Orientieris 2019 17.kārta, Līvānu kauss

18.09.2019
Organizators : OSK Sēlijas Mežs,JIC Kvartāls,IG Kompass
Distanču priekšnieks : Varis Peisenieks
[#1] [#2] [#3] [#4] [#5] [#6]
[#7] [#8] [#9] [OPEN] [S10] [S12]
[S14] [S16] [S40] [S50] [S60] [S70]
[SA] [SB] [V10] [V12] [V14] [V16]
[V40] [V50] [V60] [V70] [VA] [VB]

S10 Distance (1): 8 KP 0,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   912 Anete Vintiša 2010        OK Arona   00:11:41
 2.   994 Samanta Romanova 2008     Līvāni     00:28:31 +16:50
 3.  1143 Vanesa Viča 2009          Līvānu pir 00:28:33 +16:52
V10 Distance (1): 8 KP 0,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.  1232 Mihaels Feldmanis 2009    Salas vsk. 00:11:23
 2.   766 Kristers Elksnis 2009     Jēkabpils  00:11:35 +00:12
 3.   760 Kristers Nenišķis 2009    Salas vsk. 00:11:41 +00:18
S12 Distance (2): 9 KP 1,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   456 Natālija Krasovska 2007   Sala       00:18:50
 2.  1229 Paula Beāte Avotiņa 2008  Jaunsardze 00:32:03 +13:13
V12 Distance (2): 9 KP 1,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   623 Juris Celmārs 2008        Jēkabpils  00:15:26
 2.  1200 Aigars Lemaks 2008        Jēkabpils  00:31:50 +16:24
 3.  1239 Lauris Gražinskis  2008   Jaunsardze 00:32:22 +16:56
S14 Distance (3): 13 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.  1128 Evelīna Aļehno 2006       Pļaviņas   00:26:01
 2.   790 Diāna Freija 2006         Pļaviņas   00:26:03 +00:02
 3.   620 Undīne Voino 2006         Jaunsardze 00:31:53 +05:52
V14 Distance (3): 13 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   711 Rainers Daniels Zember... Jaunsardze 00:39:38
S16 Distance (4): 17 KP 2,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   208 Agate Šicāne 2003         Jēkabpils  00:20:45
 2.   765 Kitija Elksne 2004        JVĢ        00:20:47 +00:02
 3.   289 Krista Stūre 2005         Pļaviņas   00:21:09 +00:24
 4.   395 Daniela Krasovska 2005    Salas vsk. 00:23:16 +02:31
 5.    88 Rēzija Kalniņa 2005       Sūnu p/s   00:24:07 +03:22
 6.   946 Katrīna Cvetkova 2004     Pļaviņas   00:31:09 +10:24
SB Distance (4): 17 KP 2,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.  1109 Līga Beinaroviča 1990     Jēkabpils  00:21:02
 2.  1094 Ilze Gregersone 1982      Pļaviņas   00:21:29 +00:27
 3.   388 Ilana Golubova 1982       Sala       00:24:26 +03:24
 4.   266 Ieva Ļaksa 1981           Pļaviņas   00:31:20 +10:18
S40 Distance (5): 18 KP 3,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    64 Gundega Jurāne 1959       Sēlijas me 00:27:03
 2.    65 Dace Staģīte 1955         Sēlijas me 00:31:06 +04:03
 3.    66 Vija Druveniece 1955      Sēlijas me 00:36:52 +09:49
S50 Distance (5): 18 KP 3,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   161 Ruta Šķipare 1971         Čiekuri    00:33:01
V60 Distance (5): 18 KP 3,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   903 Juris Švirksts 1959       Zundāni    00:25:14
 2.    79 Rihards Barkovskis 1956   Sēlijas me 00:32:00 +06:46
 3.   647 Voldemārs Avotiņš 1952    Koknese    00:32:19 +07:05
 4.   977 Juris Jansons 1957        Līvāni     00:36:46 +11:32
V16 Distance (6): 26 KP 4,1 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   715 Dāvis Vintišs 2005        OK Arona   00:29:47
 2.   619 Mikus Nenišķis 2006       Salas vsk. 00:32:03 +02:16
 3.   630 Nauris Pinne 2006         Jēkabpils  00:34:20 +04:33
 4.  1242 Daniels Loginovs 2004     Dignāja    00:58:50 +29:03
V50 Distance (6): 26 KP 4,1 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    72 Andris Bērziņš 1957       Pļaviņas   00:37:53
 2.   407 Aigars Krasovskis 1968    Sala       00:39:33 +01:40
SA Distance (7): 23 KP 4,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   211 Līga Lazdāne 1987         SM         00:27:19
 2.   397 Ieva Ivbule 1998          Sēlijas Me 00:29:34 +02:15
 3.   616 Laura Nikola Pinne 2002   Jēkabpils  00:29:49 +02:30
 4.   391 Olita Znotiņa 1986        Pļaviņas   00:34:13 +06:54
VB Distance (7): 23 KP 4,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   740 Guntars Kudiņš 1986       Jēkabpils  00:27:09
 2.  1160 Kristaps Lazdāns 1986     Jēkabpils  00:27:44 +00:35
 3.   949 Kristaps Nenišķis 1983    Wurth      00:33:21 +06:12
 4.    89 Kaspars Lipskis 1971      Jēkabpils  00:34:02 +06:53
VA Distance (8): 27 KP 4,1 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   484 Renārs Lucijanovs 2001    JVĢ        00:32:15
 2.  1026 Mārtiņš Žagars 1984       Jēkabpils  00:33:49 +01:34
 3.   789 Sandris Batarags 1983     Jēkabpils  00:34:42 +02:27
 4.   171 Guntis Jurāns 1988        SM         00:40:41 +08:26
 5.  1152 Sergejs Sokolovs          OK Stiga   00:45:53 +13:38
V40 Distance (8): 27 KP 4,1 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    53 Jurijs Narels 1968        Sala       00:33:09
 2.   719 Oļegs Gauks 1972          OK Stiga   00:35:11 +02:02
 3.    51 Justs Lūkins 1966         Sece       00:35:14 +02:05
S60 Distance (9): 12 KP 2,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   224 Dace Saulīte 1959         Savējie    00:21:57
 2.    76 Leontīna Vizule 1959      JVĢ        00:31:31 +09:34
V70 Distance (9): 12 KP 2,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.    78 Jānis Kalniņš 1943        Sēlijas me 00:30:28
OPEN ^

  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              
 1.   900 Konstantīns Grišulis 1987 Kūkas      00:29:41 25p
 2.   487 Inga Ziediņa 1971         Aizkraukle 00:32:18 25p
 3.   254 Jānis Ziediņš 1969        Aizkraukle 00:32:20 25p
 4.    71 Uldis Grundšteins 1960    Vīpe       00:32:26 25p
 5.    81 Jānis Auziņš 1959         Pļaviņas   00:40:13 25p
 6.  1161 Daira Voičonoka 1981      Jēkabpils  00:41:46 25p
 7.  1158 Anatolijs Baltusevičs ... Jēkabpils  00:44:35 25p
 8.   510 Līga Lucijanova 1977      Jēkabpils  00:45:19 25p
 9.  1240 Līga Viča 1987            Līvāni     00:49:38 25p
10.  1241 Ernests Rūsiņš            Līvāni     00:49:43 25p
11.  1031 Inga Elksne 1977          Jēkabpils  00:51:13 25p
12.  1032 Jānis Elksnis 1979        Jēkabpils  00:51:15 25p
13.  1225 Terēze Voičonoka  2003    Jēkabpils  00:55:13 25p
14.    92 Pēteris Krastiņš 1971     Sala       00:45:49 24p
15.  1210 Inita Kalniņa 1973        Sūnu p/s   00:47:04 24p
16.  1211 Laura Kalniņa 1995        Sūnu p/s   00:47:05 24p
17.   846 Inese Nenišķe 1980        Sala       00:44:16 23p
17.  1206 Jolanta Kalniņa 1977      Sūnas      00:44:16 23p
19.    70 Aivars Druvenieks 1956    Sēlijas me 00:35:43 22p
20.   161 Ruta Šķipare 1971         Čiekuri    00:29:59 20p
21.  1163 Solvita Ukre 1976         Jēkabpils  00:50:34 19p
22.  1162 Līga Radzeviča 1978       Jēkabpils  00:50:41 19p
23.  1201 Ligita Voltmane 1993      Jēkabpils  00:50:51 19p
24.  1243 Ruta Mazāne 1976          Līvāni     00:33:35 18p
25.   924 Anita Šteinberga 1962     Jēkabpils  00:50:08 18p
25.  1011 Alda Vulāne 1954          Jēkabpils  00:50:08 18p
27.  1010 Vitauts Luberts 1952      Jēkabpils  00:50:17 18p
28.  1227 Aleksandrs Čirica 2007    Jaunsardze 00:40:59 13p
29.   871 Amanda Bisniece 2006      Jausardze  00:44:04 13p
30.  1234 Lauris Lugins  2007       Jaunsardze 00:41:00 12p
31.   784 Rolands Marcinkevičs 2005 Jaunsardze 00:34:51 11p
32.  1030 Aleks Kudāns 2007         Jaunsardze 00:35:24 11p
33.  1237 Edgars Grebežs  2009      Jaunsardze 00:37:24 10p
34.  1236 Madara Potapenko  2009    Jaunsardze 00:31:53 8p
35.  1135 Aleksejs Rožkovs 2011     3.vsk.     00:13:55 7p
#1 Distance (S10,V10): 8 KP 0,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.  1232 Mihaels Feldmanis 2009    Salas vsk.V10      00:11:23
 2.   766 Kristers Elksnis 2009     Jēkabpils V10      00:11:35 +00:12
 3.   760 Kristers Nenišķis 2009    Salas vsk.V10      00:11:41 +00:18
 3.   912 Anete Vintiša 2010        OK Arona  S10      00:11:41 +00:18
 5.   994 Samanta Romanova 2008     Līvāni    S10      00:28:31 +17:08
 6.  1143 Vanesa Viča 2009          Līvānu pirS10      00:28:33 +17:10
#2 Distance (S12,V12): 9 KP 1,4 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   623 Juris Celmārs 2008        Jēkabpils V12      00:15:26
 2.   456 Natālija Krasovska 2007   Sala      S12      00:18:50 +03:24
 3.  1200 Aigars Lemaks 2008        Jēkabpils V12      00:31:50 +16:24
 4.  1229 Paula Beāte Avotiņa 2008  JaunsardzeS12      00:32:03 +16:37
 5.  1239 Lauris Gražinskis  2008   JaunsardzeV12      00:32:22 +16:56
#3 Distance (S14,V14): 13 KP 1,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.  1128 Evelīna Aļehno 2006       Pļaviņas  S14      00:26:01
 2.   790 Diāna Freija 2006         Pļaviņas  S14      00:26:03 +00:02
 3.   620 Undīne Voino 2006         JaunsardzeS14      00:31:53 +05:52
 4.   711 Rainers Daniels Zember... JaunsardzeV14      00:39:38 +13:37
#4 Distance (S16,SB): 17 KP 2,9 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   208 Agate Šicāne 2003         Jēkabpils S16      00:20:45
 2.   765 Kitija Elksne 2004        JVĢ       S16      00:20:47 +00:02
 3.  1109 Līga Beinaroviča 1990     Jēkabpils SB       00:21:02 +00:17
 4.   289 Krista Stūre 2005         Pļaviņas  S16      00:21:09 +00:24
 5.  1094 Ilze Gregersone 1982      Pļaviņas  SB       00:21:29 +00:44
 6.   395 Daniela Krasovska 2005    Salas vsk.S16      00:23:16 +02:31
 7.    88 Rēzija Kalniņa 2005       Sūnu p/s  S16      00:24:07 +03:22
 8.   388 Ilana Golubova 1982       Sala      SB       00:24:26 +03:41
 9.   946 Katrīna Cvetkova 2004     Pļaviņas  S16      00:31:09 +10:24
10.   266 Ieva Ļaksa 1981           Pļaviņas  SB       00:31:20 +10:35
#5 Distance (S40,S50,V60): 18 KP 3,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   903 Juris Švirksts 1959       Zundāni   V60      00:25:14
 2.    64 Gundega Jurāne 1959       Sēlijas meS40      00:27:03 +01:49
 3.    65 Dace Staģīte 1955         Sēlijas meS40      00:31:06 +05:52
 4.    79 Rihards Barkovskis 1956   Sēlijas meV60      00:32:00 +06:46
 5.   647 Voldemārs Avotiņš 1952    Koknese   V60      00:32:19 +07:05
 6.   161 Ruta Šķipare 1971         Čiekuri   S50      00:33:01 +07:47
 7.   977 Juris Jansons 1957        Līvāni    V60      00:36:46 +11:32
 8.    66 Vija Druveniece 1955      Sēlijas meS40      00:36:52 +11:38
#6 Distance (V16,V50): 26 KP 4,1 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   715 Dāvis Vintišs 2005        OK Arona  V16      00:29:47
 2.   619 Mikus Nenišķis 2006       Salas vsk.V16      00:32:03 +02:16
 3.   630 Nauris Pinne 2006         Jēkabpils V16      00:34:20 +04:33
 4.    72 Andris Bērziņš 1957       Pļaviņas  V50      00:37:53 +08:06
 5.   407 Aigars Krasovskis 1968    Sala      V50      00:39:33 +09:46
 6.  1242 Daniels Loginovs 2004     Dignāja   V16      00:58:50 +29:03
#7 Distance (SA,VB): 23 KP 4,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   740 Guntars Kudiņš 1986       Jēkabpils VB       00:27:09
 2.   211 Līga Lazdāne 1987         SM        SA       00:27:19 +00:10
 3.  1160 Kristaps Lazdāns 1986     Jēkabpils VB       00:27:44 +00:35
 4.   397 Ieva Ivbule 1998          Sēlijas MeSA       00:29:34 +02:25
 5.   616 Laura Nikola Pinne 2002   Jēkabpils SA       00:29:49 +02:40
 6.   949 Kristaps Nenišķis 1983    Wurth     VB       00:33:21 +06:12
 7.    89 Kaspars Lipskis 1971      Jēkabpils VB       00:34:02 +06:53
 8.   391 Olita Znotiņa 1986        Pļaviņas  SA       00:34:13 +07:04
#8 Distance (VA,V40): 27 KP 4,1 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   484 Renārs Lucijanovs 2001    JVĢ       VA       00:32:15
 2.    53 Jurijs Narels 1968        Sala      V40      00:33:09 +00:54
 3.  1026 Mārtiņš Žagars 1984       Jēkabpils VA       00:33:49 +01:34
 4.   789 Sandris Batarags 1983     Jēkabpils VA       00:34:42 +02:27
 5.   719 Oļegs Gauks 1972          OK Stiga  V40      00:35:11 +02:56
 6.    51 Justs Lūkins 1966         Sece      V40      00:35:14 +02:59
 7.   171 Guntis Jurāns 1988        SM        VA       00:40:41 +08:26
 8.  1152 Sergejs Sokolovs          OK Stiga  VA       00:45:53 +13:38
#9 Distance (S60,S70,V70): 12 KP 2,0 km ^

  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              
 1.   224 Dace Saulīte 1959         Savējie   S60      00:21:57
 2.    78 Jānis Kalniņš 1943        Sēlijas meV70      00:30:28 +08:31
 3.    76 Leontīna Vizule 1959      JVĢ       S60      00:31:31 +09:34

© Tak-Soft 2001-2016 http://www.tak-soft.com SIME:4.63 [2016.509] @ 2019.09.25. 20:25:51 NGO PRO.ini