Orientieris 2018 17.kārta,Līvānu kauss

26.09.2018
Organizators : OSK Sēlijas Mežs, MJIC kvartāls, Līvānu dome
Distanču priekšnieks : Varis Peisenieks
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [OPEN] [S10] [S12]
[S14] [S16] [S40] [S50] [S60] [S70]
[SA] [SB] [V10] [V12] [V14] [V16]
[V40] [V50] [V60] [V70] [VA] [VB]

S10 Distance (1): 6 KP 0,9 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 36)   2.( 51)   3.( 50)   4.( 39)   5.( 35)   6.( 99)  Finišs              
 1. Estere Butāne 2010        00:20:28 18:04:08   01:11  1  13:50  3  15:59  3  17:10  2  18:18  1  20:01  1  20:28  1 00:20:28
     940 Salas vsk.                S10            01:11  1  12:39  3  02:09  1  01:11  1  01:08  1  01:43  1  00:27  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Vasilisa Sokolova 2011    00:22:46 18:04:08   01:38  2  13:01  2  15:58  2  17:41  3  20:15  2  22:13  2  22:46  2 00:22:46
    1153 OK Stiga                  S10            01:38  2  11:23  2  02:57  2  01:43  3  02:34  2  01:58  2  00:33  3
                                                  00:27    -01:16     00:48     00:32     01:26     00:15     00:06   
 3. Katrīna Pabērza 2009      00:25:10 18:04:08   02:46  3  05:53  1  10:39  1  11:58  1  22:24  3  24:39  3  25:10  3 00:25:10
     989 Līvāni                    S10            02:46  3  03:07  1  04:46  3  01:19  2  10:26  3  02:15  3  00:31  2
                                                  01:35    -09:32     02:37     00:08     09:18     00:32     00:04   
Labākais laiks:                                   01:11     03:07     02:09     01:11     01:08     01:43     00:27   00:10:56

V10 Distance (1): 6 KP 0,9 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 36)   2.( 51)   3.( 50)   4.( 39)   5.( 35)   6.( 99)  Finišs              
 1. Kristers Elksnis 2009     00:08:02 18:04:08   00:54  3  02:03  1  03:53  1  04:49  1  05:55  1  07:19  1  08:02  1 00:08:02
     766 Jēkabpils p/s             V10            00:54  3  01:09  1  01:50  2  00:56  1  01:06  2  01:24  1  00:43  4
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Maksims Siņica 2008       00:13:42 18:04:08   00:53  2  02:24  2  05:32  2  09:36  2  10:57  2  13:10  2  13:42  2 00:13:42
    1146 OK Stiga                  V10            00:53  2  01:31  2  03:08  3  04:04  4  01:21  3  02:13  4  00:32  3
                                                 -00:01     00:22     01:18     03:08     00:15     00:49    -00:11   
 3. Maksims Rogožins 2008     00:14:16 18:04:08   02:47  4  07:37  3  09:19  3  10:28  3  11:54  3  13:49  3  14:16  3 00:14:16
    1149 OK Stiga                  V10            02:47  4  04:50  3  01:42  1  01:09  3  01:26  4  01:55  3  00:27  2
                                                  01:53     03:41    -00:08     00:13     00:20     00:31    -00:16   
 4. Konstantīns Semjonovs ... 00:23:44 18:04:08   00:51  1  14:08  4  19:44  4  20:50  4  21:52  4  23:20  4  23:44  4 00:23:44
    1147 OK Stiga                  V10            00:51  1  13:17  4  05:36  4  01:06  2  01:02  1  01:28  2  00:24  1
                                                 -00:03     12:08     03:46     00:10    -00:04     00:04    -00:19   
Labākais laiks:                                   00:51     01:09     01:42     00:56     01:02     01:24     00:24   00:07:28

S12 Distance (2): 8 KP 1,0 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 35)   2.( 31)   3.( 34)   4.( 51)   5.( 36)   6.( 39)   7.( 50)   8.( 99)  Finišs              
 1. Jekaterina Romanova 2006  00:09:03 18:04:08   01:26  2  02:40  1  04:25  1  05:23  1  06:47  1  06:58  1  08:07  1  08:36  1  09:03  1 00:09:03
     965 OK Stiga                  S12            01:26  2  01:14  1  01:45  1  00:58  1  01:24  1  00:11  1  01:09  2  00:29  1  00:27  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Renāte Paegle 2007        00:10:40 18:04:08   01:21  1  03:06  2  05:35  2  06:46  2  08:28  2  08:46  2  09:49  2  10:19  2  10:40  2 00:10:40
     471 Jēkabpils p/s             S12            01:21  1  01:45  2  02:29  2  01:11  2  01:42  2  00:18  2  01:03  1  00:30  2  00:21  1
                                                 -00:05     00:31     00:44     00:13     00:18     00:07    -00:06     00:01    -00:06   
Labākais laiks:                                   01:21     01:14     01:45     00:58     01:24     00:11     01:03     00:29     00:21   00:08:46

V12 Distance (2): 8 KP 1,0 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 35)   2.( 31)   3.( 34)   4.( 51)   5.( 36)   6.( 39)   7.( 50)   8.( 99)  Finišs              
 1. Artjoms Ivanovs 2007      00:06:50 18:04:08   00:55  1  02:04  1  03:14  1  04:05  1  05:02  1  05:13  1  06:06  1  06:30  1  06:50  1 00:06:50
     966 OK Stiga                  V12            00:55  1  01:09  2  01:10  1  00:51  2  00:57  1  00:11  1  00:53  1  00:24  2  00:20  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Bogdans Bogdanovs 2006    00:06:57 18:04:08   01:03  2  02:05  2  03:17  2  04:06  2  05:09  2  05:23  2  06:17  2  06:37  2  06:57  2 00:06:57
     963 OK Stiga                  V12            01:03  2  01:02  1  01:12  2  00:49  1  01:03  2  00:14  3  00:54  2  00:20  1  00:20  1
                                                  00:08    -00:07     00:02    -00:02     00:06     00:03     00:01    -00:04     00:00   
 3. Rinalds Gregersons 2006   00:09:10 18:04:08   01:35  3  02:48  3  04:19  3  05:12  3  06:49  3  07:00  3  07:55  3  08:20  3  09:10  3 00:09:10
     777 Pļaviņas                  V12            01:35  3  01:13  3  01:31  3  00:53  3  01:37  4  00:11  1  00:55  3  00:25  3  00:50  4
                                                  00:40     00:04     00:21     00:02     00:40     00:00     00:02     00:01     00:30   
 4. Renārs Paeglis 2006       00:10:32 18:04:08   01:36  4  03:15  4  05:34  4  06:45  4  08:16  4  08:39  4  09:41  4  10:11  4  10:32  4 00:10:32
     472 Jaunsardze Jēkabpils      V12            01:36  4  01:39  4  02:19  4  01:11  4  01:31  3  00:23  4  01:02  4  00:30  4  00:21  3
                                                  00:41     00:30     01:09     00:20     00:34     00:12     00:09     00:06     00:01   
Labākais laiks:                                   00:55     01:02     01:10     00:49     00:57     00:11     00:53     00:20     00:20   00:06:37

S14 Distance (3): 9 KP 2,6 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 35)   2.( 40)   3.( 48)   4.( 47)   5.( 42)   6.( 41)   7.( 49)   8.( 36)   9.( 99)  Finišs              
 1. Kitija Elksne 2004        00:21:43 18:04:08   00:38  1  03:48  1  06:41  1  11:17  1  11:39  1  13:41  1  16:55  1  20:28  1  21:23  1  21:43  1 00:21:43
     765 JVĢ                       S14            00:38  1  03:10  1  02:53  1  04:36  4  00:22  1  02:02  1  03:14  1  03:33  1  00:55  1  00:20  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Evelīna Geriņa 2005       00:27:42 18:04:08   01:17  2  05:00  2  09:25  2  13:40  2  14:07  2  16:29  2  20:52  2  26:06  2  27:15  2  27:42  2 00:27:42
     968 OK Stiga                  S14            01:17  2  03:43  2  04:25  4  04:15  3  00:27  2  02:22  2  04:23  2  05:14  2  01:09  2  00:27  2
                                                  00:39     00:33     01:32    -00:21     00:05     00:20     01:09     01:41     00:14     00:07   
 3. Aiva Putāne 2005          00:32:25 18:04:08   01:49  4  08:01  3  12:24  4  15:11  3  15:44  4  18:26  4  23:35  4  30:40  4  31:52  4  32:25  3 00:32:25
     672 Krustpils p/s             S14            01:49  4  06:12  3  04:23  3  02:47  1  00:33  4  02:42  4  05:09  3  07:05  3  01:12  3  00:33  3
                                                  01:11     03:02     01:30    -01:49     00:11     00:40     01:55     03:32     00:17     00:13   
 4. Lāsma Mironova 2005       00:32:27 18:04:08   01:44  3  08:03  4  12:10  3  15:13  4  15:42  3  18:10  3  23:25  3  30:36  3  31:50  3  32:27  4 00:32:27
     707 Jaunsardze Jēkabpils      S14            01:44  3  06:19  4  04:07  2  03:03  2  00:29  3  02:28  3  05:15  4  07:11  4  01:14  4  00:37  4
                                                  01:06     03:09     01:14    -01:33     00:07     00:26     02:01     03:38     00:19     00:17   
Labākais laiks:                                   00:38     03:10     02:53     02:47     00:22     02:02     03:14     03:33     00:55     00:20   00:19:54

V14 Distance (3): 9 KP 2,6 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 35)   2.( 40)   3.( 48)   4.( 47)   5.( 42)   6.( 41)   7.( 49)   8.( 36)   9.( 99)  Finišs              
 1. Mikus Nenišķis 2006       00:20:49 18:04:08   01:01  4  03:43  2  06:31  1  11:15  3  11:37  1  13:56  5  16:41  1  19:38  1  20:29  1  20:49  1 00:20:49
     619 Salas vsk.                V14            01:01  4  02:42  1  02:48  1  04:44  5  00:22  1  02:19  6  02:45  1  02:57  1  00:51  3  00:20  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Maksims Fiļipovs 2004     00:21:07 18:04:08   00:59  3  04:42  5  07:35  5  10:59  1  11:42  3  13:47  2  16:58  5  20:05  3  20:47  2  21:07  2 00:21:07
    1142 OK Stiga                  V14            00:59  3  03:43  6  02:53  4  03:24  2  00:43  9  02:05  3  03:11  5  03:07  2  00:42  1  00:20  2
                                                 -00:02     01:01     00:05    -01:20     00:21    -00:14     00:26     00:10    -00:09     00:00   
 3. Rihards Prikulis-Pasta... 00:21:08 18:04:08   01:23  6  04:39  4  07:31  4  11:02  2  11:43  4  13:53  3  16:50  2  20:01  2  20:50  3  21:08  3 00:21:08
    1151 OK Stiga                  V14            01:23  6  03:16  4  02:52  3  03:31  3  00:41  8  02:10  4  02:57  3  03:11  3  00:49  2  00:18  1
                                                  00:22     00:34     00:04    -01:13     00:19    -00:09     00:12     00:14    -00:02    -00:02   
 4. Kristers Valeskalns 2005  00:21:35 18:04:08   00:43  2  03:44  3  06:33  2  11:21  5  11:47  5  13:59  6  16:54  4  20:20  4  21:14  4  21:35  4 00:21:35
     244 Salas vsk.                V14            00:43  2  03:01  3  02:49  2  04:48  6  00:26  4  02:12  5  02:55  2  03:26  4  00:54  6  00:21  4
                                                 -00:18     00:19     00:01     00:04     00:04    -00:07     00:10     00:29     00:03     00:01   
 5. Nauris Pinne 2006         00:21:52 18:04:08   00:40  1  03:40  1  06:36  3  11:18  4  11:40  2  13:43  1  16:52  3  20:27  5  21:28  5  21:52  5 00:21:52
     630 Jēkabpils 3.vsk           V14            00:40  1  03:00  2  02:56  5  04:42  4  00:22  1  02:03  2  03:09  4  03:35  5  01:01  8  00:24  6
                                                 -00:21     00:18     00:08    -00:02     00:00    -00:16     00:24     00:38     00:10     00:04   
 6. Emīls Čevers 2004         00:23:38 18:04:08   01:07  5  04:45  6  08:17  6  11:32  6  11:59  6  13:54  4  17:35  6  21:59  6  23:13  6  23:38  6 00:23:38
    1139 Līvānu pirmā vidusskola   V14            01:07  5  03:38  5  03:32  6  03:15  1  00:27  5  01:55  1  03:41  6  04:24  7  01:14  9  00:25  7
                                                  00:06     00:56     00:44    -01:29     00:05    -00:24     00:56     01:27     00:23     00:05   
 7. Ingus Ābeltiņš 2004       00:37:57 18:04:08   06:49  9  11:20  9  15:24  9  22:09  8  22:31  7  28:35  9  32:26  9  36:42  7  37:34  7  37:57  7 00:37:57
     482 Jaunsardze Jēkabpils      V14            06:49  9  04:31  7  04:04  7  06:45  7  00:22  1  06:04  9  03:51  7  04:16  6  00:52  5  00:23  5
                                                  05:48     01:49     01:16     02:01     00:00     03:45     01:06     01:19     00:01     00:03   
 8. Juris Jelinskis 2004      00:38:40 18:04:08   04:52  7  10:01  7  15:07  7  22:10  9  22:37  9  28:25  8  32:22  8  37:24  9  38:15  8  38:40  8 00:38:40
     662 Jaunsardze                V14            04:52  7  05:09  8  05:06  8  07:03  9  00:27  5  05:48  8  03:57  8  05:02  8  00:51  3  00:25  7
                                                  03:51     02:27     02:18     02:19     00:05     03:29     01:12     02:05     00:00     00:05   
 9. Andis Putāns 2004         00:38:45 18:04:08   04:54  8  10:03  8  15:16  8  22:06  7  22:34  8  28:20  7  32:19  7  37:22  8  38:20  9  38:45  9 00:38:45
     663 Jaunsardze Jēkabpils      V14            04:54  8  05:09  8  05:13  9  06:50  8  00:28  7  05:46  7  03:59  9  05:03  9  00:58  7  00:25  7
                                                  03:53     02:27     02:25     02:06     00:06     03:27     01:14     02:06     00:07     00:05   
Labākais laiks:                                   00:40     02:42     02:48     03:15     00:22     01:55     02:45     02:57     00:42     00:18   00:18:24

S16 Distance (4): 12 KP 3,1 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 35)   2.( 34)   3.( 31)   4.( 40)   5.( 41)   6.( 47)   7.( 42)   8.( 48)   9.( 49)  10.( 39)  11.( 50)  12.( 99)  Finišs              
 1. Agate Šicāne 2003         00:21:57 18:04:08   00:39  1  01:46  1  02:52  1  07:21  1  11:00  1  12:31  1  12:52  1  14:43  1  17:16  1  20:29  1  21:21  1  21:38  1  21:57  1 00:21:57
     208 Jēkabpils p/s             S16            00:39  1  01:07  1  01:06  3  04:29  3  03:39  1  01:31  5  00:21  1  01:51  3  02:33  3  03:13  1  00:52  3  00:17  2  00:19  3
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Daniela Krasovska 2005    00:21:58 18:04:08   00:56  5  02:09  4  03:13  4  07:35  2  11:18  3  12:42  3  13:06  3  14:54  3  17:23  3  20:38  2  21:26  2  21:42  2  21:58  2 00:21:58
     395 Salas vsk.                S16            00:56  5  01:13  2  01:04  1  04:22  1  03:43  3  01:24  2  00:24  3  01:48  1  02:29  2  03:15  2  00:48  2  00:16  1  00:16  1
                                                  00:17     00:06    -00:02    -00:07     00:04    -00:07     00:03    -00:03    -00:04     00:02    -00:04    -00:01    -00:03   
 3. Krista Stūre 2005         00:22:05 18:04:08   00:51  4  02:05  3  03:12  3  07:36  3  11:15  2  12:40  2  13:04  2  14:53  2  17:21  2  20:41  3  21:27  3  21:44  3  22:05  3 00:22:05
     289 Pļaviņas                  S16            00:51  4  01:14  3  01:07  4  04:24  2  03:39  1  01:25  3  00:24  3  01:49  2  02:28  1  03:20  3  00:46  1  00:17  2  00:21  4
                                                  00:12     00:07     00:01    -00:05     00:00    -00:06     00:03    -00:02    -00:05     00:07    -00:06     00:00     00:02   
 4. Elīza Luksa 2003          00:24:45 18:04:08   00:49  3  02:12  5  03:17  5  08:00  5  12:03  5  13:30  5  13:59  5  16:18  5  19:19  5  23:07  4  24:04  4  24:27  4  24:45  4 00:24:45
     481 Pļaviņas                  S16            00:49  3  01:23  5  01:05  2  04:43  4  04:03  5  01:27  4  00:29  5  02:19  5  03:01  5  03:48  4  00:57  4  00:23  5  00:18  2
                                                  00:10     00:16    -00:01     00:14     00:24    -00:04     00:08     00:28     00:28     00:35     00:05     00:06    -00:01   
 5. Elīza Madsena 2004        00:25:55 18:04:08   00:45  2  02:04  2  03:11  2  07:55  4  11:50  4  13:07  4  13:30  4  15:31  4  18:24  4  24:06  5  25:05  5  25:27  5  25:55  5 00:25:55
     519 Ērgļi                     S16            00:45  2  01:19  4  01:07  4  04:44  5  03:55  4  01:17  1  00:23  2  02:01  4  02:53  4  05:42  5  00:59  5  00:22  4  00:28  5
                                                  00:06     00:12     00:01     00:15     00:16    -00:14     00:02     00:10     00:20     02:29     00:07     00:05     00:09   
    Elza Bojāre 2002          DQ       41:00:22                                                                                                                                    DQ
     788 JVĢ                       S16                                                                                                                                            
                                                                                                                                                                                  
Labākais laiks:                                   00:39     01:07     01:04     04:22     03:39     01:17     00:21     01:48     02:28     03:13     00:46     00:16     00:16   00:21:16

SB Distance (4): 12 KP 3,1 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 35)   2.( 34)   3.( 31)   4.( 40)   5.( 41)   6.( 47)   7.( 42)   8.( 48)   9.( 49)  10.( 39)  11.( 50)  12.( 99)  Finišs              
 1. Dana Nagle 2000           00:24:42 18:04:08   01:05  1  02:22  1  03:37  1  08:19  1  12:24  1  13:41  1  14:12  1  16:17  1  19:10  1  23:04  1  24:02  1  24:24  1  24:42  1 00:24:42
    1009 Madona                    SB             01:05  1  01:17  1  01:15  2  04:42  1  04:05  1  01:17  1  00:31  3  02:05  1  02:53  1  03:54  1  00:58  1  00:22  1  00:18  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Ilana Golubova 1982       00:26:53 18:04:08   01:33  3  02:56  2  04:12  2  09:30  2  13:36  2  15:31  2  15:56  2  18:13  2  21:09  2  25:06  2  26:08  2  26:30  2  26:53  2 00:26:53
     388 Sala                      SB             01:33  3  01:23  2  01:16  4  05:18  2  04:06  2  01:55  3  00:25  2  02:17  3  02:56  2  03:57  2  01:02  2  00:22  1  00:23  2
                                                  00:28     00:06     00:01     00:36     00:01     00:38    -00:06     00:12     00:03     00:03     00:04     00:00     00:05   
 3. Ilze Gregersone 1982      00:27:02 18:04:08   01:31  2  03:01  4  04:15  4  09:35  3  13:45  3  15:36  3  15:59  3  18:15  3  21:11  3  25:11  3  26:14  3  26:39  3  27:02  3 00:27:02
    1094 Pļaviņas                  SB             01:31  2  01:30  3  01:14  1  05:20  3  04:10  3  01:51  2  00:23  1  02:16  2  02:56  2  04:00  3  01:03  3  00:25  3  00:23  2
                                                  00:26     00:13    -00:01     00:38     00:05     00:34    -00:08     00:11     00:03     00:06     00:05     00:03     00:05   
 4. Ieva Ļaksa 1981           00:30:28 18:04:08   35:11  4  02:59  3  04:14  3  09:48  4  14:44  4  17:05  4  17:59  4  20:30  4  23:52  4  28:28  4  29:35  4  30:03  4  30:28  4 00:30:28
     266 Pļaviņas                  SB             35:11  4                      05:34  4  04:56  4  02:21  4  00:54  4  02:31  4  03:22  4  04:36  4  01:07  4  00:28  4  00:25  4
                                                  34:06                         00:52     00:51     01:04     00:23     00:26     00:29     00:42     00:09     00:06     00:07   
Labākais laiks:                                   01:05     01:17     01:14     04:42     04:05     01:17     00:23     02:05     02:53     03:54     00:58     00:22     00:18   00:24:33

S40 Distance (5): 12 KP 2,7 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 36)   2.( 40)   3.( 48)   4.( 47)   5.( 44)   6.( 45)   7.( 42)   8.( 41)   9.( 49)  10.( 39)  11.( 50)  12.( 99)  Finišs              
 1. Gundega Jurāne 1959       00:28:55 18:04:08   00:52  1  04:06  1  07:11  1  12:11  2  13:40  2  15:42  1  17:58  1  19:42  1  23:10  1  26:59  1  28:07  1  28:28  1  28:55  1 00:28:55
      64 Sēlijas mežs              S40            00:52  1  03:14  1  03:05  1  05:00  2  01:29  2  02:02  1  02:16  2  01:44  1  03:28  1  03:49  1  01:08  2  00:21  1  00:27  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Baiba Kaļva 1961          00:29:32 18:04:08   00:56  2  04:18  2  07:29  2  12:10  1  13:38  1  15:48  2  18:02  2  19:57  2  23:37  2  27:37  2  28:43  2  29:06  2  29:32  2 00:29:32
     515 Ērgļi                     S40            00:56  2  03:22  2  03:11  2  04:41  1  01:28  1  02:10  2  02:14  1  01:55  2  03:40  2  04:00  2  01:06  1  00:23  2  00:26  1
                                                  00:04     00:08     00:06    -00:19    -00:01     00:08    -00:02     00:11     00:12     00:11    -00:02     00:02    -00:01   
Labākais laiks:                                   00:52     03:14     03:05     04:41     01:28     02:02     02:14     01:44     03:28     03:49     01:06     00:21     00:26   00:28:30

S50 Distance (5): 12 KP 2,7 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 36)   2.( 40)   3.( 48)   4.( 47)   5.( 44)   6.( 45)   7.( 42)   8.( 41)   9.( 49)  10.( 39)  11.( 50)  12.( 99)  Finišs              
 1. Rita Šķipare 1965         00:30:20 18:04:08   01:21  3  04:56  2  08:24  2  11:55  2  13:29  1  16:14  3  18:29  2  20:18  2  24:11  1  28:36  1  29:36  1  29:59  1  30:20  1 00:30:20
     160 Čiekuri                   S50            01:21  3  03:35  1  03:28  2  03:31  2  01:34  2  02:45  4  02:15  1  01:49  1  03:53  2  04:25  3  01:00  1  00:23  2  00:21  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Dace Saulīte 1959         00:30:29 18:04:08   00:41  1  04:21  1  07:58  1  12:14  3  13:42  2  15:50  1  18:08  1  20:01  1  24:22  2  28:40  2  29:42  2  30:07  2  30:29  2 00:30:29
     224 Savējie                   S50            00:41  1  03:40  2  03:37  3  04:16  3  01:28  1  02:08  3  02:18  2  01:53  2  04:21  3  04:18  1  01:02  2  00:25  3  00:22  3
                                                 -00:40     00:05     00:09     00:45    -00:06    -00:37     00:03     00:04     00:28    -00:07     00:02     00:02     00:01   
 3. Eugenija Rudzīte 1957     00:30:31 18:04:08   01:52  4  05:57  4  09:18  3  11:20  1  14:14  3  16:10  2  18:46  3  20:43  3  24:27  3  28:45  3  29:49  3  30:10  3  30:31  3 00:30:31
     522 Ērgļi                     S50            01:52  4  04:05  3  03:21  1  02:02  1  02:54  4  01:56  1  02:36  3  01:57  3  03:44  1  04:18  1  01:04  3  00:21  1  00:21  1
                                                  00:31     00:30    -00:07    -01:29     01:20    -00:49     00:21     00:08    -00:09    -00:07     00:04    -00:02     00:00   
 4. Leontīna Vizule 1959      00:46:19 18:04:08   01:12  2  05:53  3  10:37  4  16:15  4  19:00  4  21:05  4  26:33  4  33:13  4  38:04  4  43:46  4  45:16  4  45:47  4  46:19  4 00:46:19
      76 JVĢ                       S50            01:12  2  04:41  4  04:44  4  05:38  4  02:45  3  02:05  2  05:28  4  06:40  4  04:51  4  05:42  4  01:30  4  00:31  4  00:32  4
                                                 -00:09     01:06     01:16     02:07     01:11    -00:40     03:13     04:51     00:58     01:17     00:30     00:08     00:11   
Labākais laiks:                                   00:41     03:35     03:21     02:02     01:28     01:56     02:15     01:49     03:44     04:18     01:00     00:21     00:21   00:26:51

V60 Distance (5): 12 KP 2,7 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 36)   2.( 40)   3.( 48)   4.( 47)   5.( 44)   6.( 45)   7.( 42)   8.( 41)   9.( 49)  10.( 39)  11.( 50)  12.( 99)  Finišs              
 1. Rihards Barkovskis 1956   00:31:29 18:04:08   01:33  1  04:49  1  08:01  1  10:50  1  13:32  1  15:40  1  18:01  1  20:12  2  25:26  2  29:11  1  30:27  1  31:00  1  31:29  1 00:31:29
      79 Sēlijas mežs              V60            01:33  1  03:16  1  03:12  1  02:49  2  02:42  3  02:08  1  02:21  1  02:11  2  05:14  4  03:45  2  01:16  2  00:33  3  00:29  3
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Voldemārs Avotiņš 1952    00:41:07 18:04:08   01:46  4  05:54  4  09:32  3  11:38  2  13:36  2  15:45  2  18:07  2  20:04  1  23:49  1  39:25  2  40:17  2  40:40  2  41:07  2 00:41:07
     647 Koknese                   V60            01:46  4  04:08  3  03:38  3  02:06  1  01:58  1  02:09  2  02:22  2  01:57  1  03:45  1  15:36  4  00:52  1  00:23  1  00:27  1
                                                  00:13     00:52     00:26    -00:43    -00:44     00:01     00:01    -00:14    -01:29     11:51    -00:24    -00:10    -00:02   
 3. Juris Jansons 1957        00:45:56 18:04:08   01:35  2  05:07  2  08:41  2  19:37  4  22:17  4  26:28  4  29:49  4  32:53  4  37:03  3  40:44  3  44:57  3  45:29  3  45:56  3 00:45:56
     977 Līvāni                    V60            01:35  2  03:32  2  03:34  2  10:56  4  02:40  2  04:11  3  03:21  4  03:04  4  04:10  2  03:41  1  04:13  4  00:32  2  00:27  1
                                                  00:02     00:16     00:22     08:07    -00:02     02:03     01:00     00:53    -01:04    -00:04     02:57    -00:01    -00:02   
 4. Verners Tučs 1955         00:49:36 18:04:08   01:41  3  05:50  3  10:12  4  14:54  3  21:11  3  26:23  3  29:42  3  32:36  3  37:39  4  46:02  4  48:17  4  49:06  4  49:36  4 00:49:36
      82 Pļaviņas                  V60            01:41  3  04:09  4  04:22  4  04:42  3  06:17  4  05:12  4  03:19  3  02:54  3  05:03  3  08:23  3  02:15  3  00:49  4  00:30  4
                                                  00:08     00:53     01:10     01:53     03:35     03:04     00:58     00:43    -00:11     04:38     00:59     00:16     00:01   
Labākais laiks:                                   01:33     03:16     03:12     02:06     01:58     02:08     02:21     01:57     03:45     03:41     00:52     00:23     00:27   00:27:39

V50 Distance (6): 16 KP 4,3 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 34)   2.( 32)   3.( 33)   4.( 37)   5.( 31)   6.( 35)   7.( 40)   8.( 41)   9.( 47)  10.( 44)  11.( 45)  12.( 46)  13.( 48)  14.( 49)  15.( 36)  16.( 99)  Finišs              
 1. Ilmārs Lucijanovs 1966    00:37:55 18:04:08   01:52  1  04:25  1  05:11  1  07:33  1  11:53  1  13:11  1  17:05  1  20:53  1  22:23  1  26:48  1  28:33  1  29:08  2  31:11  2  33:30  1  36:45  1  37:37  1  37:55  1 00:37:55
     499 Jēkabpils                 V50            01:52  1  02:33  2  00:46  1  02:22  1  04:20  3  01:18  2  03:54  4  03:48  2  01:30  3  04:25  2  01:45  2  00:35  2  02:03  2  02:19  1  03:15  1  00:52  1  00:18  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Uldis Grundšteins 1960    00:38:27 18:04:08   02:46  3  05:12  2  06:37  3  09:03  3  13:19  3  14:35  2  17:34  3  21:24  3  22:35  3  27:09  3  28:34  2  29:07  1  31:04  1  33:33  2  37:01  2  38:03  2  38:27  2 00:38:27
      71 Vīpe                      V50            02:46  3  02:26  1  01:25  4  02:26  2  04:16  2  01:16  1  02:59  2  03:50  3  01:11  1  04:34  3  01:25  1  00:33  1  01:57  1  02:29  3  03:28  2  01:02  3  00:24  2
                                                  00:54    -00:07     00:39     00:04    -00:04    -00:02    -00:55     00:02    -00:19     00:09    -00:20    -00:02    -00:06     00:10     00:13     00:10     00:06   
 3. Aivars Druvenieks 1956    00:41:01 18:04:08   02:44  2  05:23  3  06:35  2  09:01  2  13:16  2  14:38  3  17:32  2  21:13  2  22:30  2  27:07  2  30:38  3  31:14  3  33:21  3  35:45  3  39:20  3  40:29  3  41:01  3 00:41:01
      70 Sēlijas mežs              V50            02:44  2  02:39  4  01:12  2  02:26  2  04:15  1  01:22  3  02:54  1  03:41  1  01:17  2  04:37  4  03:31  4  00:36  3  02:07  4  02:24  2  03:35  3  01:09  4  00:32  4
                                                  00:52     00:06     00:26     00:04    -00:05     00:04    -01:00    -00:07    -00:13     00:12     01:46     00:01     00:04     00:05     00:20     00:17     00:14   
 4. Andris Bērziņš 1957       00:42:20 18:04:08   02:48  4  05:26  4  06:39  4  09:08  4  14:12  4  15:46  4  19:19  4  23:26  4  26:50  4  30:07  4  32:05  4  32:42  4  34:45  4  37:19  4  40:54  4  41:54  4  42:20  4 00:42:20
      72 Pļaviņas                  V50            02:48  4  02:38  3  01:13  3  02:29  4  05:04  4  01:34  4  03:33  3  04:07  4  03:24  4  03:17  1  01:58  3  00:37  4  02:03  2  02:34  4  03:35  3  01:00  2  00:26  3
                                                  00:56     00:05     00:27     00:07     00:44     00:16    -00:21     00:19     01:54    -01:08     00:13     00:02     00:00     00:15     00:20     00:08     00:08   
Labākais laiks:                                   01:52     02:26     00:46     02:22     04:15     01:16     02:54     03:41     01:11     03:17     01:25     00:33     01:57     02:19     03:15     00:52     00:18   00:34:39

SA Distance (7): 16 KP 4,3 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 34)   2.( 32)   3.( 33)   4.( 37)   5.( 31)   6.( 35)   7.( 40)   8.( 41)   9.( 47)  10.( 44)  11.( 45)  12.( 46)  13.( 48)  14.( 49)  15.( 36)  16.( 99)  Finišs              
 1. Laura Nikola Pinne 2002   00:36:33 18:04:08   01:20  2  03:50  2  04:36  2  06:53  2  11:56  3  13:19  3  16:26  3  20:28  4  22:12  2  24:44  3  26:13  3  26:45  3  28:54  1  31:24  1  35:17  1  36:11  1  36:33  1 00:36:33
     616 Jēkabpils 3.vsk.          SA             01:20  2  02:30  2  00:46  1  02:17  4  05:03  4  01:23  3  03:07  4  04:02  5  01:44  3  02:32  3  01:29  3  00:32  2  02:09  3  02:30  3  03:53  4  00:54  1  00:22  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Olita Znotiņa 1986        00:36:39 18:04:08   01:26  3  03:58  3  04:46  3  07:00  3  12:02  4  13:26  4  16:30  4  20:25  3  22:14  4  24:30  2  26:04  1  26:34  1  28:55  2  31:26  2  35:20  2  36:16  2  36:39  2 00:36:39
     391 Pļaviņas                  SA             01:26  3  02:32  3  00:48  3  02:14  2  05:02  3  01:24  4  03:04  3  03:55  3  01:49  4  02:16  2  01:34  4  00:30  1  02:21  4  02:31  4  03:54  5  00:56  4  00:23  3
                                                  00:06     00:02     00:02    -00:03    -00:01     00:01    -00:03    -00:07     00:05    -00:16     00:05    -00:02     00:12     00:01     00:01     00:02     00:01   
 3. Ilvija Madsena 1977       00:37:04 18:04:08   01:28  4  04:03  4  04:53  4  07:09  4  12:14  5  13:44  5  16:51  5  20:48  5  22:13  3  23:32  1  26:06  2  26:41  2  29:04  3  31:47  3  35:38  3  36:38  3  37:04  3 00:37:04
     521 Ērgļi                     SA             01:28  4  02:35  5  00:50  4  02:16  3  05:05  5  01:30  5  03:07  4  03:57  4  01:25  2  01:19  1  02:34  5  00:35  3  02:23  5  02:43  5  03:51  3  01:00  5  00:26  5
                                                  00:08     00:05     00:04    -00:01     00:02     00:07     00:00    -00:05    -00:19    -01:13     01:05     00:03     00:14     00:13    -00:02     00:06     00:04   
 4. Tabita Tīna Lūka 2002     00:37:51 18:04:08   01:19  1  03:44  1  04:30  1  06:43  1  11:14  1  12:31  1  15:19  1  18:44  1  22:15  5  27:11  4  28:14  4  29:01  4  31:02  4  33:24  4  36:34  4  37:28  4  37:51  4 00:37:51
     444 JVĢ                       SA             01:19  1  02:25  1  00:46  1  02:13  1  04:31  2  01:17  1  02:48  1  03:25  1  03:31  5  04:56  4  01:03  1  00:47  5  02:01  2  02:22  2  03:10  1  00:54  1  00:23  3
                                                 -00:01    -00:05     00:00    -00:04    -00:32    -00:06    -00:19    -00:37     01:47     02:24    -00:26     00:15    -00:08    -00:08    -00:43     00:00     00:01   
 5. Ruta Šķipare 1971         00:37:56 18:04:08   01:34  5  04:07  5  04:57  5  07:24  5  11:28  2  12:46  2  15:36  2  19:10  2  20:33  1  27:12  5  28:29  5  29:10  5  31:06  5  33:26  5  36:40  5  37:35  5  37:56  5 00:37:56
     161 Čiekuri                   SA             01:34  5  02:33  4  00:50  4  02:27  5  04:04  1  01:18  2  02:50  2  03:34  2  01:23  1  06:39  5  01:17  2  00:41  4  01:56  1  02:20  1  03:14  2  00:55  3  00:21  1
                                                  00:14     00:03     00:04     00:10    -00:59    -00:05    -00:17    -00:28    -00:21     04:07    -00:12     00:09    -00:13    -00:10    -00:39     00:01    -00:01   
Labākais laiks:                                   01:19     02:25     00:46     02:13     04:04     01:17     02:48     03:25     01:23     01:19     01:03     00:30     01:56     02:20     03:10     00:54     00:21   00:31:13

VA Distance (8): 20 KP 4,8 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 31)   2.( 38)   3.( 37)   4.( 32)   5.( 34)   6.( 35)   7.( 40)   8.( 41)   9.( 47)  10.( 46)  11.( 45)  12.( 47)  13.( 42)  14.( 43)  15.( 44)  16.( 47)  17.( 48)  18.( 49)  19.( 39)  20.( 99)  Finišs              
 1. Sergejs Sokolovs          00:44:41 18:04:08   01:31  1  06:30  1  07:50  1  11:11  1  13:55  1  15:31  1  18:11  1  21:32  1  22:41  1  23:11  1  26:49  1  30:45  1  32:50  1  34:16  1  34:45  1  36:06  1  38:09  1  40:23  1  43:33  1  44:21  1  44:41  1 00:44:41
    1152 OK Stiga                  VA             01:31  1  04:59  1  01:20  1  03:21  1  02:44  2  01:36  2  02:40  1  03:21  1  01:09  1  00:30  1  03:38  2  03:56  2  02:05  2  01:26  1  00:29  1  01:21  1  02:03  2  02:14  1  03:10  1  00:48  2  00:20  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Niklāvs Barkovskis 1994   00:53:47 18:04:08   01:41  2  09:04  2  14:55  2  20:29  2  23:08  2  24:39  2  27:48  2  31:33  2  32:57  2  33:59  2  34:26  2  36:04  2  36:34  2  41:16  2  42:58  2  44:37  2  46:28  2  48:57  2  52:40  2  53:27  2  53:47  2 00:53:47
      36 Sēlijas mežs              VA             01:41  2  07:23  2  05:51  2  05:34  2  02:39  1  01:31  1  03:09  2  03:45  2  01:24  2  01:02  2  00:27  1  01:38  1  00:30  1  04:42  2  01:42  2  01:39  2  01:51  1  02:29  2  03:43  2  00:47  1  00:20  1
                                                  00:10     02:24     04:31     02:13    -00:05    -00:05     00:29     00:24     00:15     00:32    -03:11    -02:18    -01:35     03:16     01:13     00:18    -00:12     00:15     00:33    -00:01     00:00   
Labākais laiks:                                   01:31     04:59     01:20     03:21     02:39     01:31     02:40     03:21     01:09     00:30     00:27     01:38     00:30     01:26     00:29     01:21     01:51     02:14     03:10     00:47     00:20   00:37:14

V40 Distance (8): 20 KP 4,8 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 31)   2.( 38)   3.( 37)   4.( 32)   5.( 34)   6.( 35)   7.( 40)   8.( 41)   9.( 47)  10.( 46)  11.( 45)  12.( 47)  13.( 42)  14.( 43)  15.( 44)  16.( 47)  17.( 48)  18.( 49)  19.( 39)  20.( 99)  Finišs              
 1. Pēteris Krastiņš 1971     00:51:06 18:04:08   01:29  1  06:25  1  08:17  1  15:40  1  18:28  1  19:53  1  23:12  1  27:13  1  32:55  1  33:31  1  35:25  1  37:03  1  38:43  1  40:16  1  41:12  1  42:38  1  44:23  1  46:29  1  50:10  1  50:48  1  51:06  1 00:51:06
      92 Sala                      V40            01:29  1  04:56  1  01:52  1  07:23  1  02:48  1  01:25  1  03:19  1  04:01  1  05:42  1  00:36  1  01:54  1  01:38  1  01:40  1  01:33  1  00:56  1  01:26  1  01:45  1  02:06  1  03:41  1  00:38  1  00:18  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
Labākais laiks:                                   01:29     04:56     01:52     07:23     02:48     01:25     03:19     04:01     05:42     00:36     01:54     01:38     01:40     01:33     00:56     01:26     01:45     02:06     03:41     00:38     00:18   00:51:06

OPEN ^

  # Vārds                     Rezultāt              
 1. Konstantīns Grišulis 1987 00:34:22 18:04:08   01:19  01:29  02:54  03:27  04:38  06:02  06:51  08:58  10:15  14:01  14:28  15:13  15:26  17:54  18:23  20:22  21:05  22:50  23:17  24:32  26:46  28:00  28:34  34:22 00:34:22 22p
     900 Kūkas                     OPEN           01:19  00:10  01:25  00:33  01:11  01:24  00:49  02:07  01:17  03:46  00:27  00:45  00:13  02:28  00:29  01:59  00:43  01:45  00:27  01:15  02:14  01:14  00:34  05:48
                                                  [35 ]  [35 ]  [51 ]  [34 ]  [31 ]  [32 ]  [33 ]  [37 ]  [38 ]  [99 ]  [50 ]  [39 ]  [36 ]  [40 ]  [49 ]  [48 ]  [41 ]  [46 ]  [45 ]  [44 ]  [43 ]  [42 ]  [47 ]Finišs     =22
 2. Jurģis Turkopolis 1991    00:35:01 18:04:08   00:16  02:34  03:01  05:17  06:05  07:30  08:01  09:46  11:02  12:22  12:58  20:24  24:25  25:39  28:25  29:18  30:59  32:04  32:54  33:44  33:56  34:40  35:01 00:35:01 22p
     848 Jēkabpils                 OPEN           00:16  02:18  00:27  02:16  00:48  01:25  00:31  01:45  01:16  01:20  00:36  07:26  04:01  01:14  02:46  00:53  01:41  01:05  00:50  00:50  00:12  00:44  00:21
                                                  [50 ]  [40 ]  [49 ]  [48 ]  [41 ]  [46 ]  [45 ]  [44 ]  [43 ]  [42 ]  [47 ]  [34 ]  [38 ]  [37 ]  [33 ]  [32 ]  [31 ]  [51 ]  [35 ]  [36 ]  [39 ]  [99 ]Finišs     =22
 3. Jānis Ziediņš 1969        00:43:50 18:04:08   01:27  02:07  06:14  07:54  10:57  12:04  13:57  15:32  19:21  20:00  22:46  23:47  25:21  25:52  28:31  30:01  31:59  32:40  41:25  41:47  42:47  43:01  43:50 00:43:50 22p
     254 Aizkraukle                OPEN           01:27  00:40  04:07  01:40  03:03  01:07  01:53  01:35  03:49  00:39  02:46  01:01  01:34  00:31  02:39  01:30  01:58  00:41  08:45  00:22  01:00  00:14  00:49
                                                  [51 ]  [34 ]  [38 ]  [37 ]  [33 ]  [32 ]  [31 ]  [35 ]  [40 ]  [49 ]  [48 ]  [41 ]  [47 ]  [42 ]  [43 ]  [44 ]  [45 ]  [46 ]  [50 ]  [99 ]  [39 ]  [36 ]Finišs     =22
 4. Inga Ziediņa 1971         00:43:52 18:04:08   01:27  02:11  06:20  07:58  10:53  12:06  14:00  15:27  19:17  19:58  22:41  23:52  25:28  25:57  28:35  30:04  32:12  32:46  41:27  41:51  42:49  43:03  43:52 00:43:52 22p
     487 Aizkraukle                OPEN           01:27  00:44  04:09  01:38  02:55  01:13  01:54  01:27  03:50  00:41  02:43  01:11  01:36  00:29  02:38  01:29  02:08  00:34  08:41  00:24  00:58  00:14  00:49
                                                  [51 ]  [34 ]  [38 ]  [37 ]  [33 ]  [32 ]  [31 ]  [35 ]  [40 ]  [49 ]  [48 ]  [41 ]  [47 ]  [42 ]  [43 ]  [44 ]  [45 ]  [46 ]  [50 ]  [99 ]  [39 ]  [36 ]Finišs     =22
 5. Kristaps Nenišķis 1983    01:00:25 18:04:08   01:20  02:18  03:31  03:41  04:44  05:33  06:10  11:43  15:08  18:59  19:58  22:24  27:44  28:18  30:56  32:05  33:47  34:17  36:16  46:20  48:22  51:54  60:25 01:00:25 22p
     949 Sala                      OPEN           01:20  00:58  01:13  00:10  01:03  00:49  00:37  05:33  03:25  03:51  00:59  02:26  05:20  00:34  02:38  01:09  01:42  00:30  01:59  10:04  02:02  03:32  08:31
                                                  [99 ]  [50 ]  [39 ]  [36 ]  [35 ]  [51 ]  [34 ]  [37 ]  [38 ]  [33 ]  [32 ]  [31 ]  [40 ]  [49 ]  [48 ]  [41 ]  [46 ]  [45 ]  [44 ]  [43 ]  [47 ]  [42 ]Finišs     =22
 6. Kristiāns Romanovskis ... 00:51:52 18:04:08   00:28  01:12  02:12  02:24  03:23  04:26  05:11  06:26  08:00  09:28  12:20  19:35  28:07  28:35  31:08  31:54  33:16  33:39  40:36  51:52 00:51:52 19p
     345 Viesītes vsk.             OPEN           00:28  00:44  01:00  00:12  00:59  01:03  00:45  01:15  01:34  01:28  02:52  07:15  08:32  00:28  02:33  00:46  01:22  00:23  06:57  11:16
                                                  [50 ]  [99 ]  [39 ]  [36 ]  [35 ]  [51 ]  [34 ]  [31 ]  [32 ]  [33 ]  [37 ]  [38 ]  [40 ]  [49 ]  [48 ]  [41 ]  [47 ]  [42 ]  [44 ]Finišs     =19
 7. Jānis Auziņš 1959         01:02:43 18:04:08   01:08  01:20  05:14  05:54  08:27  09:42  12:13  13:00  18:36  19:23  21:38  38:51  50:22  53:46  55:47  58:25  59:56  61:33  62:19  62:43 01:02:43 19p
      81 Pļaviņas                  OPEN           01:08  00:12  03:54  00:40  02:33  01:15  02:31  00:47  05:36  00:47  02:15  17:13  11:31  03:24  02:01  02:38  01:31  01:37  00:46  00:24
                                                  [39 ]  [36 ]  [40 ]  [49 ]  [48 ]  [41 ]  [46 ]  [45 ]  [42 ]  [47 ]  [44 ]  [34 ]  [37 ]  [33 ]  [32 ]  [31 ]  [51 ]  [99 ]  [50 ]Finišs     =19
 8. Renārs Vasiļjevs 2001     00:46:32 18:04:08   00:19  00:58  01:49  01:59  03:00  03:33  04:43  06:08  06:55  09:22  14:42  17:38  18:29  21:37  22:44  23:53  30:25  34:26  46:32 00:46:32 18p
    1137 JVĢ                       OPEN           00:19  00:39  00:51  00:10  01:01  00:33  01:10  01:25  00:47  02:27  05:20  02:56  00:51  03:08  01:07  01:09  06:32  04:01  12:06
                                                  [50 ]  [99 ]  [39 ]  [36 ]  [51 ]  [34 ]  [31 ]  [32 ]  [33 ]  [37 ]  [35 ]  [40 ]  [49 ]  [41 ]  [47 ]  [44 ]  [46 ]  [48 ]Finišs     =18
 9. Vitauts Luberts 1952      01:02:30 18:04:08   01:47  02:06  03:31  04:32  05:46  07:48  12:07  13:28  23:05  24:24  29:00  30:36  33:16  34:10  37:26  61:05  62:01  62:30 01:02:30 17p
    1010 Jēkabpils                 OPEN           01:47  00:19  01:25  01:01  01:14  02:02  04:19  01:21  09:37  01:19  04:36  01:36  02:40  00:54  03:16  23:39  00:56  00:29
                                                  [39 ]  [36 ]  [35 ]  [51 ]  [34 ]  [31 ]  [33 ]  [32 ]  [49 ]  [40 ]  [48 ]  [41 ]  [46 ]  [45 ]  [44 ]  [99 ]  [50 ]Finišs     =17
10. Laine Odziļeviča 2003     00:45:33 18:04:08   01:18  03:46  04:33  06:47  11:36  12:57  15:57  19:44  25:02  33:09  34:52  35:24  37:36  40:12  43:44  45:01  45:33 00:45:33 16p
     402 JVĢ                       OPEN           01:18  02:28  00:47  02:14  04:49  01:21  03:00  03:47  05:18  08:07  01:43  00:32  02:12  02:36  03:32  01:17  00:32
                                                  [34 ]  [32 ]  [33 ]  [37 ]  [31 ]  [35 ]  [40 ]  [41 ]  [47 ]  [44 ]  [45 ]  [46 ]  [48 ]  [49 ]  [39 ]  [99 ]Finišs     =16
11. Juris Švirksts 1959       00:52:24 18:04:08   02:41  05:34  07:17  10:13  16:00  17:40  23:54  28:38  32:27  38:07  40:26  40:58  43:18  46:31  50:44  51:55  52:24 00:52:24 16p
     903 Zundāni                   OPEN           02:41  02:53  01:43  02:56  05:47  01:40  06:14  04:44  03:49  05:40  02:19  00:32  02:20  03:13  04:13  01:11  00:29
                                                  [34 ]  [32 ]  [33 ]  [37 ]  [31 ]  [35 ]  [40 ]  [41 ]  [47 ]  [44 ]  [45 ]  [46 ]  [48 ]  [49 ]  [36 ]  [99 ]Finišs     =16
12. Aigars Krasovskis 1968    00:52:54 18:04:08   03:09  05:45  06:53  09:27  14:33  16:01  19:24  23:28  27:15  39:00  40:31  41:37  42:11  44:36  47:25  51:21  52:24  52:54 00:52:54 16p
     407 Sala                      OPEN           03:09  02:36  01:08  02:34  05:06  01:28  03:23  04:04  03:47  11:45  01:31  01:06  00:34  02:25  02:49  03:56  01:03  00:30
                                                  [34 ]  [32 ]  [33 ]  [37 ]  [31 ]  [35 ]  [40 ]  [41 ]  [44 ]  [47 ]  [44 ]  [45 ]  [46 ]  [48 ]  [49 ]  [39 ]  [99 ]Finišs     =16
13. Anita Šteinberga 1962     01:01:23 18:04:08   01:43  02:09  03:30  04:27  04:30  05:42  07:45  12:00  13:23  23:16  24:28  28:52  30:41  33:12  34:07  37:24  60:50  61:23 01:01:23 16p
     924 Jēkabpils                 OPEN           01:43  00:26  01:21  00:57  00:03  01:12  02:03  04:15  01:23  09:53  01:12  04:24  01:49  02:31  00:55  03:17  23:26  00:33
                                                  [39 ]  [36 ]  [35 ]  [51 ]  [51 ]  [34 ]  [31 ]  [33 ]  [32 ]  [49 ]  [40 ]  [48 ]  [41 ]  [46 ]  [45 ]  [44 ]  [99 ]Finišs     =16
14. Alda Vulāne 1954          01:01:38 18:04:08   01:45  02:08  03:32  04:29  05:45  07:49  12:11  13:26  23:13  24:20  29:02  30:43  33:10  34:12  37:16  61:04  61:38 01:01:38 16p
    1011 Jēkabpils                 OPEN           01:45  00:23  01:24  00:57  01:16  02:04  04:22  01:15  09:47  01:07  04:42  01:41  02:27  01:02  03:04  23:48  00:34
                                                  [39 ]  [36 ]  [35 ]  [51 ]  [34 ]  [31 ]  [33 ]  [32 ]  [49 ]  [40 ]  [48 ]  [41 ]  [46 ]  [45 ]  [44 ]  [99 ]Finišs     =16
15. Ivo Siliņš 2002           00:37:07 18:04:08   01:22  03:52  04:39  07:05  12:11  13:51  17:39  21:52  23:24  24:49  26:34  27:02  29:25  35:30  36:37  37:07 00:37:07 15p
     624 Salas vsk.                OPEN           01:22  02:30  00:47  02:26  05:06  01:40  03:48  04:13  01:32  01:25  01:45  00:28  02:23  06:05  01:07  00:30
                                                  [34 ]  [32 ]  [33 ]  [37 ]  [31 ]  [35 ]  [40 ]  [41 ]  [47 ]  [44 ]  [45 ]  [46 ]  [48 ]  [36 ]  [99 ]Finišs     =15
16. Dāvis Driķis 2005         00:38:24 18:04:08   00:25  01:15  02:16  02:29  03:26  04:24  05:18  06:32  08:13  09:19  12:33  19:43  32:31  33:15  38:24 00:38:24 14p
    1085 Jaunsardze Krustpils      OPEN           00:25  00:50  01:01  00:13  00:57  00:58  00:54  01:14  01:41  01:06  03:14  07:10  12:48  00:44  05:09
                                                  [50 ]  [99 ]  [39 ]  [36 ]  [35 ]  [51 ]  [34 ]  [31 ]  [32 ]  [33 ]  [37 ]  [38 ]  [49 ]  [40 ]Finišs     =14
17. Aiva Jakubovska 1973      00:45:56 18:04:08   01:54  02:27  04:37  06:02  07:43  11:56  13:30  18:12  21:07  30:42  36:48  37:41  44:13  45:21  45:56 00:45:56 14p
      94 SC                        OPEN           01:54  00:33  02:10  01:25  01:41  04:13  01:34  04:42  02:55  09:35  06:06  00:53  06:32  01:08  00:35
                                                  [36 ]  [39 ]  [35 ]  [51 ]  [31 ]  [32 ]  [33 ]  [37 ]  [38 ]  [34 ]  [40 ]  [49 ]  [99 ]  [50 ]Finišs     =14
18. Andra Bite 1974           00:48:20 18:04:08   03:46  07:48  13:23  20:34  29:09  33:51  35:06  38:12  39:01  39:02  46:05  46:31  48:20 00:48:20 11p
    1138 Jēkabpils                 OPEN           03:46  04:02  05:35  07:11  08:35  04:42  01:15  03:06  00:49  00:01  07:03  00:26  01:49
                                                  [35 ]  [33 ]  [37 ]  [38 ]  [32 ]  [51 ]  [34 ]  [50 ]  [99 ]  [99 ]  [39 ]  [36 ]Finišs     =11
19. Aleksejs Rožkovs 2011     00:48:22 18:04:08   03:47  07:46  13:36  20:40  27:00  29:08  33:47  33:59  35:01  35:07  38:14  39:11  39:14  46:07  46:21  48:22 00:48:22 11p
    1135 3.vsk.                    OPEN           03:47  03:59  05:50  07:04  06:20  02:08  04:39  00:12  01:02  00:06  03:07  00:57  00:03  06:53  00:14  02:01
                                                  [35 ]  [33 ]  [37 ]  [38 ]  [33 ]  [32 ]  [51 ]  [51 ]  [34 ]  [34 ]  [50 ]  [99 ]  [99 ]  [39 ]  [36 ]Finišs     =11
20. Alīna Hodana 2004         00:51:36 18:04:08   00:33  01:16  02:24  02:37  03:41  04:45  05:31  08:11  12:50  15:45  24:48  51:36 00:51:36 11p
    1043 Jaunsardze Krustpils      OPEN           00:33  00:43  01:08  00:13  01:04  01:04  00:46  02:40  04:39  02:55  09:03  26:48
                                                  [50 ]  [99 ]  [39 ]  [36 ]  [35 ]  [51 ]  [34 ]  [31 ]  [33 ]  [32 ]  [38 ]Finišs     =11
21. Maksims Stepanovs 2004    00:22:39 18:04:08   01:08  04:43  07:46  11:04  11:45  13:40  17:13  21:08  22:12  22:39 00:22:39 9p
    1150 OK Stiga                  OPEN           01:08  03:35  03:03  03:18  00:41  01:55  03:33  03:55  01:04  00:27
                                                  [35 ]  [40 ]  [48 ]  [47 ]  [42 ]  [41 ]  [49 ]  [39 ]  [99 ]Finišs     =9
22. Inga Elksne 1977          00:28:47 18:04:08   00:56  01:08  02:17  04:00  07:11  11:09  14:55  19:55  26:02  28:47 00:28:47 9p
    1031 Jēkabpils                 OPEN           00:56  00:12  01:09  01:43  03:11  03:58  03:46  05:00  06:07  02:45
                                                  [39 ]  [36 ]  [51 ]  [50 ]  [99 ]  [35 ]  [31 ]  [33 ]  [34 ]Finišs     =9
23. Reinis Nipers 2000        00:51:33 18:04:08   01:00  01:02  02:03  02:05  03:29  04:52  05:39  07:52  12:47  15:43  24:45  51:33 00:51:33 9p
    1141 Jaunsardze                OPEN           01:00  00:02  01:01  00:02  01:24  01:23  00:47  02:13  04:55  02:56  09:02  26:48
                                                  [99 ]  [99 ]  [50 ]  [50 ]  [39 ]  [51 ]  [34 ]  [31 ]  [33 ]  [32 ]  [38 ]Finišs     =9
24. Niāra Alma Svetiļina 2001 00:51:35 18:04:08   01:02  01:05  02:04  03:30  04:53  05:37  07:53  12:45  15:42  24:59  51:35 00:51:35 9p
    1140 Jaunsardze                OPEN           01:02  00:03  00:59  01:26  01:23  00:44  02:16  04:52  02:57  09:17  26:36
                                                  [99 ]  [99 ]  [50 ]  [39 ]  [51 ]  [34 ]  [31 ]  [33 ]  [32 ]  [38 ]Finišs     =9
25. Markuss Mičulis 2007      00:09:12 18:04:08   01:42  02:56  04:22  05:17  06:37  06:52  08:11  08:40  09:12 00:09:12 8p
    1144 Līvānu pirmā vidusskola   OPEN           01:42  01:14  01:26  00:55  01:20  00:15  01:19  00:29  00:32
                                                  [35 ]  [31 ]  [34 ]  [51 ]  [39 ]  [36 ]  [50 ]  [99 ]Finišs     =8
26. Undīne Voino 2006         00:09:32 18:04:08   01:13  02:30  04:05  05:26  06:34  07:39  08:41  09:03  09:32 00:09:32 8p
     620 Jaunsardze Sala           OPEN           01:13  01:17  01:35  01:21  01:08  01:05  01:02  00:22  00:29
                                                  [35 ]  [31 ]  [34 ]  [51 ]  [39 ]  [36 ]  [50 ]  [99 ]Finišs     =8
27. Natālija Krasovska 2007   00:09:38 18:04:08   01:12  02:32  04:10  05:29  06:36  07:42  08:56  09:17  09:38 00:09:38 8p
     456 Sala                      OPEN           01:12  01:20  01:38  01:19  01:07  01:06  01:14  00:21  00:21
                                                  [35 ]  [31 ]  [34 ]  [51 ]  [39 ]  [36 ]  [50 ]  [99 ]Finišs     =8
28. Ņikita Birjukovs 2006     00:15:27 18:04:08   00:53  02:10  03:25  04:19  13:09  13:20  14:31  15:03  15:04  15:27 00:15:27 8p
    1148 OK Stiga                  OPEN           00:53  01:17  01:15  00:54  08:50  00:11  01:11  00:32  00:01  00:23
                                                  [35 ]  [31 ]  [34 ]  [51 ]  [39 ]  [36 ]  [50 ]  [99 ]  [99 ]Finišs     =8
29. Evita Zepa 2007           00:22:02 18:04:08   01:00  01:27  02:39  04:50  06:20  07:00  17:12  20:49  22:02 00:22:02 8p
     984 Līvāni                    OPEN           01:00  00:27  01:12  02:11  01:30  00:40  10:12  03:37  01:13
                                                  [39 ]  [36 ]  [51 ]  [35 ]  [99 ]  [50 ]  [31 ]  [34 ]Finišs     =8
30. Annija Paula Mičule 2006  00:22:03 18:04:08   01:01  01:26  02:42  04:48  04:51  06:21  06:59  17:13  20:47  22:03 00:22:03 8p
    1145 Līvānu pirmā vidusskola   OPEN           01:01  00:25  01:16  02:06  00:03  01:30  00:38  10:14  03:34  01:16
                                                  [39 ]  [36 ]  [51 ]  [35 ]  [35 ]  [99 ]  [50 ]  [31 ]  [34 ]Finišs     =8
31. Gatis Romanovs 2006       00:09:12 18:04:08   02:55  04:15  05:15  06:39  06:55  08:12  08:31  09:12 00:09:12 7p
     992 Līvāni                    OPEN           02:55  01:20  01:00  01:24  00:16  01:17  00:19  00:41
                                                  [31 ]  [34 ]  [51 ]  [39 ]  [36 ]  [50 ]  [99 ]Finišs     =7
32. Kristers Nenišķis 2009    00:21:10 18:04:08   01:27  01:42  03:51  11:11  12:33  19:48  20:45  21:10 00:21:10 7p
     760 Salas vsk.                OPEN           01:27  00:15  02:09  07:20  01:22  07:15  00:57  00:25
                                                  [39 ]  [36 ]  [35 ]  [40 ]  [49 ]  [50 ]  [99 ]Finišs     =7
33. Inese Nenišķe 1980        00:22:00 18:04:08   01:35  02:05  04:05  04:56  11:15  12:36  19:49  21:08  22:00 00:22:00 7p
     846 Sala                      OPEN           01:35  00:30  02:00  00:51  06:19  01:21  07:13  01:19  00:52
                                                  [39 ]  [36 ]  [35 ]  [35 ]  [40 ]  [49 ]  [50 ]  [99 ]Finišs     =7
34. Mia Nenišķe 2018          00:22:01 18:04:08   01:40  02:04  04:08  04:58  11:18  12:39  19:52  21:09  22:01 00:22:01 7p
     950 Sala                      OPEN           01:40  00:24  02:04  00:50  06:20  01:21  07:13  01:17  00:52
                                                  [39 ]  [36 ]  [35 ]  [35 ]  [40 ]  [49 ]  [50 ]  [99 ]Finišs     =7
35. Jānis Elksnis 1979        00:28:45 18:04:08   00:57  01:09  02:18  04:01  11:08  15:00  21:40  28:45 00:28:45 7p
    1032 Jēkabpils                 OPEN           00:57  00:12  01:09  01:43  07:07  03:52  06:40  07:05
                                                  [39 ]  [36 ]  [51 ]  [50 ]  [35 ]  [31 ]  [34 ]Finišs     =7
36. Liāna Līce-Līcīte 2004    00:29:44 18:04:08   01:39  10:25  15:05  18:04  23:31  28:32  29:01  29:44 00:29:44 7p
    1131 Jaunsardze Jēkabpils      OPEN           01:39  08:46  04:40  02:59  05:27  05:01  00:29  00:43
                                                  [35 ]  [40 ]  [48 ]  [41 ]  [49 ]  [50 ]  [99 ]Finišs     =7
37. Vanese Viča 2009          00:17:04 18:04:08   01:07  01:25  05:58  07:17  07:22  07:45  11:43  15:58  17:04 00:17:04 6p
    1143 Līvānu pirmā vidusskola   OPEN           01:07  00:18  04:33  01:19  00:05  00:23  03:58  04:15  01:06
                                                  [39 ]  [36 ]  [50 ]  [99 ]  [99 ]  [99 ]  [51 ]  [35 ]Finišs     =6
38. Samanta Romanova 2008     00:17:06 18:04:08   01:10  01:25  05:49  07:23  11:44  15:56  17:06 00:17:06 6p
     994 Līvāni                    OPEN           01:10  00:15  04:24  01:34  04:21  04:12  01:10
                                                  [39 ]  [36 ]  [50 ]  [99 ]  [51 ]  [35 ]Finišs     =6
39. Amanda Bisniece 2006      00:37:22 18:04:08   09:09  11:21  12:55  21:13  25:38  36:49  36:51  37:22 00:37:22 6p
     871 Jausardze Jēkabpils       OPEN           09:09  02:12  01:34  08:18  04:25  11:11  00:02  00:31
                                                  [50 ]  [39 ]  [51 ]  [49 ]  [48 ]  [99 ]  [99 ]Finišs     =6
40. Niks Rozītis 2008         00:13:01 18:04:08   01:09  01:18  02:19  05:35  06:52  13:01 00:13:01 5p
    1082 Salas vsk.                OPEN           01:09  00:09  01:01  03:16  01:17  06:09
                                                  [39 ]  [36 ]  [35 ]  [99 ]  [50 ]Finišs     =5
41. Anete Bisniece 2007       00:37:26 18:04:08   09:15  21:16  25:58  36:52  37:26 00:37:26 4p
    1027 Jēkabpils                 OPEN           09:15  12:01  04:42  10:54  00:34
                                                  [50 ]  [49 ]  [48 ]  [99 ]Finišs     =4
#1 Distance (S10,V10): 6 KP 0,9 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 36)   2.( 51)   3.( 50)   4.( 39)   5.( 35)   6.( 99)  Finišs              
 1. Kristers Elksnis 2009     00:08:02 18:04:08   00:54  3  02:03  1  03:53  1  04:49  1  05:55  1  07:19  1  08:02  1 00:08:02
     766 Jēkabpils p/s             V10            00:54  3  01:09  1  01:50  2  00:56  1  01:06  2  01:24  1  00:43  7
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Maksims Siņica 2008       00:13:42 18:04:08   00:53  2  02:24  2  05:32  2  09:36  2  10:57  2  13:10  2  13:42  2 00:13:42
    1146 OK Stiga                  V10            00:53  2  01:31  2  03:08  5  04:04  7  01:21  4  02:13  6  00:32  5
                                                 -00:01     00:22     01:18     03:08     00:15     00:49    -00:11   
 3. Maksims Rogožins 2008     00:14:16 18:04:08   02:47  7  07:37  4  09:19  3  10:28  3  11:54  3  13:49  3  14:16  3 00:14:16
    1149 OK Stiga                  V10            02:47  7  04:50  4  01:42  1  01:09  3  01:26  5  01:55  4  00:27  2
                                                  01:53     03:41    -00:08     00:13     00:20     00:31    -00:16   
 4. Estere Butāne 2010        00:20:28 18:04:08   01:11  4  13:50  6  15:59  6  17:10  5  18:18  4  20:01  4  20:28  4 00:20:28
     940 Salas vsk.                S10            01:11  4  12:39  6  02:09  3  01:11  4  01:08  3  01:43  3  00:27  2
                                                  00:17     11:30     00:19     00:15     00:02     00:19    -00:16   
 5. Vasilisa Sokolova 2011    00:22:46 18:04:08   01:38  5  13:01  5  15:58  5  17:41  6  20:15  5  22:13  5  22:46  5 00:22:46
    1153 OK Stiga                  S10            01:38  5  11:23  5  02:57  4  01:43  6  02:34  6  01:58  5  00:33  6
                                                  00:44     10:14     01:07     00:47     01:28     00:34    -00:10   
 6. Konstantīns Semjonovs ... 00:23:44 18:04:08   00:51  1  14:08  7  19:44  7  20:50  7  21:52  6  23:20  6  23:44  6 00:23:44
    1147 OK Stiga                  V10            00:51  1  13:17  7  05:36  7  01:06  2  01:02  1  01:28  2  00:24  1
                                                 -00:03     12:08     03:46     00:10    -00:04     00:04    -00:19   
 7. Katrīna Pabērza 2009      00:25:10 18:04:08   02:46  6  05:53  3  10:39  4  11:58  4  22:24  7  24:39  7  25:10  7 00:25:10
     989 Līvāni                    S10            02:46  6  03:07  3  04:46  6  01:19  5  10:26  7  02:15  7  00:31  4
                                                  01:52     01:58     02:56     00:23     09:20     00:51    -00:12   
Labākais laiks:                                   00:51     01:09     01:42     00:56     01:02     01:24     00:24   00:07:28

#2 Distance (S12,V12): 8 KP 1,0 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 35)   2.( 31)   3.( 34)   4.( 51)   5.( 36)   6.( 39)   7.( 50)   8.( 99)  Finišs              
 1. Artjoms Ivanovs 2007      00:06:50 18:04:08   00:55  1  02:04  1  03:14  1  04:05  1  05:02  1  05:13  1  06:06  1  06:30  1  06:50  1 00:06:50
     966 OK Stiga                  V12            00:55  1  01:09  2  01:10  1  00:51  2  00:57  1  00:11  1  00:53  1  00:24  2  00:20  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Bogdans Bogdanovs 2006    00:06:57 18:04:08   01:03  2  02:05  2  03:17  2  04:06  2  05:09  2  05:23  2  06:17  2  06:37  2  06:57  2 00:06:57
     963 OK Stiga                  V12            01:03  2  01:02  1  01:12  2  00:49  1  01:03  2  00:14  4  00:54  2  00:20  1  00:20  1
                                                  00:08    -00:07     00:02    -00:02     00:06     00:03     00:01    -00:04     00:00   
 3. Jekaterina Romanova 2006  00:09:03 18:04:08   01:26  4  02:40  3  04:25  4  05:23  4  06:47  3  06:58  3  08:07  4  08:36  4  09:03  3 00:09:03
     965 OK Stiga                  S12            01:26  4  01:14  4  01:45  4  00:58  4  01:24  3  00:11  1  01:09  6  00:29  4  00:27  5
                                                  00:31     00:05     00:35     00:07     00:27     00:00     00:16     00:05     00:07   
 4. Rinalds Gregersons 2006   00:09:10 18:04:08   01:35  5  02:48  4  04:19  3  05:12  3  06:49  4  07:00  4  07:55  3  08:20  3  09:10  4 00:09:10
     777 Pļaviņas                  V12            01:35  5  01:13  3  01:31  3  00:53  3  01:37  5  00:11  1  00:55  3  00:25  3  00:50  6
                                                  00:40     00:04     00:21     00:02     00:40     00:00     00:02     00:01     00:30   
 5. Renārs Paeglis 2006       00:10:32 18:04:08   01:36  6  03:15  6  05:34  5  06:45  5  08:16  5  08:39  5  09:41  5  10:11  5  10:32  5 00:10:32
     472 Jaunsardze Jēkabpils      V12            01:36  6  01:39  5  02:19  5  01:11  5  01:31  4  00:23  6  01:02  4  00:30  5  00:21  3
                                                  00:41     00:30     01:09     00:20     00:34     00:12     00:09     00:06     00:01   
 6. Renāte Paegle 2007        00:10:40 18:04:08   01:21  3  03:06  5  05:35  6  06:46  6  08:28  6  08:46  6  09:49  6  10:19  6  10:40  6 00:10:40
     471 Jēkabpils p/s             S12            01:21  3  01:45  6  02:29  6  01:11  5  01:42  6  00:18  5  01:03  5  00:30  5  00:21  3
                                                  00:26     00:36     01:19     00:20     00:45     00:07     00:10     00:06     00:01   
Labākais laiks:                                   00:55     01:02     01:10     00:49     00:57     00:11     00:53     00:20     00:20   00:06:37

#3 Distance (S14,V14): 9 KP 2,6 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 35)   2.( 40)   3.( 48)   4.( 47)   5.( 42)   6.( 41)   7.( 49)   8.( 36)   9.( 99)  Finišs              
 1. Mikus Nenišķis 2006       00:20:49 18:04:08   01:01  5  03:43  2  06:31  1  11:15  3  11:37  1  13:56  6  16:41  1  19:38  1  20:29  1  20:49  1 00:20:49
     619 Salas vsk.                V14            01:01  5  02:42  1  02:48  1  04:44  9  00:22  1  02:19  7  02:45  1  02:57  1  00:51  3  00:20  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Maksims Fiļipovs 2004     00:21:07 18:04:08   00:59  4  04:42  6  07:35  6  10:59  1  11:42  4  13:47  3  16:58  6  20:05  3  20:47  2  21:07  2 00:21:07
    1142 OK Stiga                  V14            00:59  4  03:43  7  02:53  4  03:24  4  00:43 13  02:05  4  03:11  5  03:07  2  00:42  1  00:20  2
                                                 -00:02     01:01     00:05    -01:20     00:21    -00:14     00:26     00:10    -00:09     00:00   
 3. Rihards Prikulis-Pasta... 00:21:08 18:04:08   01:23  8  04:39  5  07:31  5  11:02  2  11:43  5  13:53  4  16:50  2  20:01  2  20:50  3  21:08  3 00:21:08
    1151 OK Stiga                  V14            01:23  8  03:16  5  02:52  3  03:31  5  00:41 12  02:10  5  02:57  3  03:11  3  00:49  2  00:18  1
                                                  00:22     00:34     00:04    -01:13     00:19    -00:09     00:12     00:14    -00:02    -00:02   
 4. Kristers Valeskalns 2005  00:21:35 18:04:08   00:43  3  03:44  3  06:33  2  11:21  6  11:47  6  13:59  7  16:54  4  20:20  4  21:14  4  21:35  4 00:21:35
     244 Salas vsk.                V14            00:43  3  03:01  3  02:49  2  04:48 10  00:26  5  02:12  6  02:55  2  03:26  4  00:54  6  00:21  5
                                                 -00:18     00:19     00:01     00:04     00:04    -00:07     00:10     00:29     00:03     00:01   
 5. Kitija Elksne 2004        00:21:43 18:04:08   00:38  1  03:48  4  06:41  4  11:17  4  11:39  2  13:41  1  16:55  5  20:28  6  21:23  5  21:43  5 00:21:43
     765 JVĢ                       S14            00:38  1  03:10  4  02:53  4  04:36  7  00:22  1  02:02  2  03:14  6  03:33  5  00:55  7  00:20  2
                                                 -00:23     00:28     00:05    -00:08     00:00    -00:17     00:29     00:36     00:04     00:00   
 6. Nauris Pinne 2006         00:21:52 18:04:08   00:40  2  03:40  1  06:36  3  11:18  5  11:40  3  13:43  2  16:52  3  20:27  5  21:28  6  21:52  6 00:21:52
     630 Jēkabpils 3.vsk           V14            00:40  2  03:00  2  02:56  6  04:42  8  00:22  1  02:03  3  03:09  4  03:35  6  01:01  9  00:24  7
                                                 -00:21     00:18     00:08    -00:02     00:00    -00:16     00:24     00:38     00:10     00:04   
 7. Emīls Čevers 2004         00:23:38 18:04:08   01:07  6  04:45  7  08:17  7  11:32  7  11:59  7  13:54  5  17:35  7  21:59  7  23:13  7  23:38  7 00:23:38
    1139 Līvānu pirmā vidusskola   V14            01:07  6  03:38  6  03:32  7  03:15  3  00:27  6  01:55  1  03:41  7  04:24  8  01:14 12  00:25  8
                                                  00:06     00:56     00:44    -01:29     00:05    -00:24     00:56     01:27     00:23     00:05   
 8. Evelīna Geriņa 2005       00:27:42 18:04:08   01:17  7  05:00  8  09:25  8  13:40  8  14:07  8  16:29  8  20:52  8  26:06  8  27:15  8  27:42  8 00:27:42
     968 OK Stiga                  S14            01:17  7  03:43  7  04:25 11  04:15  6  00:27  6  02:22  8  04:23 11  05:14 11  01:09 10  00:27 11
                                                  00:16     01:01     01:37    -00:29     00:05     00:03     01:38     02:17     00:18     00:07   
 9. Aiva Putāne 2005          00:32:25 18:04:08   01:49 10  08:01  9  12:24 10  15:11  9  15:44 10  18:26 10  23:35 10  30:40 10  31:52 10  32:25  9 00:32:25
     672 Krustpils p/s             S14            01:49 10  06:12 12  04:23 10  02:47  1  00:33 11  02:42 10  05:09 12  07:05 12  01:12 11  00:33 12
                                                  00:48     03:30     01:35    -01:57     00:11     00:23     02:24     04:08     00:21     00:13   
10. Lāsma Mironova 2005       00:32:27 18:04:08   01:44  9  08:03 10  12:10  9  15:13 10  15:42  9  18:10  9  23:25  9  30:36  9  31:50  9  32:27 10 00:32:27
     707 Jaunsardze Jēkabpils      S14            01:44  9  06:19 13  04:07  9  03:03  2  00:29 10  02:28  9  05:15 13  07:11 13  01:14 12  00:37 13
                                                  00:43     03:37     01:19    -01:41     00:07     00:09     02:30     04:14     00:23     00:17   
11. Ingus Ābeltiņš 2004       00:37:57 18:04:08   06:49 13  11:20 13  15:24 13  22:09 12  22:31 11  28:35 13  32:26 13  36:42 11  37:34 11  37:57 11 00:37:57
     482 Jaunsardze Jēkabpils      V14            06:49 13  04:31  9  04:04  8  06:45 11  00:22  1  06:04 13  03:51  8  04:16  7  00:52  5  00:23  6
                                                  05:48     01:49     01:16     02:01     00:00     03:45     01:06     01:19     00:01     00:03   
12. Juris Jelinskis 2004      00:38:40 18:04:08   04:52 11  10:01 11  15:07 11  22:10 13  22:37 13  28:25 12  32:22 12  37:24 13  38:15 12  38:40 12 00:38:40
     662 Jaunsardze                V14            04:52 11  05:09 10  05:06 12  07:03 13  00:27  6  05:48 12  03:57  9  05:02  9  00:51  3  00:25  8
                                                  03:51     02:27     02:18     02:19     00:05     03:29     01:12     02:05     00:00     00:05   
13. Andis Putāns 2004         00:38:45 18:04:08   04:54 12  10:03 12  15:16 12  22:06 11  22:34 12  28:20 11  32:19 11  37:22 12  38:20 13  38:45 13 00:38:45
     663 Jaunsardze Jēkabpils      V14            04:54 12  05:09 10  05:13 13  06:50 12  00:28  9  05:46 11  03:59 10  05:03 10  00:58  8  00:25  8
                                                  03:53     02:27     02:25     02:06     00:06     03:27     01:14     02:06     00:07     00:05   
Labākais laiks:                                   00:38     02:42     02:48     02:47     00:22     01:55     02:45     02:57     00:42     00:18   00:17:54

#4 Distance (S16,SB): 12 KP 3,1 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 35)   2.( 34)   3.( 31)   4.( 40)   5.( 41)   6.( 47)   7.( 42)   8.( 48)   9.( 49)  10.( 39)  11.( 50)  12.( 99)  Finišs              
 1. Agate Šicāne 2003         00:21:57 18:04:08   00:39  1  01:46  1  02:52  1  07:21  1  11:00  1  12:31  1  12:52  1  14:43  1  17:16  1  20:29  1  21:21  1  21:38  1  21:57  1 00:21:57
     208 Jēkabpils p/s             S16            00:39  1  01:07  1  01:06  3  04:29  3  03:39  1  01:31  6  00:21  1  01:51  3  02:33  3  03:13  1  00:52  3  00:17  2  00:19  4
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Daniela Krasovska 2005    00:21:58 18:04:08   00:56  5  02:09  4  03:13  4  07:35  2  11:18  3  12:42  3  13:06  3  14:54  3  17:23  3  20:38  2  21:26  2  21:42  2  21:58  2 00:21:58
     395 Salas vsk.                S16            00:56  5  01:13  2  01:04  1  04:22  1  03:43  3  01:24  3  00:24  4  01:48  1  02:29  2  03:15  2  00:48  2  00:16  1  00:16  1
                                                  00:17     00:06    -00:02    -00:07     00:04    -00:07     00:03    -00:03    -00:04     00:02    -00:04    -00:01    -00:03   
 3. Krista Stūre 2005         00:22:05 18:04:08   00:51  4  02:05  3  03:12  3  07:36  3  11:15  2  12:40  2  13:04  2  14:53  2  17:21  2  20:41  3  21:27  3  21:44  3  22:05  3 00:22:05
     289 Pļaviņas                  S16            00:51  4  01:14  3  01:07  4  04:24  2  03:39  1  01:25  4  00:24  4  01:49  2  02:28  1  03:20  3  00:46  1  00:17  2  00:21  5
                                                  00:12     00:07     00:01    -00:05     00:00    -00:06     00:03    -00:02    -00:05     00:07    -00:06     00:00     00:02   
 4. Dana Nagle 2000           00:24:42 18:04:08   01:05  6  02:22  6  03:37  6  08:19  6  12:24  6  13:41  6  14:12  6  16:17  5  19:10  5  23:04  4  24:02  4  24:24  4  24:42  4 00:24:42
    1009 Madona                    SB             01:05  6  01:17  4  01:15  7  04:42  4  04:05  6  01:17  1  00:31  8  02:05  5  02:53  4  03:54  5  00:58  5  00:22  4  00:18  2
                                                  00:26     00:10     00:09     00:13     00:26    -00:14     00:10     00:14     00:20     00:41     00:06     00:05    -00:01   
 5. Elīza Luksa 2003          00:24:45 18:04:08   00:49  3  02:12  5  03:17  5  08:00  5  12:03  5  13:30  5  13:59  5  16:18  6  19:19  6  23:07  5  24:04  5  24:27  5  24:45  5 00:24:45
     481 Pļaviņas                  S16            00:49  3  01:23  6  01:05  2  04:43  5  04:03  5  01:27  5  00:29  7  02:19  8  03:01  8  03:48  4  00:57  4  00:23  7  00:18  2
                                                  00:10     00:16    -00:01     00:14     00:24    -00:04     00:08     00:28     00:28     00:35     00:05     00:06    -00:01   
 6. Elīza Madsena 2004        00:25:55 18:04:08   00:45  2  02:04  2  03:11  2  07:55  4  11:50  4  13:07  4  13:30  4  15:31  4  18:24  4  24:06  6  25:05  6  25:27  6  25:55  6 00:25:55
     519 Ērgļi                     S16            00:45  2  01:19  5  01:07  4  04:44  6  03:55  4  01:17  1  00:23  2  02:01  4  02:53  4  05:42  9  00:59  6  00:22  4  00:28  9
                                                  00:06     00:12     00:01     00:15     00:16    -00:14     00:02     00:10     00:20     02:29     00:07     00:05     00:09   
 7. Ilana Golubova 1982       00:26:53 18:04:08   01:33  8  02:56  7  04:12  7  09:30  7  13:36  7  15:31  7  15:56  7  18:13  7  21:09  7  25:06  7  26:08  7  26:30  7  26:53  7 00:26:53
     388 Sala                      SB             01:33  8  01:23  6  01:16  9  05:18  7  04:06  7  01:55  8  00:25  6  02:17  7  02:56  6  03:57  6  01:02  7  00:22  4  00:23  6
                                                  00:54     00:16     00:10     00:49     00:27     00:24     00:04     00:26     00:23     00:44     00:10     00:05     00:04   
 8. Ilze Gregersone 1982      00:27:02 18:04:08   01:31  7  03:01  9  04:15  9  09:35  8  13:45  8  15:36  8  15:59  8  18:15  8  21:11  8  25:11  8  26:14  8  26:39  8  27:02  8 00:27:02
    1094 Pļaviņas                  SB             01:31  7  01:30  8  01:14  6  05:20  8  04:10  8  01:51  7  00:23  2  02:16  6  02:56  6  04:00  7  01:03  8  00:25  8  00:23  6
                                                  00:52     00:23     00:08     00:51     00:31     00:20     00:02     00:25     00:23     00:47     00:11     00:08     00:04   
 9. Ieva Ļaksa 1981           00:30:28 18:04:08   35:11  9  02:59  8  04:14  8  09:48  9  14:44  9  17:05  9  17:59  9  20:30  9  23:52  9  28:28  9  29:35  9  30:03  9  30:28  9 00:30:28
     266 Pļaviņas                  SB             35:11  9                      05:34  9  04:56  9  02:21  9  00:54  9  02:31  9  03:22  9  04:36  8  01:07  9  00:28  9  00:25  8
                                                  34:32                         01:05     01:17     00:50     00:33     00:40     00:49     01:23     00:15     00:11     00:06   
    Elza Bojāre 2002          DQ       41:00:22                                                                                                                                    DQ
     788 JVĢ                       S16                                                                                                                                            
                                                                                                                                                                                  
Labākais laiks:                                   00:39     01:07     01:04     04:22     03:39     01:17     00:21     01:48     02:28     03:13     00:46     00:16     00:16   00:21:16

#5 Distance (S40,S50,V60): 12 KP 2,7 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 36)   2.( 40)   3.( 48)   4.( 47)   5.( 44)   6.( 45)   7.( 42)   8.( 41)   9.( 49)  10.( 39)  11.( 50)  12.( 99)  Finišs              
 1. Gundega Jurāne 1959       00:28:55 18:04:08   00:52  2  04:06  1  07:11  1  12:11  6  13:40  5  15:42  2  17:58  1  19:42  1  23:10  1  26:59  1  28:07  1  28:28  1  28:55  1 00:28:55
      64 Sēlijas mežs              S40            00:52  2  03:14  1  03:05  1  05:00  8  01:29  3  02:02  2  02:16  3  01:44  1  03:28  1  03:49  3  01:08  6  00:21  1  00:27  5
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Baiba Kaļva 1961          00:29:32 18:04:08   00:56  3  04:18  2  07:29  2  12:10  5  13:38  4  15:48  4  18:02  3  19:57  2  23:37  2  27:37  2  28:43  2  29:06  2  29:32  2 00:29:32
     515 Ērgļi                     S40            00:56  3  03:22  3  03:11  2  04:41  6  01:28  1  02:10  7  02:14  1  01:55  4  03:40  2  04:00  4  01:06  5  00:23  3  00:26  4
                                                  00:04     00:08     00:06    -00:19    -00:01     00:08    -00:02     00:11     00:12     00:11    -00:02     00:02    -00:01   
 3. Rita Šķipare 1965         00:30:20 18:04:08   01:21  5  04:56  5  08:24  5  11:55  4  13:29  1  16:14  7  18:29  6  20:18  6  24:11  4  28:36  3  29:36  3  29:59  3  30:20  3 00:30:20
     160 Čiekuri                   S50            01:21  5  03:35  5  03:28  5  03:31  4  01:34  4  02:45  8  02:15  2  01:49  2  03:53  5  04:25  7  01:00  2  00:23  3  00:21  1
                                                  00:29     00:21     00:23    -01:29     00:05     00:43    -00:01     00:05     00:25     00:36    -00:08     00:02    -00:06   
 4. Dace Saulīte 1959         00:30:29 18:04:08   00:41  1  04:21  3  07:58  3  12:14  7  13:42  6  15:50  5  18:08  5  20:01  3  24:22  5  28:40  4  29:42  4  30:07  4  30:29  4 00:30:29
     224 Savējie                   S50            00:41  1  03:40  6  03:37  7  04:16  5  01:28  1  02:08  4  02:18  4  01:53  3  04:21  7  04:18  5  01:02  3  00:25  6  00:22  3
                                                 -00:11     00:26     00:32    -00:44    -00:01     00:06     00:02     00:09     00:53     00:29    -00:06     00:04    -00:05   
 5. Eugenija Rudzīte 1957     00:30:31 18:04:08   01:52 10  05:57 10  09:18  7  11:20  2  14:14  7  16:10  6  18:46  7  20:43  7  24:27  6  28:45  5  29:49  5  30:10  5  30:31  5 00:30:31
     522 Ērgļi                     S50            01:52 10  04:05  7  03:21  4  02:02  1  02:54  9  01:56  1  02:36  7  01:57  5  03:44  3  04:18  5  01:04  4  00:21  1  00:21  1
                                                  01:00     00:51     00:16    -02:58     01:25    -00:06     00:20     00:13     00:16     00:29    -00:04     00:00    -00:06   
 6. Rihards Barkovskis 1956   00:31:29 18:04:08   01:33  6  04:49  4  08:01  4  10:50  1  13:32  2  15:40  1  18:01  2  20:12  5  25:26  7  29:11  6  30:27  6  31:00  6  31:29  6 00:31:29
      79 Sēlijas mežs              V60            01:33  6  03:16  2  03:12  3  02:49  3  02:42  7  02:08  4  02:21  5  02:11  7  05:14 10  03:45  2  01:16  7  00:33  9  00:29  8
                                                  00:41     00:02     00:07    -02:11     01:13     00:06     00:05     00:27     01:46    -00:04     00:08     00:12     00:02   
 7. Voldemārs Avotiņš 1952    00:41:07 18:04:08   01:46  9  05:54  9  09:32  8  11:38  3  13:36  3  15:45  3  18:07  4  20:04  4  23:49  3  39:25  7  40:17  7  40:40  7  41:07  7 00:41:07
     647 Koknese                   V60            01:46  9  04:08  8  03:38  8  02:06  2  01:58  5  02:09  6  02:22  6  01:57  5  03:45  4  15:36 10  00:52  1  00:23  3  00:27  5
                                                  00:54     00:54     00:33    -02:54     00:29     00:07     00:06     00:13     00:17     11:47    -00:16     00:02     00:00   
 8. Juris Jansons 1957        00:45:56 18:04:08   01:35  7  05:07  6  08:41  6  19:37 10  22:17 10  26:28 10  29:49 10  32:53  9  37:03  8  40:44  8  44:57  8  45:29  8  45:56  8 00:45:56
     977 Līvāni                    V60            01:35  7  03:32  4  03:34  6  10:56 10  02:40  6  04:11  9  03:21  9  03:04  9  04:10  6  03:41  1  04:13 10  00:32  8  00:27  5
                                                  00:43     00:18     00:29     05:56     01:11     02:09     01:05     01:20     00:42    -00:08     03:05     00:11     00:00   
 9. Leontīna Vizule 1959      00:46:19 18:04:08   01:12  4  05:53  8  10:37 10  16:15  9  19:00  8  21:05  8  26:33  8  33:13 10  38:04 10  43:46  9  45:16  9  45:47  9  46:19  9 00:46:19
      76 JVĢ                       S50            01:12  4  04:41 10  04:44 10  05:38  9  02:45  8  02:05  3  05:28 10  06:40 10  04:51  8  05:42  8  01:30  8  00:31  7  00:32 10
                                                  00:20     01:27     01:39     00:38     01:16     00:03     03:12     04:56     01:23     01:53     00:22     00:10     00:05   
10. Verners Tučs 1955         00:49:36 18:04:08   01:41  8  05:50  7  10:12  9  14:54  8  21:11  9  26:23  9  29:42  9  32:36  8  37:39  9  46:02 10  48:17 10  49:06 10  49:36 10 00:49:36
      82 Pļaviņas                  V60            01:41  8  04:09  9  04:22  9  04:42  7  06:17 10  05:12 10  03:19  8  02:54  8  05:03  9  08:23  9  02:15  9  00:49 10  00:30  9
                                                  00:49     00:55     01:17    -00:18     04:48     03:10     01:03     01:10     01:35     04:34     01:07     00:28     00:03   
Labākais laiks:                                   00:41     03:14     03:05     02:02     01:28     01:56     02:14     01:44     03:28     03:41     00:52     00:21     00:21   00:25:07

#6 Distance (V16,V50): 16 KP 4,3 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 34)   2.( 32)   3.( 33)   4.( 37)   5.( 31)   6.( 35)   7.( 40)   8.( 41)   9.( 47)  10.( 44)  11.( 45)  12.( 46)  13.( 48)  14.( 49)  15.( 36)  16.( 99)  Finišs              
 1. Ilmārs Lucijanovs 1966    00:37:55 18:04:08   01:52  1  04:25  1  05:11  1  07:33  1  11:53  1  13:11  1  17:05  1  20:53  1  22:23  1  26:48  1  28:33  1  29:08  2  31:11  2  33:30  1  36:45  1  37:37  1  37:55  1 00:37:55
     499 Jēkabpils                 V50            01:52  1  02:33  2  00:46  1  02:22  1  04:20  3  01:18  2  03:54  4  03:48  2  01:30  3  04:25  2  01:45  2  00:35  2  02:03  2  02:19  1  03:15  1  00:52  1  00:18  1
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Uldis Grundšteins 1960    00:38:27 18:04:08   02:46  3  05:12  2  06:37  3  09:03  3  13:19  3  14:35  2  17:34  3  21:24  3  22:35  3  27:09  3  28:34  2  29:07  1  31:04  1  33:33  2  37:01  2  38:03  2  38:27  2 00:38:27
      71 Vīpe                      V50            02:46  3  02:26  1  01:25  4  02:26  2  04:16  2  01:16  1  02:59  2  03:50  3  01:11  1  04:34  3  01:25  1  00:33  1  01:57  1  02:29  3  03:28  2  01:02  3  00:24  2
                                                  00:54    -00:07     00:39     00:04    -00:04    -00:02    -00:55     00:02    -00:19     00:09    -00:20    -00:02    -00:06     00:10     00:13     00:10     00:06   
 3. Aivars Druvenieks 1956    00:41:01 18:04:08   02:44  2  05:23  3  06:35  2  09:01  2  13:16  2  14:38  3  17:32  2  21:13  2  22:30  2  27:07  2  30:38  3  31:14  3  33:21  3  35:45  3  39:20  3  40:29  3  41:01  3 00:41:01
      70 Sēlijas mežs              V50            02:44  2  02:39  4  01:12  2  02:26  2  04:15  1  01:22  3  02:54  1  03:41  1  01:17  2  04:37  4  03:31  4  00:36  3  02:07  4  02:24  2  03:35  3  01:09  4  00:32  4
                                                  00:52     00:06     00:26     00:04    -00:05     00:04    -01:00    -00:07    -00:13     00:12     01:46     00:01     00:04     00:05     00:20     00:17     00:14   
 4. Andris Bērziņš 1957       00:42:20 18:04:08   02:48  4  05:26  4  06:39  4  09:08  4  14:12  4  15:46  4  19:19  4  23:26  4  26:50  4  30:07  4  32:05  4  32:42  4  34:45  4  37:19  4  40:54  4  41:54  4  42:20  4 00:42:20
      72 Pļaviņas                  V50            02:48  4  02:38  3  01:13  3  02:29  4  05:04  4  01:34  4  03:33  3  04:07  4  03:24  4  03:17  1  01:58  3  00:37  4  02:03  2  02:34  4  03:35  3  01:00  2  00:26  3
                                                  00:56     00:05     00:27     00:07     00:44     00:16    -00:21     00:19     01:54    -01:08     00:13     00:02     00:00     00:15     00:20     00:08     00:08   
Labākais laiks:                                   01:52     02:26     00:46     02:22     04:15     01:16     02:54     03:41     01:11     03:17     01:25     00:33     01:57     02:19     03:15     00:52     00:18   00:34:39

#7 Distance (SA,VB): 16 KP 4,3 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 34)   2.( 32)   3.( 33)   4.( 37)   5.( 31)   6.( 35)   7.( 40)   8.( 41)   9.( 47)  10.( 44)  11.( 45)  12.( 46)  13.( 48)  14.( 49)  15.( 36)  16.( 99)  Finišs              
 1. Laura Nikola Pinne 2002   00:36:33 18:04:08   01:20  2  03:50  2  04:36  2  06:53  2  11:56  3  13:19  3  16:26  3  20:28  4  22:12  2  24:44  3  26:13  3  26:45  3  28:54  1  31:24  1  35:17  1  36:11  1  36:33  1 00:36:33
     616 Jēkabpils 3.vsk.          SA             01:20  2  02:30  2  00:46  1  02:17  4  05:03  4  01:23  3  03:07  4  04:02  5  01:44  3  02:32  3  01:29  3  00:32  2  02:09  3  02:30  3  03:53  4  00:54  1  00:22  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Olita Znotiņa 1986        00:36:39 18:04:08   01:26  3  03:58  3  04:46  3  07:00  3  12:02  4  13:26  4  16:30  4  20:25  3  22:14  4  24:30  2  26:04  1  26:34  1  28:55  2  31:26  2  35:20  2  36:16  2  36:39  2 00:36:39
     391 Pļaviņas                  SA             01:26  3  02:32  3  00:48  3  02:14  2  05:02  3  01:24  4  03:04  3  03:55  3  01:49  4  02:16  2  01:34  4  00:30  1  02:21  4  02:31  4  03:54  5  00:56  4  00:23  3
                                                  00:06     00:02     00:02    -00:03    -00:01     00:01    -00:03    -00:07     00:05    -00:16     00:05    -00:02     00:12     00:01     00:01     00:02     00:01   
 3. Ilvija Madsena 1977       00:37:04 18:04:08   01:28  4  04:03  4  04:53  4  07:09  4  12:14  5  13:44  5  16:51  5  20:48  5  22:13  3  23:32  1  26:06  2  26:41  2  29:04  3  31:47  3  35:38  3  36:38  3  37:04  3 00:37:04
     521 Ērgļi                     SA             01:28  4  02:35  5  00:50  4  02:16  3  05:05  5  01:30  5  03:07  4  03:57  4  01:25  2  01:19  1  02:34  5  00:35  3  02:23  5  02:43  5  03:51  3  01:00  5  00:26  5
                                                  00:08     00:05     00:04    -00:01     00:02     00:07     00:00    -00:05    -00:19    -01:13     01:05     00:03     00:14     00:13    -00:02     00:06     00:04   
 4. Tabita Tīna Lūka 2002     00:37:51 18:04:08   01:19  1  03:44  1  04:30  1  06:43  1  11:14  1  12:31  1  15:19  1  18:44  1  22:15  5  27:11  4  28:14  4  29:01  4  31:02  4  33:24  4  36:34  4  37:28  4  37:51  4 00:37:51
     444 JVĢ                       SA             01:19  1  02:25  1  00:46  1  02:13  1  04:31  2  01:17  1  02:48  1  03:25  1  03:31  5  04:56  4  01:03  1  00:47  5  02:01  2  02:22  2  03:10  1  00:54  1  00:23  3
                                                 -00:01    -00:05     00:00    -00:04    -00:32    -00:06    -00:19    -00:37     01:47     02:24    -00:26     00:15    -00:08    -00:08    -00:43     00:00     00:01   
 5. Ruta Šķipare 1971         00:37:56 18:04:08   01:34  5  04:07  5  04:57  5  07:24  5  11:28  2  12:46  2  15:36  2  19:10  2  20:33  1  27:12  5  28:29  5  29:10  5  31:06  5  33:26  5  36:40  5  37:35  5  37:56  5 00:37:56
     161 Čiekuri                   SA             01:34  5  02:33  4  00:50  4  02:27  5  04:04  1  01:18  2  02:50  2  03:34  2  01:23  1  06:39  5  01:17  2  00:41  4  01:56  1  02:20  1  03:14  2  00:55  3  00:21  1
                                                  00:14     00:03     00:04     00:10    -00:59    -00:05    -00:17    -00:28    -00:21     04:07    -00:12     00:09    -00:13    -00:10    -00:39     00:01    -00:01   
Labākais laiks:                                   01:19     02:25     00:46     02:13     04:04     01:17     02:48     03:25     01:23     01:19     01:03     00:30     01:56     02:20     03:10     00:54     00:21   00:31:13

#8 Distance (VA,V40): 20 KP 4,8 km ^

  # Vārds                     Rezultāt Starts     1.( 31)   2.( 38)   3.( 37)   4.( 32)   5.( 34)   6.( 35)   7.( 40)   8.( 41)   9.( 47)  10.( 46)  11.( 45)  12.( 47)  13.( 42)  14.( 43)  15.( 44)  16.( 47)  17.( 48)  18.( 49)  19.( 39)  20.( 99)  Finišs              
 1. Sergejs Sokolovs          00:44:41 18:04:08   01:31  2  06:30  2  07:50  1  11:11  1  13:55  1  15:31  1  18:11  1  21:32  1  22:41  1  23:11  1  26:49  1  30:45  1  32:50  1  34:16  1  34:45  1  36:06  1  38:09  1  40:23  1  43:33  1  44:21  1  44:41  1 00:44:41
    1152 OK Stiga                  VA             01:31  2  04:59  2  01:20  1  03:21  1  02:44  2  01:36  3  02:40  1  03:21  1  01:09  1  00:30  1  03:38  3  03:56  3  02:05  3  01:26  1  00:29  1  01:21  1  02:03  3  02:14  2  03:10  1  00:48  3  00:20  2
                                                  00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
 2. Pēteris Krastiņš 1971     00:51:06 18:04:08   01:29  1  06:25  1  08:17  2  15:40  2  18:28  2  19:53  2  23:12  2  27:13  2  32:55  2  33:31  2  35:25  3  37:03  3  38:43  3  40:16  2  41:12  2  42:38  2  44:23  2  46:29  2  50:10  2  50:48  2  51:06  2 00:51:06
      92 Sala                      V40            01:29  1  04:56  1  01:52  2  07:23  3  02:48  3  01:25  1  03:19  3  04:01  3  05:42  3  00:36  2  01:54  2  01:38  1  01:40  2  01:33  2  00:56  2  01:26  2  01:45  1  02:06  1  03:41  2  00:38  1  00:18  1
                                                 -00:02    -00:03     00:32     04:02     00:04    -00:11     00:39     00:40     04:33     00:06    -01:44    -02:18    -00:25     00:07     00:27     00:05    -00:18    -00:08     00:31    -00:10    -00:02   
 3. Niklāvs Barkovskis 1994   00:53:47 18:04:08   01:41  3  09:04  3  14:55  3  20:29  3  23:08  3  24:39  3  27:48  3  31:33  3  32:57  3  33:59  3  34:26  2  36:04  2  36:34  2  41:16  3  42:58  3  44:37  3  46:28  3  48:57  3  52:40  3  53:27  3  53:47  3 00:53:47
      36 Sēlijas mežs              VA             01:41  3  07:23  3  05:51  3  05:34  2  02:39  1  01:31  2  03:09  2  03:45  2  01:24  2  01:02  3  00:27  1  01:38  1  00:30  1  04:42  3  01:42  3  01:39  3  01:51  2  02:29  3  03:43  3  00:47  2  00:20  2
                                                  00:10     02:24     04:31     02:13    -00:05    -00:05     00:29     00:24     00:15     00:32    -03:11    -02:18    -01:35     03:16     01:13     00:18    -00:12     00:15     00:33    -00:01     00:00   
Labākais laiks:                                   01:29     04:56     01:20     03:21     02:39     01:25     02:40     03:21     01:09     00:30     00:27     01:38     00:30     01:26     00:29     01:21     01:45     02:06     03:10     00:38     00:18   00:36:38


© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 2018.09.26. 20:28:48 NGO PRO.ini