OSK “Sēlijas mežs” slēpošanas nometne Somijā.

Jau vienpadsmito reizi OSK “Sēlijas mežs” devās slēpot uz ziemeļiem no Latvijas. Šoreiz no 10. marta līdz 16. martam slēpojām Somijas slēpošanas centrā Vuokatti. Ceļš līdz Vuokatti caur Igauniju ar prāmi no Tallinas uz Helsinkiem ilga divdesmit vienu stundu, bet sniega bagātība un vairāk kā simts kilometrus sagatavotās lieliskās trases bija garā brauciena vērtas. Slēpot varējām, praktiski no hoteļa durvīm, jo viena no trasēm stiepās jau divdesmit metru attālumā no durvīm.

Slēpošanas nometnē piedalījās 10 pieaugušie un 10 dažāda vecuma jaunieši. Jā, Mikus un Rēzija jau pieaugušie! Katrs slēpoja atbilstoši savām spējām un meistarībai. Jaunākā grupa kopā septiņās dienās slēpoja piecpadsmit stundas un piecpadsmit minūtes. Jaunieši veica dažādu treniņu apjomu. Piemēram, Rihards Krastiņš noslēpoja ap 170 kilometriem, tas ir dienā vidēji 24 kilometrus. Ceturtajā dienā bija kopīgs slēpojums pa Nuasjarvi ezeru un pilsētas parkiem.

Kopā gandarījums milzīgs kaut arī pēc garā atpakaļceļa  arī piezagās nogurums. Nometnes laikā gan nogurums tika pārvarēts ar zombiju, mafijas un citām līdzīgām spēlēm.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp