  02:33  00:54  05:04  01:23
                                                  [99 ]  [53 ]  [38 ]  [39 ]  [40 ]  [35 ]  [41 ]  [48 ]  [37 ]  [42 ]  [43 ]  [33 ]  [49 ]  [51 ]  [44 ]  [52 ]  [34 ]  [50 ]Finišs     =18
11. Jānis Elksnis 1979        00:54:17 18:05:05   03:09  04:33  08:40  12:40  15:14  19:44  23:21  26:07  28:42  32:46  34:08  39:32  47:25  50:57  53:43  54:17 00:54:17 15p
    1032 Jēkabpils                 OPEN           03:09  01:24  04:07  04:00  02:34  04:30  03:37  02:46  02:35  04:04  01:22  05:24  07:53  03:32  02:46  00:34
                                                  [51 ]  [44 ]  [52 ]  [53 ]  [38 ]  [39 ]  [40 ]  [35 ]  [41 ]  [37 ]  [48 ]  [34 ]  [49 ]  [50 ]  [99 ]Finišs     =15
12. Inga Elksne 1977          00:54:21 18:05:03   03:07  04:34  09:21  12:46  15:08  19:50  23:25  26:18  28:54  32:46  34:22  39:30  47:29  51:01  53:48  54:21 00:54:21 15p
    1031 Jēkabpils                 OPEN           03:07  01:27  04:47  03:25  02:22  04:42  03:35  02:53  02:36  03:52  01:36  05:08  07:59  03:32  02:47  00:33
                                                  [51 ]  [44 ]  [52 ]  [53 ]  [38 ]  [39 ]  [40 ]  [35 ]  [41 ]  [37 ]  [48 ]  [34 ]  [49 ]  [50 ]  [99 ]Finišs     =15
13. Zigurds Pinne 1974        00:56:16 18:17:25   01:40  06:24  12:24  14:33  19:21  23:08  26:14  28:09  29:44  42:29  46:03  49:34  51:22  52:18  55:45  56:16 00:56:16 15p
     650 Vecliepas                 OPEN           01:40  04:44  06:00  02:09  04:48  03:47  03:06  01:55  01:35  12:45  03:34  03:31  01:48  00:56  03:27  00:31
                                                  [50 ]  [49 ]  [33 ]  [43 ]  [42 ]  [37 ]  [41 ]  [35 ]  [40 ]  [48 ]  [34 ]  [52 ]  [44 ]  [51 ]  [99 ]Finišs     =15
14. Zanda Kārkliņa 1970       00:53:04 16:48:22   01:52  05:20  08:54  12:19  15:32  18:36  23:16  25:02  29:31  29:32  42:09  45:22  48:40  52:38  53:04 00:53:04 13p
    1014 Jēkabpils                 OPEN           01:52  03:28  03:34  03:25  03:13  03:04  04:40  01:46  04:29  00:01  12:37  03:13  03:18  03:58  00:26
                                                  [50 ]  [31 ]  [32 ]  [49 ]  [33 ]  [43 ]  [34 ]  [48 ]  [35 ]  [35 ]  [36 ]  [37 ]  [44 ]  [99 ]Finišs     =13
15. Marika Spalviņa 1979      00:53:25 17:19:59   01:31  05:35  09:18  14:08  21:33  27:11  31:59  38:36  44:28  47:37  48:54  51:53  52:59  53:25 00:53:25 13p
     920 Jēkabpils                 OPEN           01:31  04:04  03:43  04:50  07:25  05:38  04:48  06:37  05:52  03:09  01:17  02:59  01:06  00:26
                                                  [50 ]  [49 ]  [43 ]  [42 ]  [52 ]  [38 ]  [39 ]  [41 ]  [48 ]  [34 ]  [44 ]  [53 ]  [99 ]Finišs     =13
16. Anita Šteinberga 1962     00:53:36 17:19:52   01:40  05:47  09:29  14:14  21:45  27:21  31:42  38:49  44:38  47:48  49:05  52:02  53:07  53:36 00:53:36 13p
     924 Jēkabpils                 OPEN           01:40  04:07  03:42  04:45  07:31  05:36  04:21  07:07  05:49  03:10  01:17  02:57  01:05  00:29
                                                  [50 ]  [49 ]  [43 ]  [42 ]  [52 ]  [38 ]  [39 ]  [41 ]  [48 ]  [34 ]  [44 ]  [53 ]  [99 ]Finišs     =13
17. Alda Vulāne 1954          01:04:09 18:35:31   00:47  02:11  04:31  09:53  14:13  17:41  39:48  48:33  51:02  53:13  54:18  60:46  64:09 01:04:09 12p
    1011 Jēkabpils                 OPEN           00:47  01:24  02:20  05:22  04:20  03:28  22:07  08:45  02:29  02:11  01:05  06:28  03:23
                                                  [99 ]  [53 ]  [38 ]  [39 ]  [40 ]  [35 ]  [37 ]  [52 ]  [34 ]  [44 ]  [51 ]  [50 ]Finišs     =12
18. Vitauts Luberts 1952      01:04:33 18:35:32   00:51  02:14  04:32  10:14  14:10  18:10  39:44  48:38  51:08  53:23  54:22  61:21  64:33 01:04:33 12p
    1010 Jēkabpils                 OPEN           00:51  01:23  02:18  05:42  03:56  04:00  21:34  08:54  02:30  02:15  00:59  06:59  03:12
                                                  [99 ]  [53 ]  [38 ]  [39 ]  [40 ]  [35 ]  [37 ]  [52 ]  [34 ]  [44 ]  [51 ]  [50 ]Finišs     =12
19. Vitālijs Permaņickis 1985 00:54:55 16:10:00   02:45  07:12  13:31  18:10  24:08  30:33  37:13  40:18  44:57  48:03  51:30  54:55 00:54:55 11p
    1070 Sūnu p/s                  OPEN           02:45  04:27  06:19  04:39  05:58  06:25  06:40  03:05  04:39  03:06  03:27  03:25
                                                  [32 ]  [31 ]  [44 ]  [43 ]  [42 ]  [41 ]  [39 ]  [38 ]  [52 ]  [51 ]  [49 ]Finišs     =11
20. Katrīna Cvetkova 2004     00:50:49 17:07:01   05:39  06:51  16:59  22:12  25:21  27:34  44:23  47:53  50:05  50:49 00:50:49 9p
     946 Pļaviņas                  OPEN           05:39  01:12  10:08  05:13  03:09  02:13  16:49  03:30  02:12  00:44
                                                  [51 ]  [44 ]  [48 ]  [41 ]  [35 ]  [40 ]  [38 ]  [53 ]  [99 ]Finišs     =9
21. Everita Ruža 2005         00:51:12 17:06:36   06:06  07:17  17:22  22:36  25:45  27:59  44:49  48:20  50:28  51:12 00:51:12 9p
     635 Pļaviņas                  OPEN           06:06  01:11  10:05  05:14  03:09  02:14  16:50  03:31  02:08  00:44
                                                  [51 ]  [44 ]  [48 ]  [41 ]  [35 ]  [40 ]  [38 ]  [53 ]  [99 ]Finišs     =9
22. Ingus Ābeltiņš 2004       00:51:51 17:05:00   07:31  08:42  17:24  20:27  23:01  29:31  46:09  49:31  51:23  51:51 00:51:51 9p
     482 Jaunsardze Jēkabpils      OPEN           07:31  01:11  08:42  03:03  02:34  06:30  16:38  03:22  01:52  00:28
                                                  [51 ]  [44 ]  [48 ]  [41 ]  [35 ]  [40 ]  [38 ]  [53 ]  [99 ]Finišs     =9
23. Artūrs Bisnieks 2002      00:51:59 17:05:48   06:53  07:44  18:13  23:26  26:35  28:49  45:39  49:10  51:19  51:59 00:51:59 9p
     107 Jaunsardze Jēkabpils      OPEN           06:53  00:51  10:29  05:13  03:09  02:14  16:50  03:31  02:09  00:40
                                                  [51 ]  [44 ]  [48 ]  [41 ]  [35 ]  [40 ]  [38 ]  [53 ]  [99 ]Finišs     =9
24. Ieva Potapenko 2003       01:09:06 17:19:18   05:35  23:07  30:12  33:25  58:57  62:41  67:07  68:40  69:06 01:09:06 8p
    1075 Jaunsardze Jēkabpils      OPEN           05:35  17:32  07:05  03:13  25:32  03:44  04:26  01:33  00:26
                                                  [51 ]  [37 ]  [35 ]  [40 ]  [48 ]  [34 ]  [53 ]  [99 ]Finišs     =8
25. Mārtiņš Smilgājs 2000     00:49:42 17:10:00  1272:50 1280:04 1306:18                              49:42 00:49:42 7p
    1069 JVĢ                       OPEN          1272:50  07:14  26:14                                   
                                                  [51 ]  [52 ]  [55 ]  [36 ]  [53 ]  [48 ]  [99 ]Finišs     =7
26. Jānis Kudiņš 1956         00:54:35 16:35:22   03:44  06:49  09:06  14:35  25:04  28:22  32:15  54:35 00:54:35 7p
      80 Viesīte                   OPEN           03:44  03:05  02:17  05:29  10:29  03:18  03:53  22:20
                                                  [49 ]  [43 ]  [42 ]  [34 ]  [38 ]  [99 ]  [44 ]Finišs     =7
27. Aleksandrs Potapenko 2005 00:36:58 17:17:34   02:37  07:16  30:35  36:34  36:58 00:36:58 4p
    1074 Jaunsardze Jēkabpils      OPEN           02:37  04:39  23:19  05:59  00:24
                                                  [50 ]  [44 ]  [38 ]  [99 ]Finišs     =4
28. Sandis Vaivods 2005       00:48:19 16:51:28   10:46  29:46  44:09  47:42  48:19 00:48:19 4p
     828 Jaunsardze Krustpils      OPEN           10:46  19:00  14:23  03:33  00:37
                                                  [50 ]  [44 ]  [38 ]  [99 ]Finišs     =4
29. Aleks Kudāns 2007         00:20:28 17:06:31   05:09  09:36  17:51  20:28 00:20:28 3p
    1030 Jaunsardze Jēkabpils      OPEN           05:09  04:27  08:15  02:37
                                                  [51 ]  [52 ]  [53 ]Finišs     =3
#1 Distance (S10,V10): 3 KP 1,9 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 51)   2.( 52)   3.( 53)  Finišs              
 1. Juris Celmārs 2008        00:07:33 17:57:22   01:55  1  03:53  1  06:21  1  07:33  1 00:07:33
     623 Jēkabpils p/s             V10            01:55  1  01:58  1  02:28  1  01:12  4
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Līna Madsena 2008         00:10:25 18:04:15   02:48  5  05:21  2  09:04  2  10:25  2 00:10:25
     580 Ērgļi                     S10            02:48  5  02:33  2  03:43  5  01:21  7
                                                  00:53     00:35     01:15     00:09   
 3. Ivo Spalviņš 2009         00:10:27 17:05:11   02:48  5  05:27  3  09:09  3  10:27  3 00:10:27
     919 3.vsk.                    V10            02:48  5  02:39  3  03:42  4  01:18  6
                                                  00:53     00:41     01:14     00:06   
 4. Kristers Elksnis 2009     00:12:26 18:05:51   02:18  2  07:59  5  11:17  4  12:26  4 00:12:26
     766 Jēkabpils p/s             V10            02:18  2  05:41  6  03:18  2  01:09  2
                                                  00:23     03:43     00:50    -00:03   
 5. Anete Vintiša 2010        00:14:24 17:40:14   02:42  4  07:33  4  13:13  5  14:24  5 00:14:24
     912 OK Arona                  S10            02:42  4  04:51  4  05:40  7  01:11  3
                                                  00:47     02:53     03:12    -00:01   
 6. Karolīna Buķe 2008        00:15:29 16:24:15   02:18  2  10:55  7  14:25  6  15:29  6 00:15:29
     827 Salas vsk.                S10            02:18  2  08:37  7  03:30  3  01:04  1
                                                  00:23     06:39     01:02    -00:08   
 7. Kristers Nenišķis 2009    00:16:48 16:37:58   05:00  7  10:19  6  15:34  7  16:48  7 00:16:48
     760 Salas vsk.                V10            05:00  7  05:19  5  05:15  6  01:14  5
                                                  03:05     03:21     02:47     00:02   
Labākais laiks:                                   01:55     01:58     02:28     01:04   00:07:25

#2 Distance (S12,V12): 4 KP 1,9 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 50)   2.( 44)   3.( 38)   4.( 99)  Finišs              
 1. Rihards Krastiņš 2007     00:09:48 16:32:12   01:11  1  04:10  1  07:05  1  09:26  1  09:48  1 00:09:48
     413 Sala                      V12            01:11  1  02:59  1  02:55  1  02:21  1  00:22  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Kate Iesalniece 2006      00:14:29 18:22:30   01:33  2  05:21  2  11:17  2  14:05  2  14:29  2 00:14:29
    1012 Madona                    S12            01:33  2  03:48  2  05:56  5  02:48  2  00:24  3
                                                  00:22     00:49     03:01     00:27     00:02   
 3. Natālija Krasovska 2007   00:15:14 18:35:16   02:58  8  07:01  4  11:23  3  14:47  4  15:14  3 00:15:14
     456 Sala                      S12            02:58  8  04:03  3  04:22  2  03:24  4  00:27  5
                                                  01:47     01:04     01:27     01:03     00:05   
 4. Undīne Voino 2006         00:15:16 17:08:17   01:47  3  06:10  3  11:50  4  14:46  3  15:16  4 00:15:16
     620 Jaunsardze Sala           S12            01:47  3  04:23  4  05:40  3  02:56  3  00:30  8
                                                  00:36     01:24     02:45     00:35     00:08   
 5. Renāte Paegle 2007        00:19:22 16:55:26   02:05  5  07:01  4  14:43  5  18:52  5  19:22  5 00:19:22
     471 Jēkabpils p/s             S12            02:05  5  04:56  8  07:42  7  04:09 11  00:30  8
                                                  00:54     01:57     04:47     01:48     00:08   
 6. Evelīna Jansone 2007      00:19:43 16:47:01   02:04  4  09:00  9  14:48  6  19:15  6  19:43  6 00:19:43
     728 Jaunsardze Krustpils      S12            02:04  4  06:56 10  05:48  4  04:27 13  00:28  7
                                                  00:53     03:57     02:53     02:06     00:06   
 7. Loreta Nikolajeva 2006    00:19:51 16:54:48   02:35  7  07:20  7  15:15  7  19:19  7  19:51  7 00:19:51
     758 Jēkabpils p/s             S12            02:35  7  04:45  6  07:55  8  04:04  8  00:32 10
                                                  01:24     01:46     05:00     01:43     00:10   
 8. Renārs Paeglis 2006       00:20:39 16:53:52   03:35  9  08:26  8  16:05  8  20:12  8  20:39  8 00:20:39
     472 Jaunsardze Jēkabpils      V12            03:35  9  04:51  7  07:39  6  04:07  9  00:27  5
                                                  02:24     01:52     04:44     01:46     00:05   
 9. Samanta Grigorjeva 2006   00:22:42 16:57:03   03:51 10  09:45 10  17:44  9  22:18  9  22:42  9 00:22:42
    1071 Salas vsk.                S12            03:51 10  05:54  9  07:59  9  04:34 14  00:24  3
                                                  02:40     02:55     05:04     02:13     00:02   
10. Haralds Potapenko 2006    00:31:31 17:17:39   02:33  6  07:14  6  26:47 10  31:08 10  31:31 10 00:31:31
    1073 Jaunsardze Jēkabpils      V12            02:33  6  04:41  5  19:33 12  04:21 12  00:23  2
                                                  01:22     01:42     16:38     02:00     00:01   
11. Liliāna Lilija Bērtiņa... 00:34:50 17:05:56   06:48 11  14:09 11  30:12 11  33:51 11  34:50 11 00:34:50
    1015 Jaunsardze Krustpils      S12            06:48 11  07:21 13  16:03 10  03:39  6  00:59 14
                                                  05:37     04:22     13:08     01:18     00:37   
12. Nikoleta Jeršenko 2006    00:43:19 17:05:46   07:08 12  14:11 12  38:32 12  42:40 12  43:19 12 00:43:19
    1008 Jaunsardze Krustpils      S12            07:08 12  07:03 11  24:21 13  04:08 10  00:39 11
                                                  05:57     04:04     21:26     01:47     00:17   
13. Arta Skrīvele 2006        00:45:42 17:03:25   09:26 13  16:35 13  41:04 13  44:49 13  45:42 13 00:45:42
    1047 Jaunsardze Krustpils      S12            09:26 13  07:09 12  24:29 14  03:45  7  00:53 12
                                                  08:15     04:10     21:34     01:24     00:31   
14. Anete Bisniece 2007       00:48:59 16:51:32   10:46 14  27:59 14  44:29 14  48:04 14  48:59 14 00:48:59
    1027 Jēkabpils                 S12            10:46 14  17:13 14  16:30 11  03:35  5  00:55 13
                                                  09:35     14:14     13:35     01:14     00:33   
Labākais laiks:                                   01:11     02:59     02:55     02:21     00:22   00:09:48

#3 Distance (S14,V14): 8 KP 2,4 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 51)   2.( 37)   3.( 35)   4.( 40)   5.( 48)   6.( 34)   7.( 53)   8.( 99)  Finišs              
 1. Kristiāns Lipskis 2004    00:16:14 17:20:55   01:32  1  04:19  1  07:23  1  08:46  1  10:57  1  12:52  1  15:03  1  15:54  1  16:14  1 00:16:14
     212 Jēkabpils p/s             V14            01:32  1  02:47  1  03:04  1  01:23  2  02:11  1  01:55  1  02:11  1  00:51  1  00:20  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Krista Stūre 2005         00:22:56 17:10:35   02:03  5  05:41  3  09:55  2  11:54  3  14:26  2  18:37  3  21:20  2  22:27  2  22:56  2 00:22:56
     289 Pļaviņas                  S14            02:03  5  03:38  3  04:14  3  01:59  5  02:32  2  04:11  8  02:43  4  01:07  4  00:29  7
                                                  00:31     00:51     01:10     00:36     00:21     02:16     00:32     00:16     00:09   
 3. Mikus Nenišķis 2006       00:22:57 17:31:30   01:59  3  06:12  4  11:52  4  13:23  4  16:19  4  18:59  4  21:33  4  22:33  3  22:57  3 00:22:57
     619 Salas vsk.                V14            01:59  3  04:13  4  05:40  4  01:31  3  02:56  4  02:40  2  02:34  2  01:00  2  00:24  4
                                                  00:27     01:26     02:36     00:08     00:45     00:45     00:23     00:09     00:04   
 4. Kristers Valeskalns 2005  00:23:28 16:02:31   02:01  4  06:20  5  10:03  3  11:25  2  14:42  3  18:22  2  21:26  3  22:57  4  23:28  4 00:23:28
     244 Salas vsk.                V14            02:01  4  04:19  5  03:43  2  01:22  1  03:17  6  03:40  6  03:04  6  01:31  7  00:31  8
                                                  00:29     01:32     00:39    -00:01     01:06     01:45     00:53     00:40     00:11   
 5. Nauris Pinne 2006         00:26:35 18:09:33   01:54  2  05:23  2  14:12  6  16:22  6  18:59  5  22:25  5  25:00  5  26:11  5  26:35  5 00:26:35
     630 Jēkabpils 3.vsk           V14            01:54  2  03:29  2  08:49  7  02:10  6  02:37  3  03:26  5  02:35  3  01:11  5  00:24  4
                                                  00:22     00:42     05:45     00:47     00:26     01:31     00:24     00:20     00:04   
 6. Krists Murāns 2004        00:28:50 16:37:24   02:34  7  07:25  6  13:36  5  15:25  5  19:22  6  22:43  6  26:47  6  28:28  6  28:50  6 00:28:50
     851 Viesīte                   V14            02:34  7  04:51  6  06:11  5  01:49  4  03:57  7  03:21  4  04:04  7  01:41  8  00:22  2
                                                  01:02     02:04     03:07     00:26     01:46     01:26     01:53     00:50     00:02   
 7. Kitija Elksne 2004        00:30:30 18:05:49   02:17  6  07:37  7  17:54  7  20:10  7  23:07  7  26:12  7  29:02  7  30:07  7  30:30  7 00:30:30
     765 JVĢ                       S14            02:17  6  05:20  7  10:17  8  02:16  7  02:57  5  03:05  3  02:50  5  01:05  3  00:23  3
                                                  00:45     02:33     07:13     00:53     00:46     01:10     00:39     00:14     00:03   
 8. Anete Zemniece 2004       01:09:01 17:19:21   05:38  8  23:06  8  30:14  8  33:27  8  58:51  8  62:50  8  67:11  8  68:34  8  69:01  8 01:09:01
    1076 Jaunsardze Jēkabpils      S14            05:38  8  17:28  8  07:08  6  03:13  8  25:24  8  03:59  7  04:21  8  01:23  6  00:27  6
                                                  04:06     14:41     04:04     01:50     23:13     02:04     02:10     00:32     00:07   
Labākais laiks:                                   01:32     02:47     03:04     01:22     02:11     01:55     02:11     00:51     00:20   00:16:13

#4 Distance (S16,SB): 10 KP 3,5 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 50)   2.( 49)   3.( 43)   4.( 42)   5.( 52)   6.( 38)   7.( 39)   8.( 41)   9.( 44)  10.( 99)  Finišs              
 1. Inga Jansone 1982         00:28:40 18:24:52   01:15  1  03:37  1  05:52  1  07:56  1  10:55  1  14:24  1  17:08  1  20:37  1  25:04  1  28:17  1  28:40  1 00:28:40
     840 OK Arona                  SB             01:15  1  02:22  2  02:15  1  02:04  1  02:59  1  03:29  2  02:44  1  03:29  2  04:27  1  03:13  2  00:23  4
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Elīza Madsena 2004        00:29:58 18:27:28   02:46 11  04:55  5  07:11  2  09:49  2  12:51  2  16:04  2  19:04  2  22:18  2  26:52  2  29:39  2  29:58  2 00:29:58
     519 Ērgļi                     S16            02:46 11  02:09  1  02:16  2  02:38  4  03:02  2  03:13  1  03:00  2  03:14  1  04:34  2  02:47  1  00:19  1
                                                  01:31    -00:13     00:01     00:34     00:03    -00:16     00:16    -00:15     00:07    -00:26    -00:04   
 3. Kate Šķipare 2002         00:35:48 16:58:05   01:18  3  04:18  2  07:24  4  09:51  3  13:47  3  18:52  4  22:05  3  25:39  3  31:36  3  35:19  3  35:48  3 00:35:48
     716 Salas vsk.                S16            01:18  3  03:00  5  03:06  7  02:27  2  03:56  5  05:05  8  03:13  3  03:34  3  05:57  7  03:43  4  00:29  8
                                                  00:03     00:38     00:51     00:23     00:57     01:36     00:29     00:05     01:30     00:30     00:06   
 4. Elza Bojāre 2002          00:35:58 16:33:14   01:21  4  04:35  3  07:15  3  10:07  5  13:53  4  17:57  3  22:42  4  26:30  4  31:48  4  35:34  4  35:58  4 00:35:58
     788 JVĢ                       S16            01:21  4  03:14  6  02:40  3  02:52  7  03:46  3  04:04  3  04:45  8  03:48  4  05:18  3  03:46  5  00:24  5
                                                  00:06     00:52     00:25     00:48     00:47     00:35     02:01     00:19     00:51     00:33     00:01   
 5. Kitija Grigorjeva 2002    00:39:22 16:04:23   01:50  7  04:44  4  07:25  5  10:06  4  14:23  5  18:57  5  23:40  5  28:57  5  34:35  5  38:57  5  39:22  5 00:39:22
     683 Salas vsk.                S16            01:50  7  02:54  4  02:41  4  02:41  5  04:17  9  04:34  4  04:43  7  05:17  8  05:38  5  04:22  8  00:25  6
                                                  00:35     00:32     00:26     00:37     01:18     01:05     01:59     01:48     01:11     01:09     00:02   
 6. Ilana Golubova 1982       00:39:35 18:35:15   02:41 10  05:05  7  09:53 11  12:59  9  16:45  7  21:37  7  25:13  6  30:15  6  35:53  6  39:10  6  39:35  6 00:39:35
     388 Sala                      SB             02:41 10  02:24  3  04:48 11  03:06  8  03:46  3  04:52  6  03:36  4  05:02  6  05:38  5  03:17  3  00:25  6
                                                  01:26     00:02     02:33     01:02     00:47     01:23     00:52     01:33     01:11     00:04     00:02   
 7. Dagnija Kondratjeva 2003  00:41:45 16:02:08   01:29  5  06:57 11  09:47  9  12:30  7  16:42  6  21:22  6  26:11  7  31:22  7  36:59  7  41:16  7  41:45  7 00:41:45
     170 Salas vsk.                S16            01:29  5  05:28 11  02:50  6  02:43  6  04:12  6  04:40  5  04:49  9  05:11  7  05:37  4  04:17  7  00:29  8
                                                  00:14     03:06     00:35     00:39     01:13     01:11     02:05     01:42     01:10     01:04     00:06   
 8. Zinta Gulbe 1974          00:47:12 18:22:25   02:04  8  06:10 10  09:49 10  12:26  6  17:38  8  23:24  8  28:44  8  34:42  8  42:11  8  46:34  8  47:12  8 00:47:12
     841 Cesvaine                  SB             02:04  8  04:06 10  03:39 10  02:37  3  05:12 11  05:46 10  05:20 11  05:58  9  07:29 11  04:23 10  00:38 11
                                                  00:49     01:44     01:24     00:33     02:13     02:17     02:36     02:29     03:02     01:10     00:15   
 9. Dana Nagle 2000           00:48:43 17:24:11   02:30  9  06:07  9  09:34  8  16:42 11  20:54 10  26:39 10  31:35 10  37:58 10  44:18  9  48:21  9  48:43  9 00:48:43
    1009 Madona                    SB             02:30  9  03:37  7  03:27  9  07:08 11  04:12  6  05:45  9  04:56 10  06:23 10  06:20  8  04:03  6  00:22  2
                                                  01:15     01:15     01:12     05:04     01:13     02:16     02:12     02:54     01:53     00:50    -00:01   
10. Diāna Apsīte 2003         00:50:32 16:46:34   01:16  2  05:00  6  07:48  6  12:58  8  21:03 11  26:07  9  30:19  9  37:40  9  44:54 10  50:10 10  50:32 10 00:50:32
     892 JVĢ                       S16            01:16  2  03:44  8  02:48  5  05:10 10  08:05 12  05:04  7  04:12  5  07:21 12  07:14 10  05:16 11  00:22  2
                                                  00:01     01:22     00:33     03:06     05:06     01:35     01:28     03:52     02:47     02:03    -00:01   
11. Samanta Veļkile 2001      00:59:13 16:59:37   01:49  6  05:54  8  09:09  7  16:38 10  20:51  9  33:54 11  40:42 11  44:55 11  51:43 11  58:24 11  59:13 11 00:59:13
     667 Jaunsardze Sala           SB             01:49  6  04:05  9  03:15  8  07:29 12  04:13  8  13:03 12  06:48 12  04:13  5  06:48  9  06:41 12  00:49 12
                                                  00:34     01:43     01:00     05:25     01:14     09:34     04:04     00:44     02:21     03:28     00:26   
12. Linda Gruzniņa 2001       01:30:28 16:59:00   06:02 12  31:35 12  38:27 12  42:03 12  46:34 12  52:46 12  57:16 12  64:34 12  85:34 12  89:56 12  90:28 12 01:30:28
     105 Salas vsk.                SB             06:02 12  25:33 12  06:52 12  03:36  9  04:31 10  06:12 11  04:30  6  07:18 11  21:00 12  04:22  8  00:32 10
                                                  04:47     23:11     04:37     01:32     01:32     02:43     01:46     03:49     16:33     01:09     00:09   
Labākais laiks:                                   01:15     02:09     02:15     02:04     02:59     03:13     02:44     03:14     04:27     02:47     00:19   00:27:26

#5 Distance (S40,V50): 13 KP 4,3 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 50)   2.( 31)   3.( 32)   4.( 49)   5.( 43)   6.( 42)   7.( 34)   8.( 48)   9.( 40)  10.( 36)  11.( 37)  12.( 44)  13.( 99)  Finišs              
 1. Gundega Jurāne 1959       00:43:05 17:02:27   01:38  5  04:42  6  09:37  4  12:54  3  15:28  3  18:24  3  22:10  2  24:00  2  26:53  2  33:38  1  36:53  1  39:39  1  42:40  1  43:05  1 00:43:05
      64 Sēlijas mežs              S40            01:38  5  03:04  5  04:55  3  03:17  1  02:34  4  02:56  6  03:46  2  01:50  2  02:53  4  06:45  3  03:15  3  02:46  2  03:01  3  00:25  4
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Andris Bērziņš 1957       00:44:21 17:01:03   01:20  3  04:15  2  11:31  6  15:10  6  17:46  6  19:49  6  23:24  4  25:15  4  28:01  4  35:01  3  38:24  3  41:08  2  43:59  2  44:21  2 00:44:21
      72 Pļaviņas                  V50            01:20  3  02:55  3  07:16  6  03:39  4  02:36  5  02:03  3  03:35  1  01:51  3  02:46  1  07:00  4  03:23  4  02:44  1  02:51  2  00:22  3
                                                 -00:18    -00:09     02:21     00:22     00:02    -00:53    -00:11     00:01    -00:07     00:15     00:08    -00:02    -00:10    -00:03   
 3. Pēteris Blumbergs 1958    00:44:26 18:24:04   01:45  6  04:37  5  09:34  3  13:15  4  15:45  5  17:45  2  23:50  6  26:08  6  29:00  5  34:30  2  38:11  2  41:32  3  44:01  3  44:26  3 00:44:26
    1025 Madona                    V50            01:45  6  02:52  2  04:57  4  03:41  5  02:30  3  02:00  2  06:05  8  02:18  7  02:52  2  05:30  1  03:41  6  03:21  5  02:29  1  00:25  4
                                                  00:07    -00:12     00:02     00:24    -00:04    -00:56     02:19     00:28    -00:01    -01:15     00:26     00:35    -00:32     00:00   
 4. Aigars Krasovskis 1968    00:45:42 18:45:53   01:14  1  03:59  1  07:40  1  11:11  1  13:40  1  17:23  1  21:53  1  23:36  1  26:28  1  36:09  5  38:59  5  42:18  4  45:21  4  45:42  4 00:45:42
     407 Sala                      V50            01:14  1  02:45  1  03:41  1  03:31  3  02:29  2  03:43  7  04:30  5  01:43  1  02:52  2  09:41  6  02:50  2  03:19  4  03:03  4  00:21  2
                                                 -00:24    -00:19    -01:14     00:14    -00:05     00:47     00:44    -00:07    -00:01     02:56    -00:25     00:33     00:02    -00:04   
 5. Baiba Kaļva 1961          00:45:54 18:14:14   01:20  3  04:32  4  08:37  2  12:24  2  15:17  2  19:18  5  23:47  5  25:47  5  29:13  6  35:02  4  38:45  4  42:25  5  45:29  5  45:54  5 00:45:54
     515 Ērgļi                     S40            01:20  3  03:12  6  04:05  2  03:47  6  02:53  6  04:01  8  04:29  4  02:00  5  03:26  6  05:49  2  03:43  7  03:40  6  03:04  5  00:25  4
                                                 -00:18     00:08    -00:50     00:30     00:19     01:05     00:43     00:10     00:33    -00:56     00:28     00:54     00:03     00:00   
 6. Dace Staģīte 1955         00:58:30 16:43:52   01:45  6  05:05  7  13:20  7  17:44  7  20:46  7  22:37  7  27:34  7  29:46  7  33:19  7  46:57  6  50:36  6  54:37  6  57:58  6  58:30  6 00:58:30
      65 Sēlijas mežs              S40            01:45  6  03:20  7  08:15  7  04:24  7  03:02  7  01:51  1  04:57  6  02:12  6  03:33  7  13:38  7  03:39  5  04:01  7  03:21  7  00:32  8
                                                  00:07     00:16     03:20     01:07     00:28    -01:05     01:11     00:22     00:40     06:53     00:24     01:15     00:20     00:07   
 7. Vija Druveniece 1955      01:03:56 16:55:19   02:02  8  07:12  8  17:23  8  22:20  8  25:29  8  28:07  8  33:38  8  36:31  8  40:08  8  48:03  7  53:56  7  59:28  7  63:29  7  63:56  7 01:03:56
      66 Sēlijas mežs              S40            02:02  8  05:10  8  10:11  8  04:57  8  03:09  8  02:38  4  05:31  7  02:53  8  03:37  8  07:55  5  05:53  8  05:32  8  04:01  8  00:27  7
                                                  00:24     02:06     05:16     01:40     00:35    -00:18     01:45     01:03     00:44     01:10     02:38     02:46     01:00     00:02   
 8. Uldis Grundšteins 1960    01:04:42 17:33:08   01:16  2  04:18  3  09:53  5  13:17  5  15:44  4  18:28  4  22:51  3  24:50  3  27:54  3  55:27  8  58:08  8  61:17  8  64:23  8  64:42  8 01:04:42
      71 Vīpe                      V50            01:16  2  03:02  4  05:35  5  03:24  2  02:27  1  02:44  5  04:23  3  01:59  4  03:04  5  27:33  8  02:41  1  03:09  3  03:06  6  00:19  1
                                                 -00:22    -00:02     00:40     00:07    -00:07    -00:12     00:37     00:09     00:11     20:48    -00:34     00:23     00:05    -00:06   
Labākais laiks:                                   01:14     02:45     03:41     03:17     02:27     01:51     03:35     01:43     02:46     05:30     02:41     02:44     02:29     00:19   00:37:02

#6 Distance (V16,VB): 12 KP 4,8 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 49)   2.( 32)   3.( 31)   4.( 44)   5.( 43)   6.( 42)   7.( 41)   8.( 39)   9.( 38)  10.( 52)  11.( 51)  12.( 99)  Finišs              
 1. Dāvis Vintišs 2005        00:39:52 17:40:54   02:31  3  05:58  2  09:43  2  14:09  2  17:57  1  19:54  1  24:47  1  28:55  1  31:39  1  35:43  1  36:49  1  39:31  1  39:52  1 00:39:52
     715 OK Arona                  V16            02:31  3  03:27  2  03:45  4  04:26  2  03:48  3  01:57  1  04:53  2  04:08  4  02:44  2  04:04  5  01:06  3  02:42  5  00:21  4
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Ilmārs Lucijanovs 1966    00:41:45 17:53:54   02:15  1  05:51  1  09:36  1  13:50  1  19:54  3  22:30  3  26:56  2  30:08  2  33:35  2  37:29  2  38:27  2  41:25  2  41:45  2 00:41:45
     499 Jēkabpils                 VB             02:15  1  03:36  3  03:45  4  04:14  1  06:04 12  02:36  7  04:26  1  03:12  1  03:27 10  03:54  2  00:58  1  02:58  9  00:20  2
                                                 -00:16     00:09     00:00    -00:12     02:16     00:39    -00:27    -00:56     00:43    -00:10    -00:08     00:16    -00:01   
 3. Rūdis Lapiņš 1999         00:44:36 16:21:26   03:09  7  06:53  5  10:43  5  15:30  3  20:27  5  22:25  2  27:26  3  33:10  3  36:07  3  40:21  3  41:42  3  44:18  3  44:36  3 00:44:36
      58 Salas vsk.                VB             03:09  7  03:44  4  03:50  6  04:47  4  04:57  7  01:58  2  05:01  4  05:44  8  02:57  5  04:14  7  01:21  7  02:36  1  00:18  1
                                                  00:38     00:17     00:05     00:21     01:09     00:01     00:08     01:36     00:13     00:10     00:15    -00:06    -00:03   
 4. Viesturs Zaļakmens 2002   00:48:42 16:37:54   03:01  5  08:19 11  13:01 10  18:32 10  23:38 11  27:45  9  33:46  9  37:41  7  40:34  6  44:28  5  45:40  5  48:21  4  48:42  4 00:48:42
     534 Viesītes vsk.             V16            03:01  5  05:18 11  04:42 10  05:31  8  05:06 10  04:07  8  06:01  8  03:55  3  02:53  4  03:54  2  01:12  4  02:41  3  00:21  4
                                                  00:30     01:51     00:57     01:05     01:18     02:10     01:08    -00:13     00:09    -00:10     00:06    -00:01     00:00   
 5. Kaspars Lipskis 1971      00:48:49 17:04:19   03:58 12  08:18 10  12:47  9  18:07  9  23:15  9  25:33  6  31:32  6  35:26  4  38:49  4  43:41  4  45:09  4  48:24  5  48:49  5 00:48:49
      89 Jēkabpils                 VB             03:58 12  04:20  9  04:29  9  05:20  7  05:08 11  02:18  5  05:59  7  03:54  2  03:23  8  04:52  8  01:28  8  03:15 10  00:25 10
                                                  01:27     00:53     00:44     00:54     01:20     00:21     01:06    -00:14     00:39     00:48     00:22     00:33     00:04   
 6. Ivo Siliņš 2002           00:48:51 16:31:41   02:49  4  07:19  7  10:43  5  15:34  4  19:27  2  27:33  8  32:46  7  38:08  8  40:37  7  44:34  6  45:50  6  48:29  6  48:51  6 00:48:51
     624 Salas vsk.                V16            02:49  4  04:30 10  03:24  1  04:51  5  03:53  4  08:06 10  05:13  5  05:22  6  02:29  1  03:57  4  01:16  5  02:39  2  00:22  7
                                                  00:18     01:03    -00:21     00:25     00:05     06:09     00:20     01:14    -00:15    -00:07     00:10    -00:03     00:01   
 7. Kristaps Platgalvis 2003  00:50:29 16:35:55   03:12  8  07:08  6  11:52  7  17:26  7  21:13  7  23:47  5  29:00  4  36:16  5  39:40  5  46:25  7  47:28  7  50:09  7  50:29  7 00:50:29
      14 Viesītes vsk.             V16            03:12  8  03:56  5  04:44 11  05:34 10  03:47  2  02:34  6  05:13  5  07:16 10  03:24  9  06:45 12  01:03  2  02:41  3  00:20  2
                                                  00:41     00:29     00:59     01:08    -00:01     00:37     00:20     03:08     00:40     02:41    -00:03    -00:01    -00:01   
 8. Mikus Nenišķis 2006       00:52:06 16:29:23   03:13  9  09:42 12  13:19 11  18:04  8  22:09  8  30:29 12  35:25 10  40:40 10  43:26  9  47:35  9  48:54  9  51:39  8  52:06  8 00:52:06
     619 Salas vsk.                V16            03:13  9  06:29 13  03:37  2  04:45  3  04:05  5  08:20 11  04:56  3  05:15  5  02:46  3  04:09  6  01:19  6  02:45  6  00:27 11
                                                  00:42     03:02    -00:08     00:19     00:17     06:23     00:03     01:07     00:02     00:05     00:13     00:03     00:06   
 9. Renārs Lucijanovs 2001    00:52:27 17:00:49   02:24  2  06:25  3  10:03  3  15:34  4  20:38  6  22:49  4  29:44  5  37:04  6  40:58  8  46:52  8  48:36  8  52:04  9  52:27  9 00:52:27
     484 JVĢ                       VB             02:24  2  04:01  6  03:38  3  05:31  8  05:04  8  02:11  3  06:55 10  07:20 11  03:54 12  05:54 10  01:44 11  03:28 12  00:23  8
                                                 -00:07     00:34    -00:07     01:05     01:16     00:14     02:02     03:12     01:10     01:50     00:38     00:46     00:02   
10. Jānis Smilgājs 2003       00:55:34 16:57:39   03:50 11  07:58  8  13:34 12  18:46 12  23:51 12  26:03  7  32:55  8  40:17  9  44:10 10  50:04 10  51:44 10  55:11 10  55:34 10 00:55:34
     468 Pļaviņas                  V16            03:50 11  04:08  7  05:36 12  05:12  6  05:05  9  02:12  4  06:52  9  07:22 12  03:53 11  05:54 10  01:40 10  03:27 11  00:23  8
                                                  01:19     00:41     01:51     00:46     01:17     00:15     01:59     03:14     01:09     01:50     00:34     00:45     00:02   
11. Guntars Kudiņš 1986       00:55:49 17:27:18   03:05  6  06:29  4  10:19  4  16:39  6  20:22  4  28:58 10  38:27 12  43:55 12  47:13 12  51:01 11  52:34 11  55:28 11  55:49 11 00:55:49
     740 Jēkabpils                 VB             03:05  6  03:24  1  03:50  6  06:20 12  03:43  1  08:36 12  09:29 13  05:28  7  03:18  7  03:48  1  01:33  9  02:54  7  00:21  4
                                                  00:34    -00:03     00:05     01:54    -00:05     06:39     04:36     01:20     00:34    -00:16     00:27     00:12     00:00   
12. Rodrigo Tučs 2002         00:57:18 16:03:53   03:46 10  08:00  9  12:24  8  18:37 11  23:15  9  29:09 11  36:23 11  42:47 11  46:03 11  51:15 12  53:51 12  56:48 12  57:18 12 00:57:18
     700 Salas vsk.                V16            03:46 10  04:14  8  04:24  8  06:13 11  04:38  6  05:54  9  07:14 11  06:24  9  03:16  6  05:12  9  02:36 13  02:57  8  00:30 12
                                                  01:15     00:47     00:39     01:47     00:50     03:57     02:21     02:16     00:32     01:08     01:30     00:15     00:09   
13. Maksims Vlasčenko 1999    01:14:04 16:19:00   04:31 13  10:00 13  16:51 13  25:20 13  32:03 13  40:40 13  48:32 13  56:09 13  60:36 13  68:05 13  69:51 13  73:34 13  74:04 13 01:14:04
    1072 Salas vsk.                VB             04:31 13  05:29 12  06:51 13  08:29 13  06:43 13  08:37 13  07:52 12  07:37 13  04:27 13  07:29 13  01:46 12  03:43 13  00:30 12
                                                  02:00     02:02     03:06     04:03     02:55     06:40     02:59     03:29     01:43     03:25     00:40     01:01     00:09   
Labākais laiks:                                   02:15     03:24     03:24     04:14     03:43     01:57     04:26     03:12     02:29     03:48     00:58     02:36     00:18   00:36:44

#7 Distance (SA,V40): 17 KP 5,2 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 50)   2.( 31)   3.( 32)   4.( 49)   5.( 33)   6.( 43)   7.( 34)   8.( 48)   9.( 39)  10.( 40)  11.( 41)  12.( 48)  13.( 35)  14.( 36)  15.( 37)  16.( 44)  17.( 99)  Finišs              
 1. Pēteris Krastiņš 1971     00:40:32 16:35:34   01:01  3  03:18  2  06:08  2  08:56  2  11:07  2  12:07  2  16:47  2  18:21  2  20:37  2  23:21  2  25:29  2  26:53  2  29:42  2  33:03  1  35:36  1  38:06  1  40:13  1  40:32  1 00:40:32
      92 Sala                      V40            01:01  3  02:17  4  02:50  1  02:48  3  02:11  1  01:00  1  04:40 11  01:34  3  02:16  1  02:44 14  02:08  2  01:24  1  02:49  4  03:21  1  02:33  2  02:30  2  02:07  1  00:19  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Varis Peisenieks 1957     00:42:22 16:18:44   01:14  5  03:32  4  06:55  3  10:05  3  13:47  5  15:09  6  18:09  4  19:40  4  22:17  3  24:13  3  26:28  3  28:15  3  31:03  3  34:31  2  37:16  2  39:45  2  41:59  2  42:22  2 00:42:22
     720 Līvāni                    V40            01:14  5  02:18  5  03:23  5  03:10  8  03:42 14  01:22  7  03:00  1  01:31  1  02:37  5  01:56  1  02:15  3  01:47  9  02:48  3  03:28  5  02:45  4  02:29  1  02:14  2  00:23  7
                                                  00:13     00:01     00:33     00:22     01:31     00:22    -01:40    -00:03     00:21    -00:48     00:07     00:23    -00:01     00:07     00:12    -00:01     00:07     00:04   
 3. Justs Lūkins 1966         00:44:48 18:21:41   00:58  2  03:34  5  07:03  4  10:10  5  12:41  4  14:00  4  17:32  3  19:12  3  22:17  3  24:36  4  26:55  4  28:47  4  32:06  4  35:34  3  38:56  3  41:53  3  44:25  3  44:48  3 00:44:48
      51 Sece                      V40            00:58  2  02:36  8  03:29  7  03:07  7  02:31  4  01:19  5  03:32  4  01:40  6  03:05 10  02:19  6  02:19  4  01:52 10  03:19  6  03:28  5  03:22 11  02:57  7  02:32  5  00:23  7
                                                 -00:03     00:19     00:39     00:19     00:20     00:19    -01:08     00:06     00:49    -00:25     00:11     00:28     00:30     00:07     00:49     00:27     00:25     00:04   
 4. Armands Žurila 1970       00:45:24 18:19:31   01:23  6  04:14  9  08:08  9  11:09  8  13:50  6  15:05  5  18:38  6  20:26  5  22:59  6  25:01  5  27:46  5  29:26  5  33:05  5  36:30  4  39:39  4  42:25  4  45:02  4  45:24  4 00:45:24
     232 Jēkabpils                 V40            01:23  6  02:51 10  03:54 13  03:01  5  02:41  5  01:15  3  03:33  5  01:48  7  02:33  3  02:02  3  02:45  9  01:40  3  03:39 10  03:25  3  03:09  8  02:46  4  02:37  7  00:22  4
                                                  00:22     00:34     01:04     00:13     00:30     00:15    -01:07     00:14     00:17    -00:42     00:37     00:16     00:50     00:04     00:36     00:16     00:30     00:03   
 5. Aivars Druvenieks 1956    00:45:43 17:18:00   02:39 13  04:55 12  08:17 11  11:16  9  14:08  8  15:27  7  18:37  5  20:30  6  22:57  5  25:38  6  28:17  6  29:57  6  33:34  6  36:58  5  40:01  5  42:52  5  45:21  5  45:43  5 00:45:43
      70 Sēlijas mežs              V40            02:39 13  02:16  3  03:22  4  02:59  4  02:52  7  01:19  5  03:10  3  01:53 11  02:27  2  02:41 13  02:39  7  01:40  3  03:37  9  03:24  2  03:03  6  02:51  6  02:29  3  00:22  4
                                                  01:38    -00:01     00:32     00:11     00:41     00:19    -01:30     00:19     00:11    -00:03     00:31     00:16     00:48     00:03     00:30     00:21     00:22     00:03   
 6. Ilmārs Purviņš 1955       00:46:17 17:49:59   00:47  1  02:47  1  05:49  1  08:17  1  10:45  1  11:48  1  14:52  1  16:24  1  19:00  1  21:10  1  23:15  1  24:47  1  27:32  1  38:29  6  40:52  6  43:30  6  45:59  6  46:17  6 00:46:17
      50 Sēlijas mežs              V40            00:47  1  02:00  1  03:02  2  02:28  1  02:28  2  01:03  2  03:04  2  01:32  2  02:36  4  02:10  5  02:05  1  01:32  2  02:45  1  10:57 13  02:23  1  02:38  3  02:29  3  00:18  1
                                                 -00:14    -00:17     00:12    -00:20     00:17     00:03    -01:36    -00:02     00:20    -00:34    -00:03     00:08    -00:04     07:36    -00:10     00:08     00:22    -00:01   
 7. Jurijs Narels 1968        00:50:36 16:23:36   01:44  9  04:06  7  07:33  7  10:36  6  14:00  7  15:33  8  22:39 13  24:29 13  27:31 12  29:50 12  32:22 10  34:02 10  37:24  9  41:39  9  44:44  9  47:32  9  50:14  7  50:36  7 00:50:36
      53 Sala                      V40            01:44  9  02:22  6  03:27  6  03:03  6  03:24 10  01:33 11  07:06 13  01:50  8  03:02  9  02:19  6  02:32  5  01:40  3  03:22  8  04:15  9  03:05  7  02:48  5  02:42  8  00:22  4
                                                  00:43     00:05     00:37     00:15     01:13     00:33     02:26     00:16     00:46    -00:25     00:24     00:16     00:33     00:54     00:32     00:18     00:35     00:03   
 8. Olita Znotiņa 1986        00:50:44 18:15:33   01:07  4  03:29  3  07:20  5  10:52  7  14:20  9  16:02  9  19:43  7  21:35  7  25:41  7  28:01  7  30:56  8  32:41  7  37:16  8  40:54  8  44:05  7  47:14  7  50:21  8  50:44  8 00:50:44
     391 Pļaviņas                  SA             01:07  4  02:22  6  03:51 11  03:32 13  03:28 11  01:42 13  03:41  7  01:52 10  04:06 13  02:20  9  02:55 11  01:45  8  04:35 13  03:38  7  03:11  9  03:09 11  03:07 11  00:23  7
                                                  00:06     00:05     01:01     00:44     01:17     00:42    -00:59     00:18     01:50    -00:24     00:47     00:21     01:46     00:17     00:38     00:39     01:00     00:04   
 9. Ilvija Madsena 1977       00:50:54 18:04:16   01:26  7  04:12  8  07:54  8  11:21 10  14:37 10  16:03 10  20:17  8  22:19  8  25:56  9  28:26  9  31:09  9  33:03  9  36:24  7  40:50  7  44:14  8  47:15  8  50:30  9  50:54  9 00:50:54
     521 Ērgļi                     SA             01:26  7  02:46  9  03:42  8  03:27 11  03:16  8  01:26  8  04:14  9  02:02 12  03:37 11  02:30 11  02:43  8  01:54 11  03:21  7  04:26 10  03:24 12  03:01  9  03:15 13  00:24 11
                                                  00:25     00:29     00:52     00:39     01:05     00:26    -00:26     00:28     01:21    -00:14     00:35     00:30     00:32     01:05     00:51     00:31     01:08     00:05   
10. Tabita Tīna Lūka 2002     00:51:34 16:29:21   02:47 14  07:26 14  11:15 14  14:53 14  17:39 14  19:10 14  22:49 14  24:25 12  27:10 10  29:29 11  32:27 11  34:30 12  38:21 10  42:02 10  45:32 11  48:34 11  51:09 10  51:34 10 00:51:34
     444 JVĢ                       SA             02:47 14  04:39 14  03:49 10  03:38 14  02:46  6  01:31  9  03:39  6  01:36  4  02:45  6  02:19  6  02:58 12  02:03 13  03:51 11  03:41  8  03:30 13  03:02 10  02:35  6  00:25 12
                                                  01:46     02:22     00:59     00:50     00:35     00:31    -01:01     00:02     00:29    -00:25     00:50     00:39     01:02     00:20     00:57     00:32     00:28     00:06   
11. Laine Odziļeviča 2003     00:52:09 17:12:52   01:47 10  04:53 11  08:55 12  12:20 12  15:39 12  17:24 12  22:12 10  24:18 11  27:11 11  29:17 10  32:30 12  34:27 11  38:36 11  42:03 11  45:19 10  48:30 10  51:46 11  52:09 11 00:52:09
     402 JVĢ                       SA             01:47 10  03:06 12  04:02 14  03:25 10  03:19  9  01:45 14  04:48 12  02:06 13  02:53  8  02:06  4  03:13 14  01:57 12  04:09 12  03:27  4  03:16 10  03:11 12  03:16 14  00:23  7
                                                  00:46     00:49     01:12     00:37     01:08     00:45     00:08     00:32     00:37    -00:38     01:05     00:33     01:20     00:06     00:43     00:41     01:09     00:04   
12. Ruta Šķipare 1971         00:55:00 16:03:18   01:33  8  04:29 10  08:12 10  11:42 11  15:13 11  16:46 11  21:02  9  22:52  9  25:43  8  28:06  8  30:43  7  32:53  8  39:15 13  44:03 12  47:56 12  51:39 12  54:33 12  55:00 12 00:55:00
     161 Čiekuri                   SA             01:33  8  02:56 11  03:43  9  03:30 12  03:31 12  01:33 11  04:16 10  01:50  8  02:51  7  02:23 10  02:37  6  02:10 14  06:22 14  04:48 11  03:53 14  03:43 13  02:54 10  00:27 13
                                                  00:32     00:39     00:53     00:42     01:20     00:33    -00:24     00:16     00:35    -00:21     00:29     00:46     03:33     01:27     01:20     01:13     00:47     00:08   
13. Dainis Briģis 1971        00:57:08 16:39:43   01:54 11  04:05  6  07:24  6  10:09  4  12:39  3  13:54  3  22:22 12  23:59 10  31:30 14  33:28 14  36:32 14  38:13 14  40:59 14  46:28 13  49:24 13  53:41 13  56:49 13  57:08 13 00:57:08
     206 Koknese                   V40            01:54 11  02:11  2  03:19  3  02:45  2  02:30  3  01:15  3  08:28 14  01:37  5  07:31 14  01:58  2  03:04 13  01:41  6  02:46  2  05:29 12  02:56  5  04:17 14  03:08 12  00:19  2
                                                  00:53    -00:06     00:29    -00:03     00:19     00:15     03:48     00:03     05:15    -00:46     00:56     00:17    -00:03     02:08     00:23     01:47     01:01     00:00   
14. Agate Šicāne 2003         01:22:24 17:15:35   02:37 12  05:51 13  09:43 13  13:07 13  16:42 13  18:14 13  22:18 11  24:50 14  28:27 13  31:01 13  33:55 13  35:39 13  38:53 12  73:31 14  76:14 14  79:12 14  81:54 14  82:24 14 01:22:24
     208 Jēkabpils p/s             SA             02:37 12  03:14 13  03:52 12  03:24  9  03:35 13  01:32 10  04:04  8  02:32 14  03:37 11  02:34 12  02:54 10  01:44  7  03:14  5  34:38 14  02:43  3  02:58  8  02:42  8  00:30 14
                                                  01:36     00:57     01:02     00:36     01:24     00:32    -00:36     00:58     01:21    -00:10     00:46     00:20     00:25     31:17     00:10     00:28     00:35     00:11   
Labākais laiks:                                   00:47     02:00     02:50     02:28     02:11     01:00     03:00     01:31     02:16     01:56     02:05     01:24     02:45     03:21     02:23     02:29     02:07     00:18   00:36:51

#8 Distance (VA): 20 KP 6,6 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 31)   2.( 49)   3.( 32)   4.( 33)   5.( 49)   6.( 34)   7.( 48)   8.( 35)   9.( 36)  10.( 37)  11.( 48)  12.( 38)  13.( 39)  14.( 40)  15.( 41)  16.( 48)  17.( 42)  18.( 43)  19.( 44)  20.( 99)  Finišs              
 1. Arvis Zeibots 1999        00:50:30 18:17:19   02:51  2  06:04  2  09:04  2  11:46  2  14:04  2  18:09  4  19:39  3  22:46  2  26:02  3  28:47  3  29:42  1  32:04  1  34:18  1  35:57  1  37:54  1  39:20  1  43:31  1  44:54  1  48:20  1  50:13  1  50:30  1 00:50:30
     520 Ērgļi                     VA             02:51  2  03:13  2  03:00  1  02:42  3  02:18  2  04:05  4  01:30  1  03:07  2  03:16  2  02:45  1  00:55  1  02:22  1  02:14  1  01:39  1  01:57  1  01:26  2  04:11  2  01:23  1  03:26  1  01:53  1  00:17  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Aivars Meldrājs 1979      00:52:58 18:09:56   03:48  4  06:57  4  09:57  4  12:35  4  15:02  4  17:54  2  19:28  2  22:53  3  25:47  1  28:38  1  29:42  1  32:34  2  35:02  2  37:10  2  39:25  2  40:53  2  44:59  2  46:34  2  50:15  2  52:34  2  52:58  2 00:52:58
     696 Jēkabpils                 VA             03:48  4  03:09  1  03:00  1  02:38  2  02:27  3  02:52  2  01:34  3  03:25  4  02:54  1  02:51  3  01:04  3  02:52  2  02:28  2  02:08  3  02:15  3  01:28  3  04:06  1  01:35  2  03:41  3  02:19  3  00:24  3
                                                  00:57    -00:04     00:00    -00:04     00:09    -01:13     00:04     00:18    -00:22     00:06     00:09     00:30     00:14     00:29     00:18     00:02    -00:05     00:12     00:15     00:26     00:07   
 3. Mārtiņš Žagars 1984       00:55:02 16:37:37   02:25  1  05:49  1  08:57  1  11:27  1  13:41  1  16:27  1  17:58  1  20:48  1  25:55  2  28:43  2  29:46  3  32:50  3  35:41  3  37:42  3  39:53  3  41:16  3  45:59  3  48:54  3  52:34  3  54:41  3  55:02  3 00:55:02
    1026 Jēkabpils                 VA             02:25  1  03:24  4  03:08  4  02:30  1  02:14  1  02:46  1  01:31  2  02:50  1  05:07  3  02:48  2  01:03  2  03:04  3  02:51  4  02:01  2  02:11  2  01:23  1  04:43  4  02:55  4  03:40  2  02:07  2  00:21  2
                                                 -00:26     00:11     00:08    -00:12    -00:04    -01:19     00:01    -00:17     01:51     00:03     00:08     00:42     00:37     00:22     00:14    -00:03     00:32     01:32     00:14     00:14     00:04   
 4. Sandris Batarags 1983     00:58:14 18:02:44   02:56  3  06:14  3  09:15  3  12:14  3  14:58  3  17:57  3  19:50  4  23:04  4  28:30  4  31:24  4  32:33  4  36:01  4  38:44  4  40:53  4  43:21  4  45:01  4  49:32  4  51:24  4  55:28  4  57:50  4  58:14  4 00:58:14
     789 Jēkabpils                 VA             02:56  3  03:18  3  03:01  3  02:59  4  02:44  4  02:59  3  01:53  4  03:14  3  05:26  4  02:54  4  01:09  4  03:28  4  02:43  3  02:09  4  02:28  4  01:40  4  04:31  3  01:52  3  04:04  4  02:22  4  00:24  3
                                                  00:05     00:05     00:01     00:17     00:26    -01:06     00:23     00:07     02:10     00:09     00:14     01:06     00:29     00:30     00:31     00:14     00:20     00:29     00:38     00:29     00:07   
Labākais laiks:                                   02:25     03:09     03:00     02:30     02:14     02:46     01:30     02:50     02:54     02:45     00:55     02:22     02:14     01:39     01:57     01:23     04:06     01:23     03:26     01:53     00:17   00:47:38

#9 Distance (S50,V60,V70): 11 KP 3,6 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 49)   2.( 43)   3.( 42)   4.( 34)   5.( 38)   6.( 39)   7.( 40)   8.( 41)   9.( 37)  10.( 44)  11.( 99)  Finišs              
 1. Imants Meldrājs 1942      00:39:39 17:02:41   03:32  3  06:43  4  09:02  2  15:07  2  18:56  1  22:58  1  25:55  1  29:37  1  31:39  1  35:29  1  39:07  1  39:39  1 00:39:39
      84 Latvijas Mērnieks         V70            03:32  3  03:11  4  02:19  3  06:05  5  03:49  2  04:02  4  02:57  2  03:42  2  02:02  1  03:50  1  03:38  3  00:32  5
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Rita Šķipare 1965         00:42:35 16:04:15   03:40  4  06:41  3  09:28  3  17:25  5  21:16  3  24:59  2  27:44  2  31:32  2  34:05  2  38:30  2  42:06  2  42:35  2 00:42:35
     160 Čiekuri                   S50            03:40  4  03:01  2  02:47  5  07:57  7  03:51  3  03:43  2  02:45  1  03:48  3  02:33  7  04:25  5  03:36  2  00:29  3
                                                  00:08    -00:10     00:28     01:52     00:02    -00:19    -00:12     00:06     00:31     00:35    -00:02    -00:03   
 3. Eugenija Rudzīte 1957     00:43:52 18:12:58   03:08  1  05:50  1  07:42  1  12:13  1  21:18  4  25:14  3  30:09  5  33:26  3  36:06  3  40:08  3  43:25  3  43:52  3 00:43:52
     522 Ērgļi                     S50            03:08  1  02:42  1  01:52  1  04:31  1  09:05  8  03:56  3  04:55  8  03:17  1  02:40  8  04:02  2  03:17  1  00:27  2
                                                 -00:24    -00:29    -00:27    -01:34     05:16    -00:06     01:58    -00:25     00:38     00:12    -00:21    -00:05   
 4. Vladimirs Konstantinov... 00:47:44 17:59:49   04:27  7  07:39  6  10:20  5  16:33  3  20:39  2  25:14  3  29:05  3  35:22  5  37:33  5  42:37  5  47:13  4  47:44  4 00:47:44
     319 Sala                      V70            04:27  7  03:12  5  02:41  4  06:13  6  04:06  4  04:35  7  03:51  6  06:17  7  02:11  4  05:04  6  04:36  5  00:31  4
                                                  00:55     00:01     00:22     00:08     00:17     00:33     00:54     02:35     00:09     01:14     00:58    -00:01   
 5. Dace Saulīte 1959         00:48:42 17:24:13   03:22  2  06:31  2  12:49  7  18:27  6  22:07  6  26:11  5  29:46  4  35:00  4  37:06  4  41:30  4  48:17  5  48:42  5 00:48:42
     224 Savējie                   S50            03:22  2  03:09  3  06:18  7  05:38  2  03:40  1  04:04  5  03:35  5  05:14  5  02:06  3  04:24  4  06:47  7  00:25  1
                                                 -00:10    -00:02     03:59    -00:27    -00:09     00:02     00:38     01:32     00:04     00:34     03:09    -00:07   
 6. Leontīna Vizule 1959      00:52:57 17:58:09   04:24  6  07:45  7  10:59  6  17:01  4  21:58  5  26:28  6  30:31  6  37:05  6  39:24  6  46:37  6  52:23  6  52:57  6 00:52:57
      76 JVĢ                       S50            04:24  6  03:21  6  03:14  6  06:02  4  04:57  5  04:30  6  04:03  7  06:34  8  02:19  5  07:13  8  05:46  6  00:34  6
                                                  00:52     00:10     00:55    -00:03     01:08     00:28     01:06     02:52     00:17     03:23     02:08     00:02   
 7. Verners Tučs 1955         00:54:47 16:51:39   04:38  8  08:11  8  15:06  8  21:05  7  28:14  7  33:07  7  36:28  7  41:54  7  44:22  7  49:38  7  54:07  7  54:47  7 00:54:47
      82 Pļaviņas                  V60            04:38  8  03:33  7  06:55  8  05:59  3  07:09  6  04:53  8  03:21  4  05:26  6  02:28  6  05:16  7  04:29  4  00:40  8
                                                  01:06     00:22     04:36    -00:06     03:20     00:51     00:24     01:44     00:26     01:26     00:51     00:08   
 8. Voldemārs Avotiņš 1952    00:59:44 16:49:32   03:41  5  07:34  5  09:52  4  24:40  8  33:15  8  36:55  8  39:56  8  44:06  8  46:11  8  50:15  8  59:10  8  59:44  8 00:59:44
     647 Koknese                   V60            03:41  5  03:53  8  02:18  2  14:48  8  08:35  7  03:40  1  03:01  3  04:10  4  02:05  2  04:04  3  08:55  8  00:34  6
                                                  00:09     00:42    -00:01     08:43     04:46    -00:22     00:04     00:28     00:03     00:14     05:17     00:02   
Labākais laiks:                                   03:08     02:42     01:52     04:31     03:40     03:40     02:45     03:17     02:02     03:50     03:17     00:25   00:35:09

#10 Distance (S60,S70): 11 KP 3,0 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 50)   2.( 51)   3.( 49)   4.( 43)   5.( 42)   6.( 37)   7.( 41)   8.( 39)   9.( 34)  10.( 44)  11.( 99)  Finišs              
 1. Ilona Bartkeviča 1955     00:40:47 16:01:34   01:20  1  04:28  1  07:13  1  10:08  1  12:34  1  18:41  1  21:46  1  27:56  1  34:06  1  35:39  1  40:12  1  40:47  1 00:40:47
     911 Sece                      S60            01:20  1  03:08  1  02:45  2  02:55  1  02:26  1  06:07  1  03:05  1  06:10  1  06:10  2  01:33  1  04:33  2  00:35  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Aira Bērziņa 1956         00:50:10 17:24:04   02:39  2  06:48  2  09:31  2  12:56  2  16:44  2  24:23  2  28:03  2  38:38  2  44:20  2  45:53  2  49:43  2  50:10  2 00:50:10
     223 Madonas BJSS              S60            02:39  2  04:09  2  02:43  1  03:25  2  03:48  2  07:39  2  03:40  2  10:35  2  05:42  1  01:33  1  03:50  1  00:27  1
                                                  01:19     01:01    -00:02     00:30     01:22     01:32     00:35     04:25    -00:28     00:00    -00:43    -00:08   
Labākais laiks:                                   01:20     03:08     02:43     02:55     02:26     06:07     03:05     06:10     05:42     01:33     03:50     00:27   00:39:26


© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 2018.04.25. 21:07:47 NGO PRO.ini